Jump to content

Kolko od vas ima Ovde zivot ?


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Killy for the king.. of WoW nerds! [:D]

Shto se tiche teme.. pa ono, jedno 3 meseca sam igrao otprilike 20h na dan, trenutno igram koliko stignem/koliko mi se svidja + 3-4 raida nedeljno i to je to. Da imam neku ekipicu za PvP opet bih igrao 20h na dan ali jebaga, ove sisice sa HOMOrusha nikada ne zovu a u mojoj gildi ima samo par PvP freakova, uglavnom hc PvE =).

;>

Link to comment
Share on other sites

haomarush = hebrejsko avangardni ortodoxni mestimichno arijevsko ratarsko ustanichki server huligana

aka sux :) lets all rerole to some deacent pvp server plx :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja igram oko 5,6 sati dnevno ... radim od 07 do 15, posle sednem i igram do 20,21 .. sve zavisi kada imam neki raid i kako sam raspolozen,naravno zadnji put sam izasao negde u grad pre 3 meseca :))))))))) , al dobro ... sada cu samo da igram kada imam neki raid a to je fazon 3,4 sata dnevno .. jer nam toliko treba da cistimo bwl, za mc 2 ipo sata ...ipak ovaj wow utiche na nas mnogo jako i ako mi to mozda ne primecujemo , ja bih savetovao da svako skrati koliko moze igru i da igra sto manje ...kiligore brate (sine) ti si prso stvarno .. moracu da navratim do tvoje mame ovih dana da popricam sa njom [:D][:D] , a secam se kiligora deteta davno davno ... kad je cs igrao ... a pogledaj ga sada .. hahah .. 1st WOW DEFENDER hahaha ...btw.. znam ja 3,4 lika na sylwanisu ja mislim koji su rank 14 odavno uzeli, pre 5,6 meseci (hordashi) ... a kod mene u aliansi ima samo jedan lik nas koji je rank14 ...aj pa zdravo [8D]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

kiligore brate (sine) ti si prso stvarno .. moracu da navratim do tvoje mame ovih dana da popricam sa njom  [:D]  [:D]  , a secam se kiligora deteta davno davno ... kad je cs igrao ... a pogledaj ga sada .. hahah .. 1st WOW DEFENDER hahaha

svrati do keve i onako ste oboje debeli ko kamioni pa se mozda i nadjete [:D]

kek da taj cs je bio dobro vreme ,tada su ljudi barem do igraonice izlazili i druzili se [8D]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Shadow Moon VS Drak'Thul :))))) Tu se ne zna koliko ima GM/HW-a... Rusi i chesi FTW... Ove nedelje sam primetio jos 4 "nova" GMa - tacnije neki su od prosle nedelje...

Baara sux0r !!! [:D]

Od alijance najvise smaraju Zamochitel i Harmfull, znaci "10000 time healed per fight" players ... 1na1 su onako, vise losi nego dobri :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

secam se ja kiligora sabijacha u csu idem ja pitam bre ko je ovaj ne igra loshe uopste ili ga kenja mnogo ovi mi pokazu neko derushte koje igra 24 / 7 :) wow for life btw

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...