Jump to content

Jedan lep topic za lepu publiku


Recommended Posts

Cekaj bre, kako smo dosli od prihvatanja pedera u JAVNOSTI i njihove gay parade do seksualnih preferensi i ostalog? Jer to, po tvom misljenju, meni smeta sto se dva tipa trpaju u slobodnom vremenu preko cinjenice da oni to moraju da objave celome svetu, znaci da naprave paradu gde ce da kazu da su oni dva tipa koji se trpaju? Bravo, ajde jos malo generalisi ili izvodi zakljucke u vezi drugih ljudi. Sama arhiva zna da nisi dovoljno to radio na ovom forumu.

Opet si generalisao, plus sto si stavio sebe, o veliki mohicancu da si ti bolji od nas jer ti smatras da smo mi sto mrzimo pedere i lopove i nistake, najgori olos na ovoj planete i ono sto je pogresno u zemlji Srbiji. Mi smo neljudi, sigurno, jer smatras da nismo u sposobnosti da volimo usvojeno dete. Jer po tvom misljenju i nismo jer naravno mrznja prema pederima i ljubav prema usvojenoj deci ne idu zajedno. Mrzim pedere, ja sam losa osoba, znaci nisam u mogucnosti da volim tudje dete kao svoje. Bravo, opet generalise i stavlljas na nama ostalima neke svoje umisljenje norme i kriterijume.

[dunja mode] bu da lo [/dunja mode]

DA smo svi pederi , ljudska vrsta bi uzumrela kokosko glupa. Smanjila bi se kolicina virusa, naravno jer bi ljudi izumreli, o pametni i mudri, nepogresivi mohi. I nisu svi virusi polne prirode, cak njih je najmanje. Vece su sanje da umres od mutiranog gripa nego od SIDE.

I ne vidim poentu ovog tvog razvlacenja sustine na nebitne gluposti ... bole me uvo za reprodukciju ja ako ne budem mogao da imam dete sa osobom koju budem voleo bolece me uvo za produzetak vrste (preskocite smaranje .... mislio sam na zhensko koje ne moze da ima decu ali sam rekao uopsteno zato sto je prica o homosexualizmu)

Super, vazno je ono sto ti zelis mohi, sad da li ta osoba zeli da ima dete ili ne je nevazno. Wow, zena koju volim je sterilna, nije vazno sto zeli dete, necu da usvajam ili pravim decu sa drugom zenom da bi njoj ucinio, vazna je neka slika ljubavi koju ja imam. JA i ona, ako nema dece, nije vazno. Jupi. Tebe treba ubiti kao najsebicniju i samozivu osobu koja je posetila ovaj forum.

Izvini ali kako me javni skup grupe pedera ne dotice ? On je javan , samim tim je namenjen da dotakne javnos. Ja sam javnost. Meni smeta. Jos neki glupi argument koji je proistekao iz nemogucnosti da se vidi dalje od ogledala ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vase pljuvanje po svakom ko se razlikuje je nacin da pobegnete i u svojim ocima smanjite sopstvenu nemoc i slabost i ogorcenost nepravdama na koje smo svi mi nazalost navikli

Mislis da dalaj lamu/rokfelera/mudrog shamana/iskrenog popa/iskrenog fratra/iskrenog imama zabole da iznosi olako stavove i da pise po forumu drugima da mu saftaju kobas, i pri tom ima nameru da ga neko shvati ozbiljno?

Ja sam belac, 24 godine, hetero opredeljenja, radikal, 113kg, 187cm, blizanac u horoskopu, srednji stalez, Kragujevcanin, centras, pesak, zanatlija, diplomirani tehnicar visokogradnje, prosecne inteligencije, nepusac, ne drogiram se, drustveni alkos, i jos dosta toga.

Znaci osoba koju mrzim najvise na svetu je:

Crnac, 42 godine, homo opredeljenja, demokrata, 58kg i 150cm , riba u horoskopu, bogatas , Beogradjanin, zivi u vili na periferiji, vozac, radi kao direktor i zavrsio je ekonomiju, glup ko noc , pusi kao dimljak , uziva u heroinu, pije kad stigne i jos dosta toga.

Vidis meni skoro sve kod te osobe ne smeta. Samo mi jedna osobina smeta. Pogodio si , demokrata. Jer gde ima vece gluposti od demokrate? Covek je u stalnoj raspravi sa samim sobom. Nema odredjene stavove jer gleda da svakome ugodi.

