Jump to content

RuR vs B92 basket duel III


Lex

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

b92 je uvek bila uzhasna medijska kutja, ali ovakve izmishljotine kojima pokushavaju da unesu nervozu i mrzhnju medju igrache obe ekipe im ne sluzhe na chast...

no, u redu je prijatelji, to znachi da nas se plashe i da tje sve uchiniti da nas pobede van terena, poshto na terenu ne mogu!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Evo ja prijavljujem dovlu, posto se on ovako bojazljivo javio ;) Svakako cemo doci ono malo da se provozamo bajkovima (osim ako ne padne kisha, a valjda nece) pa mozhete da ga primite rasirenih ruku ;) u slucaju da vam je potreban igrac tog tipa :)

Link to comment
Share on other sites

Evo ja prijavljujem dovlu, posto se on ovako bojazljivo javio ;) Svakako cemo doci ono malo da se provozamo bajkovima (osim ako ne padne kisha, a valjda nece) pa mozhete da ga primite rasirenih ruku ;) u slucaju da vam je potreban igrac tog tipa :)

fala ti sto si me prijavio, znas, frka je kad si ruki jbg.. :)

vidimo se u subotu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

huh-huh huh-huh

dude

huh-huh

you said

mozhete da ga primite!

huh-huh huh-huh ;oP

dopada mi se tvoj pokusaj iskoriscavanja "mozhete da ga primite" fraze (za koju sam znao da ce neko da se zakaci) ali isto tako i literarni sklop poruke koji u neku ruku tebe ogradjuje od potencijalne prozivke da si retard sto se hvatas za to. Nije loshe ... nije loshe.

Link to comment
Share on other sites

Evo napravio sam.

Imash pts, reb, ast, st i blk. Nisam hteo da te muchim i sa turnoverima. ;)

Sve ti staje na jedan a4 da ne morash da se muchish sa dva papira.

Budi spreman!!! :D

I Mixe javlja da je odshtampao nekoliko primeraka ovog, u budutjnosti izuzetno vrednog, dokumenta.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

RUR vs B92 - 102:100 (ako se ne varam).

Kapiram da ce kolega Bartuc okaciti zvanicni rezultat i neke statistike, ako je bilo sta od toga vodio. Sto se tice ekipa, stvarno ne znam ko je igrao za B92, ali za RUR:

- Mohi, Dovla, Lex, Byp, Walker, Bypov_ortak (sorry, ne zapamtih ime).

Glavni problem je u tome sto je ortak dosao tek kasnije, pa smo prakticno prvo poluvreme igrali skroz bez rezerve, sto je bilo posebno nezgodno kad god se neko od nasih povredi. Kasnije je bila samo jedna izmena, pa stoga stvarno svaka cast momcima na tome sto su izdrzhali citav mech bez predaha (osim u poluvremenu).

Sto se tice cheerleadersica, situacija je izgledala ovako:

- Sa1nt, Bole, Kole, Koletov ortak, Uveta, Rambo, Peja, Ivan i jos neko stevino drustvo, ne zapamtih imena, sorry i vama :) Ne znam da li sam nekoga zaboravio, nadam se da nisam.

Rezultat je, cini mi se, u pocetku bio na strani B92, i to tokom citave prve cetvrtine, da bi se na poluvreme otislo sa 8 poena prednosti za RUR. Onda na pocetku drugog B92 uspeva da izjednaci, pa manje vise ide rezultatska klackalica sve do 96:92. U tim vaznim trenucima RUR uspeva da se vrati i izjednaci, i onda dolazi do neizvesne zavrsnice od 100:100. U dobroj odbrani (uz povike navijaca DI-FENS, DI-FENS) RUR oduzima loptu, ali ne uspeva da pogodi kosh. Onda B92 iznova napada, ali iznova ne uspeva da utera loptu kroz obruc, pa RUR ima jos jednu sansu, koju ovoga puta, nakon faula, uspeva da iskoristi.

Sve u svemu, pozitivna atmosfera na "tribinama" i pozitivna medju igracima (barem mi se tako cini, mozda gresim) uz samo nekoliko omanjih "charki" ali bez vecih posledica i recimo prekida igre, tako da svaka cast na tome.

Drzhim i da se ekipa navijacha sigurno bolje provela od igraca, pozitivna energija je zaista bila na sve strane :) Cekamo da Rambo okaci slike.

Cestitke i B92, lepa zabava, nadam se da ce sledeca doci uskoro, pod parolom, vishe igre i zabave, manje postovanja po forumu oko samog mecha (vazi za obe strane) :)

I tradicionalno, nagrade za hepening:

- Najbolji "sesti igrac": Bole,

- Najpozrtvovaniji: Lex,

- Nagrada za pozrtvovanost uz rizik po sopstveno zdravlje: opet Lex,

- Najbolji dijalog/monolog sa loptom: Byp

- "Gazela", nagrada za vrhunska dostignuca u trchanju: Mohi,

- Specijalna nagrada "Afterbasket court game": Peja&Bole,

- Nagrada za najbolje navijace: RUR

- Nagrada za pogotke u vaznim trenucima: Walker

- Nagrada za najbolji outfit: Sa1nt,

Eto, sve u svemu, zabavno veche, oni koji su igrali sigurno ce imati problema da sutra ustanu iz kreveta, no sve u rok sluzhbe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...