Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, devojka mi je na forumu, i svecano pred njom izjavljujem da sam "svaku noc drugu jebav'o"

izvini :((((

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sinoc blejao do ranih sati, doslo mi drustvo sa mora pa smo gledali slike, snimke, i pili domacu kajsijovacu...

sad sedim na poslu sa najgorom mogucom glavoboljom... obecava ovaj dan :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sinoć fino izblejao, samo sam se pred kraj raspao, i jutros probudio bolestan.. virus neki, jebemliga.. a trebalo je danas da zapalim iz beograda, ali avaj, izgleda da će morati da sačeka utorak.

a nagradu "post dana" dobija džanki:

nemam nista protiv tudjeg misljenja , al mnogo bre covece mislis

nego mi noge ne smrde.

groundhog.jpg

koji je to sad fazon sa donjim crtama na kraju, ranije bi dobili ban zbog toga svi redom :)

moraću da pozragovaram sa određenim forumašima izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Popunjavam ove neke papire za vizu, jebem ti proceduru, na pola ne znam sta da napishem ;) Pa onda malo dok sam se ispricao sa svima zhivima, pa vesti, pa sad idem po neku robu. Standardni ponedeljak, al' me nesto smara :)

Link to comment
Share on other sites

koji mega lol mi se desio sinotj.

stojim pred vratima, trazim po pederushi kljuceve da otkljucam stan, nadjem ih, a oni USIJANI! rovarim jos malo da vidim odakle to i nadjem bateriju toliko vrelu da se nije mogla ni na tren uhvatiti.

i izvalim da se napravilo strujno kolo kljucevi-baterija-kljucevi. da li ste culi da se IKADA nekome dogodilo tako nesto? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Otpeshachio od gajbe do zelenjaka i nazad uz opskrbljivanje nekim stripovima.

47 minuta ukupno.

Trenutno se znoj sliva sa mene u neverovatnim kolichinama.

Zakljuchak: Napolju je prijatno za shetnju i preporuchujem vam svima da uzhivate u prirodi. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

rachuni, rachuni, rachuni...

josh rachuna...

i samo rachuni...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

AJ i ja prilozim ovoj temi po prvi put.

Malo cas sam dosao od hirurga,skinuo mi je konce sa ruke,koju sam bio sjebao pre 2-nedelje pa sam se tako skenjao kad sam video nasta to lichi,kako je ona sestra skinula konce tako je rana razjapila "da me proguta :) i odvratno izgleda,a i hirurg se namrstio kad je video nasta to lici i samo je rekao hmmm..pa ovo ne bi trebalo tako da zarasta :( I DA CE MI GADAN SCAR OSTATI!!! :(( PA SE SAD POLAKO VRACAM U ZIVOT

POZ

Link to comment
Share on other sites

joj

citam "dantonovu smrt" i slusam Shabana Bajramovica i to sve na kompu :P ...uzas :)

razmisljam da idem na Lido , al ne mogu da se okupam pa mozda samo da pecam ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

slusam neke vruce nove singlove, probiram polako sta cu da pustam u cetvrtak na emisiji, i razmisljam se da idem da vozim bajs jer sam jos umoran od putovanja...veceras sa kumom na bleju i pivo, ne znam koliko mi je to pametno jer bi trebalo da se odmaram, sutra moram da pocnem da ucim, moram do banke da pokupim karticu i da vidim da li su mi legle pare, blablablabla, vec ima hiljadu stvari da se radi :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...