A ovi nasi mi ne smataju sto su demokrate , nego zato sto su nistaci i lopovi. Ako neko od vas zna njih ili nekim cudom neko od njih cita RUR Forum, evo ja javno izjavljujem da kad bi morao da biram u koju cu sobu da utrcim, soba sa zmijama, bubama, i ostalim gadostima ili soba sa nasim demokratama koje su na vlasti, trcao bi u ovu sa zmijama i jos bi se smejao od srece sto cu da zivim 5min duze kao covek , nego da umirem jos 15 godina sa ostalim govnima u onoj drugoj sobi.

Totalni off, znam. Izvinjavam se.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Decko ti stvarno ili ides u peti razred ili nesto nije u redu sa tobom ....

Poenta je da mrzite ljude zbog neceg zbog cega ne bi trebalo da ih mrzite zato ste losiji od nekog ko ne mrzi ...

Smanjila bi se kolicina virusa .... covek je virus ove planete ... metaforo moja ...

Usvajanje deteta nije reprodukcija, rekao sam da bi me bolelo uvo za neki visi cin produzenja ljudskog roda i da bih voleo tu osobu nevezano za to sto ne moze da nam rodi dete pritom ni u jednom trnutku nisam rekao da ne bih usvojio dete.

Sto se tice parada rekao sam primer sa slonom i zhirafom ...

Elem ajde sad idi makar nauci da citas na nivou srednje skole (to je ono kad u stvari razumes sta si procitao) ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohican kako si se ti nalupao to je strashno. Kladim se da ovde ima pedera da bi te zamolili da ih vishe ne branish, poshto nishta pametno nisi rekao.

Cinjenica : Pedera je bilo, ima ih i bice ih uvek.

Da li treba da ih ima vecina? Ne.

Da li ih treba pobiti? Ne.

Da li ih treba reklamirati? Ne.

Da li treba mrzeti zato shto su pederi? Ne.

Da li im treba davati da usvajaju decu? Ne (po mom mishljenju, mada ko zna. Ako bi video neku bebu koja zivi u bedi, verovatno bi pustio da je usvoje pa makar i gay roditelji. Jako teshka tema, ne treba pricati o njoj ako STVARNO nemash da kazesh neshto pametno a 90% vas nema, ukljucujuci i mene).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Hvala, kad si spao na to da su jedini argumenti koje mozes da predocis, u formi vredjanja dece iz osnovne skole ja sam pobednik ove nase male rasprave. Hvala publici.

Rekoh ti mohi, ogledalce, ogledalce je tvoj problem. Nije ostatak sveta mohicanac, niti je mohicanac ostatak sveta da bi u svakoj raspravi vazile tvoje norme i tvoja misljenja.

Ali da ponovim, ja pedere ne mrzim zato sto su pederi, meni samo smeta sto oni stalno moraju da javno govore da su pederi. To bi isto bilo kad bi ja isao gradom i govorio svima da imam schoolgirl fetish . I plus da napravim paradu gde bi se ja setao sa 100 devojaka u skolskim suknjama uniformama. A ono za slona i zirafu, 99% bi okrenuli glavu sa gadjenjem. To sto 1% nema problema sa slonom i zirafom ili vole da vide slona i zirafu da rade ono, je problem tih 1%.

I opet potezanje mojih godina u raspravi. Kad nema vise sta da se kaze kao protiv argument, uvek ostaje potezanje godina. Oces opet da vidis licnu kartu ili da se sretnemo da popijemo po pivo ili sta vec konzumiras ?

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Otisao topic, pojavili se trolovi.

Jer moram da naglasim ironiju u cinjenici da mi savete o kilazi daje osoba sa nickom f4tso ? xixixixixix

Cisto da se razjasnimo, totalno si u pravu za kilazu, ali nije to zbog ishrane. Jedna cetvrtina bureka, 2 jogurta dorucak, 1 sendvic 2 jogurta rucak. Nije ishrana nego nocni rad. Radis nocu , popodne spavas a posle podne izbegavas da se premoris jer opet radis nocu.

