Jump to content

Jebo vas metal!


Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muzicari trebaju biti tehnicki potkovani ali ne moraju to potencirati u muzici, sto u vecini tih arijskih metal bendova postaje sustina a to mu dodje isto kao da ja precrtam tajnu vecheru i onda se lozim pred vama kako sam slikar ...

Znachi tehnicka potkovanost tj znanje sviranja, crtanja itd itd je samo podskup onoga sto umetnik, muzicar treba da poseduje ...

Spot je pomenut u vezi sa drugim topikom.

I za kraj ne znam odakle ti ideja da je pank propao. To sto nije postao svetski mainstream (Imash metal deo mtv-a) i sto se na njega ne loze klinci ziloti tipa vudu i killy i sto ne donosi milione ne znaci da je propao. Ne interesujesh se za bilo sta drugo osim toga sto slusas stoga nemas mnogo prava da pricas o panku i njegovim naslednicima od kojih je jedan hardcorepunk koji je jako zastupljen danas.

Za ovaj prvi deo se slazem.Za ovo dalje,hmm pa ako ti smatras da je headbangers ball (metal deo mtv-a) gde se uglavnom pusta americki metalcore,grind i poneka power i black metal pesma svetski mainstream i odraz metal muzike tako isto ja mogu reci da je green day mainstream punk muzike.Ne znam otkud ti znas sta ja slusam i za sta se interesujem(izgleda kao da je meni upuceno,ako nije sry;),a ako ti imas prava da govoris o nekoj muzici tako kako govoris ista prava imaju i drugi:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

NEMOJTE DA SE SVADJATE BRE,MI TEHNOMANI SMO NAJGORI,MI SMO I NARKOMANI I ALKOHOLICARI,LOZIMO SE NA NEKE LASERE I FEJZERE,MI NABIJAMO CVIKE NA OCI,A RIBE NABIJAJU STAP U DUPE...I JOS UZ SAV NEUKUS,SLUSAJUCI TU MUZIKU KOJA ISPIRE MOZAK,POCELI SU DA OBRADJUJU PUNK SASTAVE KAO STO SU NITZER EBB,I TO NAM SE SVIDJA,STO NAS POSTAVLJA NA NAJNIZE DNO MUZICKE LESTVICE...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hajli > ne pankeri se loze samo na gutanje sto vise droga i alkohola koliko je moguce a da srce zadrzi iole toliko funkcije da mogu da odu do klonje sa 30 godina... mada opet kad razmislim... panker koji ima 30 godina? ye right

bolje i gudrovina nego satana i zrtvovanje koza [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hajli > o cemu ti to pricas... metalci su skroz normalni

hail satan! let's sacrifice rabbity and have blood orgy! YEEEE blood orgy!

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

i da se potrudim, ne mogu da zajebem vas metalce koji ste se nalozili da na ovom topicu objasnite kako metal nije sranje [:D]

i debil bi do sad skapirao da mohi, ja and co trollujemo, a vi se lozhite ko mladi majmuni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i da se potrudim, ne mogu da zajebem vas metalce koji ste se nalozili da na ovom topicu objasnite kako metal nije sranje

i debil bi do sad skapirao da mohi, ja and co trollujemo, a vi se lozhite ko mladi majmuni

haha,ma ok samo se vi zabavljajte.

aj uzdravlje

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

troll > kvazi dzoker, realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...