Jump to content

Morrowind


Myst

Recommended Posts

kako bre to maki? pa oblivion je pisao macedonic koji je chovek prvo preshao pirata a onda kupio spacial edition original koliko mi se svidja =o) mislim ne znam za to pravilo svih ovih godina =o)

a sto se ocena tiche...ljudi treba da nauche da se batale chitanja brojke na kraju i da prochitaju text...ja kad pishem stavljam uvek neke odokativnop 75-85, eventualno 90 brojeve, samo ako igra bash sakuje dupeta onda idemo ispod 60 ...i to rigirozno =o))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro mozda sam malo preterao, ali moje opaske se se odnosile na Gamer, koji je zaista bio prepun lejm textova pre nego sto se ugasio, a i dobrih godinu dana pre toga. Znaci razmisljao sam da pokrenem sajt koji bi sadrzao parodiju na te opise, samo sam bio previse lenj da to i realizujem.

A sto se tice Obliviona svakako cu ga probati kad padne komp upgrade. Moguce da moj drug nema ukusa, jer Macedonic zna sta pise :)

And Kole, dont get it personal, you know I wasnt talkin boutchoo ;)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pomoc! Kao ja pozavrshavao sve questove u mage guild-u i utepao bivsheg archmage-a i sad kao da pratim main quest casius reche da odem do orka u mage guildu da mi da informacije o nerewhatever ali ne postoji takva opcija u dijalogu. Znachi NPC ne nudi nishta vezano za pitanje tako da sam stuck.

Ima neko ideju kako se ovo radi (zaoblazi, popravlja...), a da ne bude remove u CP? :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja secam, treba da uradis nesto za njega da bi ti dao informaciju koju trazis. Ako je to onaj ork u Balmora mage guildu, onda treba da mu doneses onu lobanju iz pecine koja se nalazi pored puta od pocetnog sela prema Balmori.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a sto se ocena tiche...ljudi treba da nauche da se batale chitanja brojke na kraju i da prochitaju text...ja kad pishem stavljam uvek neke odokativnop 75-85, eventualno 90 brojeve, samo ako igra bash sakuje dupeta onda idemo ispod 60 ...i to rigirozno =o))

Realno tvoji tekstovi su među najboljima. Nisi ti kriv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posto sam prvi put krenuo da igram Morrowind nesnalazim se nesto najbolje jebe me neki q da nadjem neku knjigu .... Prvo mi je onaj Cosades dao knjigu Short History Of Morrowind .... i sad mi trazi da nadjem kopiju neke druge knjige ..... Probao sam da je kupim tamo u vivee-u kod onog lika sto prodaje rare books Nema tam ogde da nadjem jbnu knjigu smorice me igra ako je ne nadjem ...... Ajde posto ste vi masteri za Morrowind reci gde je .....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovako :

Reci cu samo jednu rechenicu :

DA BOG DA MU DECA JELA SHARKE NA VRATIMA I TOM KO JE SMISLIO IGRU!!!!!! [:p]

neznam kako je igra stala na jedan disk...znachi...prso sam od igre...hteli moji da me ubace u program za odvikavanje od korishcenja rachunara...ali nisu jer sam u tom trenutku nosio veliku kuhinjsku sataru po kuci...

Morrowind = Veliko prostranstvo,veliko peshachenje,veliko ubijanje mozga i ochiju!!!!

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Sto nije? Bas je ekstra, i oni Nordovi nalozeni na medovinu, pa onaj stalrim armor, pa vukolashtvo... Zanimljivo je da sam isprva promasio glavnu pricu BMa, i igrao samo ono kad se gradi onaj gradic... i izgradio ga, i, ono WTF, sta, kao, to je to???? Posle provalim onog generala, sta je vec...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je da sam isprva promasio glavnu pricu BMa, i igrao samo ono kad se gradi onaj gradic... i izgradio ga, i, ono WTF, sta, kao, to je to???? Posle provalim onog generala, sta je vec...

Haha, jedan moj drug isto tako se cimao par dana sa tim side questom...i zove me da me pita sta da radi jer se zaglavio. Moram sad da mu kazem da nije jedini, bice mu lakse [:p]

Inace meni je Morrowind bio ekstra, a Tribunal i Bloodmoon mi nisu bili previse zanimljivi. Ne zato sto su lose odradjeni, nego sam se ja zestoko zeznuo. Previse sam igrao original pre nego sto su se pojavile ekspanzije i nabio sam lik na sedamdeset i neki level. Na kraju mi je Bloodmoon vise lichio na simulaciju aviona bombardera nego rpg , samo letis i filujes protivnike magijama [:I]

Link to comment
Share on other sites

@Gorath

yeah, samo ti filuj one ricklinge magijama, da vish kako se lepo provedes:-)

Ma ja ni ne znam sta su ti ricklinzi vise. Chudno je to koliko se zaboravi za 4-5 godina [:p]

Igru nisam pipnuo od kad sam je presao, samo su mi ostale neke situacije jos u secanju kao npr. to bombardovanje [;)] Sto mi sad dade ideju - mogao bih ponovo da je obrnem s obzirom da se retko cega secam [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...