@Nemanja

Da da, da si vestiji mogao bi da prodas nekog od nas kao nestalu kariku.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

uf...gledanje na homosexualnost kao na devijaciju ili psihopatologiju je zastarelo...naravno zbog toga sto gej populacija u zemljama sa najvishe kapitala raspolazhe sa mnogo vecim novchanim sredstvima nego hetero majority ali necu sad da se upustam u pogreshan nachin na koji dolazi do gej liberalizacije...

mislim da je to ok jer realno josh 3-5 milijardi ljudi na planeti i pocecemo da umiremo, ja na homosexualizam gledam kao na obrambeni mehanizam vrste protiv samounistenja

jedini problem sa gay pride paradama je sto ne kapiram njihov purpose i onoga ko ih je osmislio...postoji karneval u riu ali on nije hetero pride parada tj ne postoji hetero pandan tom vidu ponashanja...

za kraj

kad sam gledao slike nisam mogao a da se ne setim:

Banky: Alright, now see this? This is a four-way road, OK? And dead in the center is a crisp, new, hundred dollar bill. Now, at the end of each of these streets are four people, OK? Are you following?

Holden: Yeah.

Banky: Good. Over here, we have a male-affectionate, easy to get along with, non-political agenda lesbian. Down here, we have a man-hating, angry as fuck, agenda of rage, bitter dyke. Over here, we got Santa Claus, and up here the Easter Bunny. Which one is going to get to the hundred dollar bill first?

Holden: What is this supposed to prove?

Banky: No, I'm serious. This is a serious exercise. It's like an SAT question. Which one is going to get to the hundred dollar bill first? The male-friendly lesbian, the man-hating dyke, Santa Claus, or the Easter bunny?

Holden: The man-hating dyke.

Banky: Good. Why?

Holden: I don't know.

Banky: Because the other three are figments of your fucking imagination!

thank you kevin smith =o)

Link to comment
Share on other sites

Cisto da se razjasnimo, totalno si u pravu za kilazu, ali nije to zbog ishrane. Jedna cetvrtina bureka, 2 jogurta dorucak, 1 sendvic 2 jogurta rucak. Nije ishrana nego nocni rad. Radis nocu , popodne spavas a posle podne izbegavas da se premoris jer opet radis nocu.

matori, to su bapske priče, da trošiš više energije nego što unosiš, mršavio bi, i obrnuto. ne može salo od vazduha da se dobije.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se topic rasplamtao u onom smeru u kojem je neko zeleo da topic krene a to nisam bio ja, nisam hteo da pricate o tome da li treba ubijati i istrebljivati gay populaciju nego da vas pitam sta mislite o gay paradama kao vrsti deshavanja, zbog cega nastaju sta se desava i njihov socijalni znacaj u drustvenoj zajednici.

Anyway, profesor sociologije mi je rekao da je homoseksualnost drustvena devijacija, ja mu verujem jer mi je to rekao covek koji se bavi time i kome je to posao, shvatam da se ovde ovi neSrbi ponasaju kao najgore Srbende pa sve u stvari poznaju, sindrom mohican all mighty.

Ne zelim da pljujem mohicana on je super covek ali je totalno otisao u krajnost sa tim da ne bude "Srbin" u stvari je postao najgora vrsta Srbende gde on sve zna i svima soli pamet, opet ja nemam nista protiv njega i postujem ga sasvim samo mi je smesan u sekvencama kad poludi zbog nekih gluposti i krene da pljuje bez razloga... :)

Idemo na topic, po meni te parade ne znace nista stvarno, meni je krajnje iritantno i neumesno da neko na taj nacin izrazava svoje postojanje, to bi bilo na primer da pedofili organizuju paradu i opshte sa decom od 13 godina po ulici, bukvalno isto i sta onda?

Dao bi im i brak i status punovaznih gradjana koji svakako jesu, ali da usvajaju decu i prave parade je krajnje bedno i neumesno, dolazi do nekog fanatizma da pokazu drugima kako su drugaciji i kako ih ima.

Sto se tice usvajanja dece, pomislite samo da su vama roditelji 2 gay muskarca, kako bi se osecali, jednostavno stvar koja je nenormalna za 99% populacije ove zemlje, ne moze se drustvo zemlje promeniti iz korena, ne treba mrzeti te ljude svakako ali parade i usvajanje dece je way beyond.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

@Seth

Zaboga ne, the missing link je nesto bitno, vi ste svuda vidjeni oblik ljudske rase koji se organizuje u rulje radi zastite od prilagodljivog homo sapiensa, vi ste ljudski pandan krdu gnuova koje ne vidi dalje od najblize grbe i smatra da je samo rogato i poslusno ispravno, vi ste najobicnije bioloske cinjenice i nikom ko nema visak vremena u zivotu ne pada na pamet da se raspravlja sa vama, vama upravo treba sagovornik da bi ste poslusno mukali svi u glas a to necu biti ja... niste vredni toga..

