Jump to content

Pustite unutra ove divne ljude. . .


Recommended Posts

hmm verujem da postoje pravila da nema vredjanja ljudi romske nacionalnosti

ali ...

koga iskreno bole kurac sto cigani nemaju pare da kupe kartu

i sta se proserava ovaj bre kad 90% cigana u zivotu nije culo ni jednu drugu pesmu sem nekih drubackih i ostalih seljackih izvodjaca

kao tu nesto place oce na exit da naprave armosferu a pola njih bi kralo sve sto stigne i samo bi se sranja zbog toga pravila

ako mu se toliko ide na exit neka radi 10 dana neka nosi cigle sta kog vec pa ce imati za kartu

sigurno je ovakvo retardiranom pesmom /spotom nece dobiti za dzabe

Link to comment
Share on other sites

hmm verujem da postoje pravila da nema vredjanja ljudi romske nacionalnosti

ali ...

koga iskreno bole kurac sto cigani nemaju pare da kupe kartu

i sta se proserava ovaj bre kad 90% cigana u zivotu nije culo ni jednu drugu pesmu sem nekih drubackih i ostalih seljackih izvodjaca

kao tu nesto place oce na exit da naprave armosferu a pola njih bi kralo sve sto stigne i samo bi se sranja zbog toga pravila

ako mu se toliko ide na exit neka radi 10 dana neka nosi cigle sta kog vec pa ce imati za kartu

sigurno je ovakvo retardiranom pesmom /spotom nece dobiti za dzabe

Imam pouzdanu informaciju da je metal nastao iz ciganske muzike !!!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ah ne pardon promasio sam htedoh natji rapsody a ne stratovarius mada su i ovi orangutani

elem :D

Rhapsody.jpg

Znam da ovo nisu oni :D al bila previshe dobra slika

sve u svemu koga zanima nek pogleda rhapsody - rain of a thousand tears i neka mi posle kaze da ne izgledaju ko cigani

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju i ti cigani koji su na slici zaradjuju tako da je kili u pravu. I to ne vazi samo za cigane vec za sve koji prose, a u stanju su da rade. Ko ih bre jebe !!!

Drugo ne bi me cudilo da je ovo Exit marketing kampanja ko sto je i prosle godine trebao da exit otvori beotel ciga. Vaziiii

V

Link to comment
Share on other sites

Prosto se odusevim kada vidim naziv grupe, Stratovarius. Sta rade? Vare u stratosferi, i tako te stvari rade? Ili, cekaj, nemoguce, da nije to od Stradivarius? Ne, sigurno nije, jer bi onda STRATOvarius bilo ime koje samo genije moze da da.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Prosto se odusevim kada vidim naziv grupe, Stratovarius. Sta rade? Vare u stratosferi, i tako te stvari rade? Ili, cekaj, nemoguce, da nije to od Stradivarius? Ne, sigurno nije, jer bi onda STRATOvarius bilo ime koje samo genije moze da da.

Lol nub, STRATOcaster (model Fenderove gitare koju svira svaki drugi muzičar) + stradiVARIUS (ko ne zna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...