Jump to content

Jebo vas metal!


Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, kako ste do jaja svi:)

x: brate, narodnjaci su do jaja, rok je sranje

y: ne verujem, cemu taj hejt, budi civilizovan, btw, narodnjaci su sranje ako nisi znao, a pank je do jaja

z: pusite ga, pank je sranje i narodnjaci su sranje, a rok je zakon i ska isto...i ne verujem kako ste drski...

a: taj rad, rok je zakon, a vi ga pusite hejteri jedni, kako mrzim hejtere majku vam jebem hejtersku

itd itd itd

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

To jebeno nije poenta muzike, poenta je da zvuči dobro, kompleksno i out-of-this-world, a ne "u kako sam se dobro proveo na tamo nekoj pank svirci".

Poenta je da se tebi svidja, a ne da zvuci generalno dobro i ne da bude komplexno .. nije to takmicenje u matematici vetj muzika i samo izvodjenje iste je nebitno bitan je rezultat tj ako neko otje da svira kamenjem po crepu neka ako se to nekome svidja.

A poenta tog tvog "kvalitetnog" sviranja je ko ima vetji penis ... to mu dodje kao sto dizeli furaju sto skuplja kola da se izdignu od ostalih dizela ... samo sto dizel mora da bije/krade za to a ovaj mora vezhba da svira gitaru isti k realno.

Tretje, pank je ideologija koju prati muzika i ne moze se porediti sa muzikom koju prate pare i tardirane grupi glupachice ...

Eh vudu :D nimalo me nisi iznenadio ... kad bolje pogledam nijedan od vas "metalaca" me nije iznenadio bash ste super i sve vas volim realno :D al brate da nemate blage sa zhivotom nemate :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tretje, pank je ideologija koju prati muzika i ne moze se porediti sa muzikom koju prate pare i tardirane grupi glupachice ...

Istu, ali potpuno istu ideologiju je furalo pola thrash grupa tokom osamdesetih. I za

Edited by voodoo_nbgd
Link to comment
Share on other sites

Ili mozda zato sto su omatoreli i otje pare i glupe grupi ribe ?

btw slayer opet ne mozes porediti sa ovim vitezovima

i opet trash metal grupe su i dalje underground mahom a to veze nema opet sa time dal je njihova muzika ok ili ne ...

Po tebi je i ceca kvalitetna muzika poshto beshe okupila brdo dobrih muzicara na ovom certu kolko sam razumeo ...

#postedit

od suicidala je ostao samo majk a dok su josh bili u full sastavu su prvo pank svirali a onda trash metal ... ovo sad je jedenje govana realno .. a pritom su imali xtra muzichare ... vau zamisli dobri muzicari mogu svirati bez komplexaskog lozenja ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jbte ljudi koji jebeni pank???makimalno tri riffa u pesmi!ej!

Ako neko stvara muziku onda mora da zna da je stvori,to mora na nesto da lici,da ima melodiju,lepotu zvuka,a da bi to postigao moras da znas da sviras svoj instrument,a pankeri to definitivno neumeju.

pogledaj power metal i uporedi ga sa bilo kojom vrstom punka?mislim solaza pettrucia u odnosu na solazu exploiteda,au da zaboravio sam da oni uoopste nemaju solo deonice.:D

Ako se govori o tome ko su bolji muzicari tu se zna:D...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

1.Izvini ali kaze se thrash a ne trash,glup si

2.Zanimljivo da hejtujes elfove i macheve a rodio si se u wowu

How is that for hejt ololo?

...predci :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ololo nije poenta u machevima

pogledajte spot pa kenjajte ... ponovicu rhapsody - rain of a thousand tears ... pogledajte pa dodjite i recite mi nesto ...

PS:

muzika = umetnost, umetnost nije tehnicka uvezbanost stoga metal solaze nisu muzika vetj recimo ako povucemo paralelu sa slikarstvom to mu dodje precrtavanje ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...