Jump to content

Nedaj boze da se Srbi sloze!


coll

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije poenta levelovati likove (ok, ako je nekome to zabava nema frke) - poenta je prebaciti mainove (ili altove sa kojima hocemo da igramo aktivno), i koncentrisati srbsku wow populaciju na jedan realm. Vecina nas ima ok guildove na svojim realmovima, kao sto sam reko, moj ownuje Naxx solidno a licno posto sam ol skool memeber tamo, imam zagarantovano bwl/aq40/mc mesto u raidu kao fury/crit warrior a ako hocu mogu tamo da idem i go bez talenta, niko mi nece praviti frku posto sam u guidlu bio i sad sam duze od 90% officira (guildmastera nisam hteo da prihvatim, velika odgovornost + zbog toga bi morao na wow da gledam kao na drugi posao) :) Naxx ispustam jer nemam equip sa ovim novim warrom i nemam zelju da oslabljujem raid kad su tu mnogo bolje equiped warriori ...

Naravno, odlazak u nepoznato i na nesigurno je zajebana stvar i licno znam da bi dosta izgubio, ali ako se na ovo opredeli vise ljudi i zaista bude neki ok amount of ppl koji ce da se prebace na izabran realm, vidim u tome potencijal a i zabavu (plus, corss bg i outdoor pvp dolaze). Ne znam, licno volim nove stvari i promenu ... stereotip, gledati jedan raidassist i priglasavati se na iste raidove sa istim ljudima vremenom postaje dosada, plus na sve to od pocetka wowa igram u ceskoj gildi i pricam/pisem ceski nonstop + irl to isto ... vremenom i to prestaje da bude zabava. Licno me privlaci strani guild (ili nas), privlaci me da serem engleski na ventrilu, privlaci me da upoznam nove ljude ... naravno to sam ja, ostalima moze to da bude smesmo jer od pocetka su u inostranom guildu i nevide poentu u tome :)

Na sve to moj brurazer igra maga na houmarushu (kad je kupio wow ja sam mu preporucio realm jer u to vreme je bila haom-wtfpwned-akcija) i veoma bi voleo da igram sa njim, tako da ako se desi neki transfer idemo zajedno. On uvek moze da se prebaci na DrakThul ali mene je vise zaintregirala ideja skupljanja nasih ljudi pod jedan krov, na jedan realm :) Zajebancija je pozitivna strana srba, kao sto mozete da vidite u onom evergreen topicu + mislim da smo kao igraci veoma sposobni ...

Za sada vidim da ljudi misle pozitivno ... Koleta razumem totalno, ali u njegovom slucaju prebacivanje Kolledana je super varijanta, jedino sto je gayelf al' nema veze [:D]

Diskutujte o tome jos malo, pa kad transfer bude fully available, mozemo da se konkretno i dogovorimo ... za sada nek ovo bude "plan za buducnost..." [:)]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta levelovati likove (ok, ako je nekome to zabava nema frke) - poenta je prebaciti mainove (ili altove sa kojima hocemo da igramo aktivno), i koncentrisati srbsku wow populaciju na jedan realm. Vecina nas ima ok guildove na svojim realmovima, kao sto sam reko, moj ownuje Naxx solidno a licno posto sam ol skool memeber tamo, imam zagarantovano bwl/aq40/mc mesto u raidu kao fury/crit warrior a ako hocu mogu tamo da idem i go bez talenta, niko mi nece praviti frku posto sam u guidlu bio i sad sam duze od 90% officira (guildmastera nisam hteo da prihvatim, velika odgovornost + zbog toga bi morao na wow da gledam kao na drugi posao) :) Naxx ispustam jer nemam equip sa ovim novim warrom i nemam zelju da oslabljujem raid kad su tu mnogo bolje equiped warriori ... 

Naravno, odlazak u nepoznato i na nesigurno je zajebana stvar i licno znam da bi dosta izgubio, ali ako se na ovo opredeli vise ljudi i zaista bude neki ok amount of ppl koji ce da se prebace na izabran realm, vidim u tome potencijal a i zabavu (plus, corss bg i outdoor pvp dolaze). Ne znam, licno volim nove stvari i promenu ... stereotip, gledati jedan raidassist i priglasavati se na iste raidove sa istim ljudima vremenom postaje dosada, plus na sve to od pocetka wowa igram u ceskoj gildi i pricam/pisem ceski nonstop + irl to isto ... vremenom i to prestaje da bude zabava. Licno me privlaci strani guild (ili nas), privlaci me da serem engleski na ventrilu, privlaci me da upoznam nove ljude ... naravno to sam ja, ostalima moze to da bude smesmo jer od pocetka su u inostranom guildu i nevide poentu u tome :)

Na sve to moj brurazer igra maga na houmarushu (kad je kupio wow ja sam mu preporucio realm jer u to vreme je bila haom-wtfpwned-akcija) i veoma bi voleo da igram sa njim, tako da ako se desi neki transfer idemo zajedno. On uvek moze da se prebaci na DrakThul ali mene je vise zaintregirala ideja skupljanja nasih ljudi pod jedan krov, na jedan realm :) Zajebancija je pozitivna strana srba, kao sto mozete da vidite u onom evergreen topicu + mislim da smo kao igraci veoma sposobni ...