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@Seth

Zaboga ne, the missing link je nesto bitno, vi ste svuda vidjeni oblik ljudske rase koji se organizuje u rulje radi zastite od prilagodljivog homo sapiensa, vi ste ljudski pandan krdu gnuova koje ne vidi dalje od najblize grbe i smatra da je samo rogato i poslusno ispravno, vi ste najobicnije bioloske cinjenice i nikom ko nema visak vremena u zivotu ne pada na pamet da se raspravlja sa vama, vama upravo treba sagovornik da bi ste poslusno mukali svi u glas a to necu biti ja... niste vredni toga..

Vidis, veoma lepo si to rekao samo fali jedna stvar, zasto je to tako? To je tvoje licno misljenje a nemoj da govoris da zastupas te ljude koji imaju mozak i "vide dalje od svoje grbe", mene zanimaju dokazi na koji nacin si ti dosao do toga i uopste koju ti vecinu zastupas, daj mi tvoje ovlascenje, sta si ti a sta smo mi, da vidimo?

Ti upravo radis to po cemu pljujes, mislis da je tvoja rec zakon i mislis da si ti u pravu, sta ako nisi ti u pravu, sta onda?

A ne, to sto ti kazes je aksiom ne moze biti neispravno i sigurno je tacno, znaci ti si sam "Bog"...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

pederi usvajaju nasu heteroseklsualnu decu..

i u sta ce ta deca da izrastu kada su im tate (ili mame ) pederi..

pa u pedere..ili u retarde neke..

znaci sto vise pedera,manje ljudi na planeti..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

pederi usvajaju nasu heteroseklsualnu decu..

i u sta ce ta deca da izrastu kada su im  tate (ili mame ) pederi..

pa u pedere..ili u retarde neke..

znaci sto vise pedera,manje ljudi na planeti..

Previse nas je, stoga ura za pedere. Evropa i Amerika ce izumreti, a u Aziji ce umirati od prenaseljenosti.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

Vidim da se topic rasplamtao u onom smeru u kojem je neko zeleo da topic krene a to nisam bio ja, nisam hteo da pricate o tome da li treba ubijati i istrebljivati gay populaciju nego da vas pitam sta mislite o gay paradama kao vrsti deshavanja, zbog cega nastaju sta se desava i njihov socijalni znacaj u drustvenoj zajednici.

Anyway, profesor sociologije mi je rekao ^1da je homoseksualnost drustvena devijacija, ja mu verujem jer mi je to rekao covek koji se bavi time i kome je to posao, shvatam da se ovde ovi neSrbi ponasaju kao najgore Srbende pa sve u stvari poznaju, sindrom mohican all mighty.

Ne zelim da pljujem mohicana on je super covek ali je totalno otisao u krajnost sa tim da ne bude "Srbin" u stvari je postao najgora vrsta Srbende gde on sve zna i svima soli pamet, opet ja nemam nista protiv njega i postujem ga sasvim samo mi je smesan u sekvencama kad poludi zbog nekih gluposti i krene da pljuje bez razloga... :)

Idemo na topic, po meni te parade ne znace nista stvarno, meni je krajnje iritantno i neumesno da neko na taj nacin izrazava svoje postojanje, to bi bilo na primer da pedofili organizuju paradu ^2 i opshte sa decom od 13 godina po ulici, bukvalno isto i sta onda?

Dao bi im i brak i status punovaznih gradjana koji svakako jesu, ali da usvajaju decu i prave parade je krajnje bedno i neumesno^3, dolazi do nekog fanatizma da pokazu drugima kako su drugaciji i kako ih ima.

Sto se tice usvajanja dece, pomislite samo da su vama roditelji 2 gay muskarca, kako bi se osecali, jednostavno stvar koja je nenormalna za 99% populacije ove zemlje,^4 ne moze se drustvo zemlje promeniti iz korena, ne treba mrzeti te ljude svakako ali parade i usvajanje dece je way beyond.

idemo opet...

