Jump to content

BITNO !!


TeacH

Recommended Posts

da tesko da ce ta riba igrati wow ,sem ako nije neka debela nerd kravetina kao sve ribe koje igraju wow ,ako ima bilo koje obaveze u zivotu  [:)] .

LOL [:D]

Ako joj nije interesantan proces kreiranja lika i lvlovanja na pocetku, nece joj biti zanimljivo ni kasnije. Kao sto su ti rekli, probaj da joj kreiras zenskog lika i pusti je da sama proba. Kad sam ja kreirala prvog lika, rekla sam da ja ovo ne mogu da igram jer ne mogu samo levu ruku da koristim za kretanje [:D] (kao moram sa dve :)) Ali srecom, to je brzo savladano penjanjem uz onu stazicu u Shadowglenu koja se obavija oko drveta :D

Naravno, bilo bi pozeljno da ima komp kuci koji to moze da tera wow i neki brzi pristup netu, jer licno ne bih igrala wow da moram da idem u igraonicu.

Eh wow...sweet memories :(

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shta tje ti devojka, kad imash Boki-a da se sajberash sa njim. Ionako je non-stop online, tako da ti ni sex netje biti problem, jer Boki je uvek za. [:D]

I to shto kazesh :PP

@kole

pod broj 5. :P

Eh, zashto bi da mi riba igra wow? pa shta ima bolje nego da vam lik farmuje dok vi spavate? [:D]

14. rank za mesec dana :P pwns ^^

Probacu neshto pa ako ne upali.. nishta.. drzim se ja moje cyber ribe.. bokija [:D]

@Tarabash

ae se vrati na wow, ja se vratim na HOMOrush? [:p]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

to se na tebe naravno ne odnosi :*

ali ajde da ne ispadnem neki hater prema ribama

to sto sam rekao se ne odnosi samo na ribe ,cast izuzetcima

vec su 80%+ ljudi koji igraju wow retardirani debeli no life nerd kreteni  [:D]

!

nolife nilife, noliferrrrr me me me... :D

samo sam prestao i ja da igram wow... mozda ga konektujem u septembru oktobru.... il na zimu :D

sry na offu :D

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

da tesko da ce ta riba igrati wow ,sem ako nije neka debela nerd kravetina kao sve ribe koje igraju wow ,ako ima bilo koje obaveze u zivotu  [:)] .

Ma daj bre shta prichash ja sam navukao svoju rodjenu shvecu na WOW i sad jedva cheka da ja zavrshim da bi ona igrala.P.S.A inache izgleda prilichno normalno.Zasad, mala je josh... [8D][8D][8D]

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

Pa znash kako:

Jednog lepog dana sam ja konachno uspeo da patchujem Wow i uplatim pretplatu i pocheo da igram...

A onda je doshla moja shveca i videla ono i pitala:"Joooooooooj, shta ti je to?", i ja kazem World of Warcraft a ona kaze da je mislila da je to neshto slichno WaruIII jer ga u to vreme nije volela(za razliku od sada kada ga razbija) i tako vidi onaj gotivni ekran za kreiranje lika, kreira svog lika(zenskog naravno i alijansu)...The rest is history...

P.S.Sestra mi ima 10 god =)))))))))))))))))))))))))

P.P.S.Shto se tiche riba u igraonicama ja vidjam samo jednu i ta mnogo gotivno izgleda ali nije tu da bi se igrala vec je devojka lika koji tu radi(shto ne poriche chinjenicu da je ipak "riba u igraonici")

Edit:Ima sve petice u shkoli [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Edited by Cvvve

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

techo ako je opcija broj 5 a ti bi da igrash wow i da ti neko farmuje honor onda stvaaarno...mislim jedna stvar je ici i zajedno se zezati ingame a druga imati ingmae roba koji na 2 kompa farmuje dok ti kuntash pa tako na smenu...vidi mohija i radija/anu...to nije dobro na duge staze ;o))

zapravo...sto pre nekoj zhenskoj osobi docharash koliku kolichinu hamsteringa imash u wowu pre ce da se navadi jer je to kod zhena izrazhenije nego kod mushkaraca...problem je sto je u pitanju virtuelni hamstering koje one mnogo bolje razlikuju od nas =oD

Link to comment
Share on other sites

u mom bivsem guildu CL je bila riba ......femail orc .....ono niko na nju nije obracao paznju dok nije okacile sliku na forumu ... par njih su je i zaprosili :)

uostalom video sam ranije da na blizzardowim forumima ima topic (neznam kakomu je ime) gde igraci kache svoje RL slike......neznam dali to ima jos ...pa ko je dokon neka potrazi dali ribe igraju wow :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Imam ja ortakinju koja uzela wow da bi sa nama pricala, jer kad je izasao niko nije palio icq itd. Posto njen decko igra, kupila i ona i smarala nas non stop ... pa krenule malo da igra, pa se navukla i ...

... sad je rank 12 na drakthulu i gura dalje [8D]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...