Za sada vidim da ljudi misle pozitivno ... Koleta razumem totalno, ali u njegovom slucaju prebacivanje Kolledana je super varijanta, jedino sto je gayelf al' nema veze  [:D]

Diskutujte o tome jos malo, pa kad transfer bude fully available, mozemo da se konkretno i dogovorimo ... za sada nek ovo bude "plan za buducnost..."  [:)]

/signed

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

ja bi najradije da odredimo neki server i tu svi levelujemo nove charactere i svi budemo ista frakcija

mislim da bi ideja za levelovanje bila mnogo dobro i ima ljudi kojima se to svidja

i sta je jos predost toga mogli bismo da pocnemo bukvalno sutra sa tom idejom,svi bi bili jednaki ,posto krecemo ponovo i mogli bismo guild da napravimo

i to bi bilo full zezanje ,a ovo da svi prebace mainove onda bi jedni bili ali drugi horde i to ne bi bilo to onda bi samo bili fokusirani na jednom serveru ali bez zajednockog zezanja sto je valjda i poenta svega ovoga

ali sa druge strane ima ljudi koji nebi hteli da leveluju i slazu se samo sa idejom da prebace svog trenutnog charactera

sto je opet ok

ali kazem bilo bi mnooogo zanimljivije kada bi se svi fokusirali na jednu stranu sa novim characterima i istom guildu

to bi bilo full zezanje i uzivancija videti sve nase ljude na jednom mestu.

znaci samo treba da vidimo koliko ljudi je zasta pa da vidimo sta cemo i kako cemo

mislim da bi cak mogao da se otvori topic za glasanje ,u kome bi naravno glasali samo ljudi koji podrzavaju bilo koju od dve opcije ,levelovanje ili samo da se bacimo na jedan server i kao tu smo ...

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako killy ... fora levelovanja likova je ok sa jedne strane ali to je opet haomarush "syndrome" ;) U pocetku ce biti aj da kazemo euforija, ljudi ce praviti likove, igrati, par ce istrajati i prebaciti se kompletno, ostali ce posle lvl 30 da se smore, i pocece tamo da igraju ko sa altom (jednom u dve nedelje). Posle par meseci, dobices istu situaciju, 15 ljdui ce igrati i to je to ... ostatak ce biti nazad gde ima maina.

Naravno, ako se krene na nekom realmu gde su vec nasi situacija ce biti malo bolja, ali licno nisam za ovo (do sada sam izlevelovao oko 6 likova do 60 i nekih 3 do 50 + shamana na haoumu do 40 :D ... ). Isto kao Kole jednostavno vise necu levelovati i raditi questove koje sam radio vec 10 puta.

Sto opet ne znaci da ta tvoja ideja nije dobra - Ako se uzme neki realm gde je za sada najvise nasih ljudi, neki deo se iztransferuje sa drugih realmova a jedan deo krene nove likove posto je to privlaci, moze sve da se zavrsi kao lep "projekat" :)

Kad covek prebaci maina, onda se koncentrise na njega i igra aktivno ...

Cela ova diskusija moze da se svede na jedno jedino pitanje:

"Da li su ljudi spremni da prihvate rizik novog realma (no old guild, no status, no easy epix) u zamenu za mogucu zabavu i veliku promenu" :)

Ja sam spreman.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ja jesam.. prebacio bih svog locka sa executusa..

EDIT: ili druida sa shadowmoona.. hpmf, treba razmisliti ;)

Bolje druid da mozesh da me hilujesh! :P

btw ja sam IN za bilo kako da se dogovorite, sem za nash guild.. znachi nema jebene shanse :-) moze da se dogovorimo da svi (vecina) udje u isti guild.. ali za nash.. no way man ^^

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

e momcad aj neka neko napravi topic sa glasanjem,da bi videli koliki je broj ljudi za,odnosno onih koji bi se prebacili na neki realm ili pokrenuli novog chara...

iskreno ja bih pokrenuo novog lika,ali mi ne smeta da prebacim magea sa zenedara,iako je 53 lvl...samo bi ga na brzinu dotero do 60,i prebacio se...

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Moja poenta igranja wowa(Doduse pauzirao sam zadnjih 20-30 dana), je guild u kome igram. Bilo je 7-10 nasih ljudi i stranci koje znam oko godinu i po. Ako odem iz guilda ili migriram, wow gubi smisao za to.

A za bilo kakav pokusaj grupisanja nasih ljudi, imam previse skeptican pogled na to. Sve u svemu GL. :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

bilo bi jos bolje da

sto pre odredimo server na kojem bi mogli da se okupimo

posto bih ja hteo da leveleujem charactera novog

mogu i ja da prebacaim full epic mage-a ali mi je zanimljivije ovako

sve u svemu toliko sam srecan zbog ove ideje da samo o tome razmishljam danas i juce [:D]

Link to comment
Share on other sites

kada je WSG bio skoro jedini srpski guild, (jedini je imao svoj sajt) igralo se na Sylvanas serveru, mnogi ljudi za to nisu znali i ako su zeleli da igraju sa nasima nisu znali na kom serveru da pocnu, red je onda da se svi ponovo okupe na Sylvanas serveru, kao sto je bila originalna ideja

Link to comment
Share on other sites

bilo bi jos bolje da

sto pre odredimo server na kojem bi mogli da se okupimo

posto bih ja hteo da leveleujem charactera novog

mogu i ja da prebacaim full epic mage-a ali mi je zanimljivije ovako

sve u svemu toliko sam srecan zbog ove ideje da samo o tome razmishljam danas i juce [:D]

Killy, igraj warriora :) Vidim da si nabudzio pvp reputacije tako da ono, nije to lose :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ma da lako je sa humanima nabiti exalted sa chime oces

kao sto rekoh zanimljivije mi je levelovanje nego da nastavim da igram pvp sa ovim posto na neki veci rank od 10og nemam zivaca da idem niti mi je to cilj

znaci warro otpada

a i igra mi se neka druga klasa

i igra mi se horde

alijansa je za pickice ;)

zato ocu sto pre da se svi ovde lepo izjasne i dogovorimo sta cemo i kako cemo

pa da onda ti napravis neko tipa glasanje na koji cemo server

pa da ja lepo krenem sa power levelingom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...