Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad smo kod Milke, duboko sam se razočarao u "Slagalicu" kad sam saznao da je ovo to sad putaju snimano pre vie od godinu dana, negde u Srbiji (Jagodina valjda), a to sam saznao kad je jedan rođak učestvovao, i mi ga zovemo da ga pitamo u fazonu, to nita ne javlja sisa jedna, a on kae "to je bilo pre godinu ipo dana" :)

ma daj, nemoguce ... pa niko kod takvih emisija ne ide toliko daleko, nije "isplativo" zbog recimo "ko zna zna" gde se cesto pojavljuju prilicno aktuelna pitanja. Da je snimano pre godinu dana ne bi moglo da se pojavi pitanje na fazon - "ko je prvi postigao pogodak na svetskom prvenstvu u fudbalu" koje je pocelo pre manje od dva meseca. A to pitanje se pojavilo pre recimo nedelju dana.

i da, ugrabio sam zadnju beko-lg 24orku u eltimu, pride me usralo da je danas neki popust tako da koshta samo 35k plus 80e ugradnja. ajm sou laki :)

sta ce ti tol'ka klima?

ja jos uvek cekam moju :( ono, da sam znao da toliko treba da je cekam, kupio bih na drugom mestu. nego srecom ovde nisam dao "zhivi" kesh.

jebeni pandur mi je izmislio neki error da kao nisam pogeldao na ogledala dok sam se pomerao 20cm da bi malo skrenuo da zaobidjem parkiran auto

a u stvari sam pogledao ali samo ocima na brzaka nisam pomerao glavu i kao kaze da nisam pogledao i nisam prosao

prvo pravilo kili, UVEK mlataraj glavom kao da si bolestan gledajuci retrovizore i iza sebe, tj. takozvanu "proveru". Nema veze sto to vise nikada posle toga u zivotu neces raditi (barem ne tako), kao i vecinu drugih stvari.

Link to comment
Share on other sites

Cross topik. [:D]

I meni se tako cini. Najbolje je naci novu. A mnogo je lepa...

Videcu.

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da kupim guaranu, stavim je u friz da bi se brze ohladila i skapiram posle sat vremena da se zaledilo pola :) Pretpostavljam da se brze rashladila zbog metala, ali opet nisam verovao da za sat vremena moze da se zaledi.

Subota vece a ja sedim kod kuce i zavrsavam raznorazne stvarcice, nije bas preterano normalna situacija. Mada ispalio ortak koji je trebalo da pribavi neke zene, a ionako je pala kisa, tako da i nije strasno.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pojeo pice u nekoj trovacnici.Sad necu okusiti pizzy naradnih mesec dana

Posle bio na splavu.nestala sturaja dok grmelo.Pala grana(poveca) na nekog renoa jedva se primecuje da je auto ispod.Ali to je mozda i dobro jer kad pauk dodje mozda ga nece videti.

Link to comment
Share on other sites

SKINOVI BACK !ZOMG!

planirao da izadjem ali kisha / grmljavina /stavec o5 ulecu u akciju i sve upropascuju -.-

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

woohoo evoksi imao sam snimljenje nekoliko epizoda na kasetama zajedno sa transformersima kako je to bilo cool. Inace danas mi je 2 meseca kako sam sa devojcicom, i skoro mesec dana uptime kompa. Ono ta dva bas lice ono kada pomislis da je sve super neko ti iskljuci struju i sav napor ode uzalud :)

Link to comment
Share on other sites

imao sam signu jedno 20h, dosta je, otišla je..

sad sedim u gaćama i pitam se što mi je vruće na 22 stepena, ali odgovor ne dolazi. malo sam spavao i lupetam, ne obazirite se.

Link to comment
Share on other sites

Od ranog jutra keva digla paniku i sve nas upregla da spremamo kucu, treba da iskucam neke textove jos nisam ni poceo a to sam planirao danas ujutro ufff ubice me neko :)

bah prekinuli su me jutros 2 puta u toku gledanja filma... mrzim kada me neko prekine na pola filma...

Link to comment
Share on other sites

a to sam planirao danas ujutro ufff ubice me neko :)

nemoj da te sa'vata neki tamo urednik nekog magazina, cuo sam da je zajeban covek. onog urbanog i namenjenog mnogim temama.

danas kao neko "manje slavlje" i svim gostima je najavljeno da dodju od 5-6 al' je neko zaboravio da jednoj porodici javi da dodje tada, pa su dosli u 1 ... i sad je zanimljivo, posto jos nista nije sredjeno etc etc ;)

Posle cu da malo vozim bajs, ako ne padne kisha, i onda da gledam Novaka od 20h, valjda ce hrt da prenosi finale turnira u sopstvenoj zemlji :)

Link to comment
Share on other sites

Ih zahvaljujuci ovom lepom danu bio sam 12h u hibernaciji \o/

Nije prevruce, prava laganica :)

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...