Jump to content

Morrowind


Myst

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imas kilo soul gemova u Mages' Guildu u Balmori, na gornjem su spratu... Da bi ti bilo lakse da ih ukrades, uradi misiju kod Khajita, koji se nalazi u prizemlju (tog Mages' Guilda naravno ;))

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

Imam nekakav ring chameleon 70%.

Brate taj ring daje chameleon 80% a pokupio si ga od onog para pljackasa, kad se riba pravi da je izgubila prsten u bari, pa kad sidjes da pokupis napadne te ona i njen kompanjon archer. To je tamo ispod onog gradica skroz gore levo, valjda Caldera nisam siguran, ispod nekih mostova

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Momak iz Dark Brotherhooda mi je upravo poklonio Dedric Wakizashi pa planiram da nabacim nekakav enchantment na njega. Imam onaj Grand Soul Gem (Winged Twilight). Imate li kakvih savjeta? Planirao sam ne

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

@Pura to bi potrajalo... Portudi se malo sam, ako ne bude islo, cimni opet, napisacu ti nesto:-)

Golden saint i ascended sleeper su podjednako jaki, i daju constant.

Instaliraj ekspanzije, mislim da lik u Mournholdu (podrucje koje ti postaje dostupno sa instalacijom Tribunala) tamo u Bazar delu, prodaje razne gemove... ima nekih 6 radnji, 3 sa jedne, 3 sa druge strane...

od enchantovanja, samo rase tipa high elf ili breton, i u znaku aprentic, mage ili attronach, i fortify inteligence constant na sve sto ima iole enchant value-a

ja sa bretonkom apprentice imao 700 mane...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

.

Koliko sam ja mogao do sada da zaklju?im, oru?je koje koristi? obavezno u Misc (u mom slu?aju Short Blade) i sve magije.

Cekaj zasto bi stavljao skillove koje ces da koristis u misc?davno sam igrao,al bese koliko se secam oni ti ne uticu na nivo.sta je lose ako lvlujes brzo?moj ortak je stigao do 90. nivoa, ne znam dal postoji maksimum il samo zavisi od izbora rase i skillova(to jest koliko ti fali do 100).Inace jel neko nasao onu katanu goldbrand ili kako se vec zove, taj artefakt nisam uspeo nikad da nadjem?

Edited by Kelegorm
Link to comment
Share on other sites

@Kelegorm

Severno od Hla Oad-a ima daedrick ruin zajebanog naziva, ide se do nje preko nekih daski u mo?vari... Zapadno od ru?evine, u vodi, ima uni?tena statua, razgovaraj sa glavom, i prati uputstva:-)

Hvala:-0

U nedostatku dobrog kompa da bih igrao oblivion ili neki drugi noviji rpg razmisljam se da ponovo igram morrowind,nisam ga igrao jako dugo,pa rekoh da te priupitam jer sam skoro sve ostale artefakte imao.

@Myst

Cini me se da u onom kultu(ne temple nego onaj kod imperiala u ebonheartu gde ima neki oracle) imas qove za skupljanje lepih artefakta,doduse nisam zavrsio do kraja jer nisam mogao da predam jedan q jer sam vecinu tih itema nasao pre tih qova slucajno...

Edited by Kelegorm
Link to comment
Share on other sites

A brate, ne mozes verovati tim ocenama. Pa i sami su priznali da namerno daju odredjeni zanr igre coveku koji mrzi tu igru ili nema pojma o tom zanru, kako bi, po njihovom objasnjenju, bili vise objektivni.

Kad se samo setim opisa od GTA Vice City u Gamer-u, skoci mi pritisak i dobijem ubilacki nagon.

Moras da ulozis mnogo truda da bi kroz neki opis ti shvatio kakva je zaista neka igra.

Inace, drug koji je presao Oblivion mi rece mi da je sve sminka, u sustini trik kako bi bogati ameri kupili nove graficke kartice.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...