Jump to content

Maghteridon samurai's in action!


Madfarmer-

Recommended Posts

Ja kad sam bio CL u guild-u nisam pushta nikog ko je iznad '88god.

Decu necu ni RL ni u igri, tako da nek vam je za nauk [:p]

E udjaaaaaaa-o nismo ni sumnjali u mladjani ratnik [:D]

Ja bi se pazio Killy-a da sam na tvom mestu...shta znash, mozda je konachno odlepio i reshio da napravi "etnichki" chist WoW.

Killy for teh presidente.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

FFS idite deco igrajte barbie and friends to mzoes da igras pola sata dnevno ,koliko strcnjaci preporucuju da moze dnevno da se igra komp i srecan put fucktardi

bla bla :)

Ovo nije tacno. Ja sam strucnjak i ja preporucujem da se komp, posebno WoW, igra min 5 sati dnevno, pozeljno posle neke iscrpljujuce fizicke aktivnosti. Vise od 15 sati ipak nije preporucljivo, osim pod posebnim uslovima.

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Bio sad na sajtu clana tog lika.

Kad ono: SeT ~ We are a well organised clan that enjoys online gaming. Our members are highly skilled and enjoy the competitivness if clan wars.

ZOMFG

Im like WTF?

HIGHLY SKILLED??? rofl.... [roflmao]

Mozda je highly skilled za fakani WC, ali je HIGH NOOB ovde... Nek ide tamo pa nek leaveuje u sred dote i nek njima kvari partiju, a ne da zajebe 40 LJUDI!!! [angry2]

Dosta o njemu...

Tarabash...

Mojne da pises shit u fazonu "Decu necu u RL..." Ima bre da spamujem "Deca su ukras sveta" na svim topicima! [jupi]

Da... I ja imam 15 godina pa NISAM NOOB... ucim od najboljih... RUR FTW! Ne odredjuju godine ponasanje nego ono sto imas u lobanji...

P.S.

Killy nemoj da se ljutis... Uzo sam jednu tvoju recenicu za signu... [:D]

Link to comment
Share on other sites

ja sam 93 godiste ^^ :) :D

koliko je tesko bilo da se to pretpostavi ;)

Ja kad sam bio CL u guild-u nisam pushta nikog ko je iznad '88god.

Decu necu ni RL ni u igri, tako da nek vam je za nauk [:p]

E udjaaaaaaa-o nismo ni sumnjali u mladjani ratnik [:D]

Ja bi se pazio Killy-a da sam na tvom mestu...shta znash, mozda je konachno odlepio i reshio da napravi "etnichki" chist WoW.

Killy for teh presidente.

[:D] presidente = moderator ovde da pawnujem decu i lockujem topice koje prave [:D]

Ovo nije tacno. Ja sam strucnjak i ja preporucujem da se komp, posebno WoW, igra min 5 sati dnevno, pozeljno posle neke iscrpljujuce fizicke aktivnosti. Vise od 15 sati ipak nije preporucljivo, osim pod posebnim uslovima.

[:D]

[:D]

P.S.

Killy nemoj da se ljutis... Uzo sam jednu tvoju recenicu za signu... [:D]

[:D]

kako da se ljutim ,ta recenica treba da bude pouka [8D]

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, bre. On je jebeno dete a samo je dve godine mladji od tebe?

Ja sam, bre, 14 godina stariji od tebe, šta si onda ti?

Htedoh da napišem ovde nekoliko reči o gejmingu, čari video-igara (koje igram, eto, već 23 godine), fenomenu MMORPG-a i o RP-u uopšte, ali čemu?

To treba da čita neko ko ne zna šta su Planscape:Torment, Fallout, Sanitarium ili Dun Darach i Hobbit i onda da histeriše kako "jebena deca upropaštavaju igre".

'Ajde čibe, idi igraju svoju "Peachku" i histeriši kako neko upropaštava neku igru.

Link to comment
Share on other sites

jel ovo neka zajebancija ? pa kiligor je poceo wow sa 14 god ....

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

retardirani debili koji su nesposobni da urade nesto u wow-u kenjaju kako je igra debilna i seru ljudima koji igraju "normalno" ,samo zato sto oni ne mogu to isto da urade treba da se upucaju u mozak i treba ih istrebiti iz wow-a

znaci treba da se izmisli da deca koja nemaju najmanje 16-17 godina ne mogu da igraju jebenu igru znaci samo je sjebavaju i nanose mentalni bol meni i drugim ljudima koji ne mogu da podnesu idiote

znaci ako ovo dete koje je ninjovalo legendary deo za legendary item ,to samo dokazuje ono sto sam rekao

znaci i ako mu je dato pravo da udje u guild kao dete sa plavim itemima on to nece postovati nego jos da sjebe rad celog guilda sa tim jednim debilnim potezom samo zato sto je to jneum smesno i hoce da se zajebava

sad execute ....rage ti je pun do kraja [:D]

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, bre. On je jebeno dete a samo je dve godine mladji od tebe?

Ja sam, bre, 14 godina stariji od tebe, šta si onda ti?

Htedoh da napišem ovde nekoliko reči o gejmingu, čari video-igara (koje igram, eto, već 23 godine), fenomenu MMORPG-a i o RP-u uopšte, ali čemu?

To treba da čita neko ko ne zna šta su Planscape:Torment, Fallout, Sanitarium ili Dun Darach i Hobbit i onda da histeriše kako "jebena deca upropaštavaju igre".

'Ajde čibe, idi igraju svoju "Peachku" i histeriši kako neko upropaštava neku igru.

killYg0r -> pwned

[:D]

Joj kako sam se slatko ismejao, morao sam...

E kily, dolazim na WCG, moram da te upoznam [8D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

E, samo da vam kazem...

Lik je iz mog grada i ima JEBENIH 14 godina, sto znaci da je '92. godiste :).

Ovde mu acc nije pN-HowWeDo, vec je postovao nekih 2-3 sa mog nicka jer ga smaralo da se reguje.. A to za igraonicu kako se sheta i hvali je 100% tachno :) :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Moram da kazem da su WoW unistili MATORCI a ne deca . Odemo mi u neki raid i ako slucajno duze potraje oni odmah moram da ustajem rano ,ili moram decu da vodim negde. Ma ako ste matori zajebite da igrate wow to sto lvl tako brzo heroja uopste nije za pohvalu to govori kolko vreme provid kraj kompa.

Link to comment
Share on other sites

Stefane , da nije matoraca svi bi sad bili u MC-u mucili se,matorci donose progress a to sto oni gube vreme na igrice umesto decu ili sta god jbga necemo ovde da diskutujemo , a sto se tice tebe pn-howWeDo , izvini brate mislio sam da je njegov acc posto je rekao na topicu da ima wariora na maghteridonu lvl60 Hrocka :) :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm teoriju o matorcima podrzavam, ne mora neko da ima 25+ god da bi terao guild i progress, pre ce to neko sa 17-19 da radi kako trea, mada nikad se nezna, u mom sluchaju matorci su mi uporpashcavali igru, pogotovo shto su iz engleske bili GM i 3 oficira, pa je raidovanje bilo od 8-12 (malo), jer je to njima od 7-11 i njima odgovara, serem im se na grinich, elem otishao sam u 3PM sa offtopic postom :)))

killy otisho si u qrac, de je ono vreme CSa, to je bilo 10x konza od ovoga, barem su svi morali da izlaze iz kuca :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...