1 - Čovek mo

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se topic rasplamtao u onom smeru u kojem je neko zeleo da topic krene a to nisam bio ja, nisam hteo da pricate o tome da li treba ubijati i istrebljivati gay populaciju nego da vas pitam sta mislite o gay paradama kao vrsti deshavanja, zbog cega nastaju sta se desava i njihov socijalni znacaj u drustvenoj zajednici.

LoL kako si naivan pile adolfovo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Vidis, veoma lepo si to rekao samo fali jedna stvar, zasto je to tako? To je tvoje licno misljenje a nemoj da govoris da zastupas te ljude koji imaju mozak i "vide dalje od svoje grbe", mene zanimaju dokazi na koji nacin si ti dosao do toga i uopste koju ti vecinu zastupas, daj mi tvoje ovlascenje, sta si ti a sta smo mi, da vidimo?

Ti upravo radis to po cemu pljujes, mislis da je tvoja rec zakon i mislis da si ti u pravu, sta ako nisi ti u pravu, sta onda?

A ne, to sto ti kazes je aksiom ne moze biti neispravno i sigurno je tacno, znaci ti si sam "Bog"...

jede

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Da probam kratko...

1. Slazem se sa Lagom i Mohijem.Preterujete sa hejtom na pedere.Ljudi se ne bude jednog dana i kazu "u al je faca onaj celavi iz sex& the city, ocu i ja da budem feg".Radjena su razna istrazivanja i trenutno je aktuelna teza da je stvar zlezda i kolicine hormona koja se dobije jos u materici.

2. Iz ovog prvog direktno sledi moj stav o gay parovima i usvajanju dece.Ako prihvatite da je stvar fizicke a ne psihicke prirode mozete ladno da date gay paru da odgaja dete, jel ako je dobio pravu dozu hormona jednostavno je programirano da se pali na suprotni pol.Drugo, masa hetero parova je totalno nepodobno za odogj dece.Ja znam za jedan kome ne bi dao ni nacrtanu ovcu, al jbg...Trece, postoji masa dece koja zivi po raspadnutim domovima i ulicama, zar nije bolje da se lepo daju na usvajanje?Naravno, cela procedura oko usvajanja dece (uopste, dakle nevezano dal je par strejt ili gay) bi morala da bude jako rigorozna da dete ne bi zavrsilo kod psihopata.

3. Gay parade se organizuju zato sto se masa strejt ljudi pravi da gay populacija ne postoji, oni su kao socijalna grupa marginalizovani.Oni ne vicu "GLEDAJTE ME,GLEDAJTE!!! JA SAM TOLIKO RAZLICITA OD VAS DA IMAM SVOJU GRUPACIJU!!! GLEDAJTE ME !!!" [

Edited by shone zlo
Link to comment
Share on other sites

@marsovci

molim ne budite bukvalni kao do sad, i ne hvatajte se za svaku rec, nego procitajte pa razmislite pre odgovora, nemam, niti cu, imati potrebu da se prozivam oko gluposti, pazljivo sam birao reci, da ne razvodnjavamo temu :) unapred zahvalan :)

@topik

ma boli me kara sto su gejevi ...

nek prave parade svoje kompleksaske kad nisu mogli mami i tati da objasne sto su takvi pa traze drugde afirmaciju ...

pa sta ako postoje, pa i aleksandar makedonski je bio gej, pa osvojio pola sveta, ali se i u njegovo vreme znalo kako se pravi naslednik ...

neko ce sad da kaze da postoje danas medicinske tehnologije za vestacku reprodukciju, a ja cu mu odma' reci da je to zloupotreba medicine, jer zasto bi reproduktivno sposobna osoba usvajala ili vestackom oplodnjom pravila decu? mislim ispadne volim ja tebe al ja bi on(a) da mi napravi dete ... ha fakin ha, nacrtajte mi ...

da se deklarisem: ja sam zastupnik ideje da im ne treba dati ni brak ni usvajanje, to sto su zivi i kako zive nije moj problem ... sto se tice njihovog javnog zivota, tipa ulica i to, jebi ga, realno, ima gomila "celavaca" koji ce da se zabavljaju. i obe te grupe (gej i "celava") su mi podjednako devijantne, ali ocigledno funkcionisu nekako ... a i sex na javnom mestu je zakonski regulisan ... poenta je nek se kod svoje kuce prvo izbore za afirmaciju i "prava" pa nek onda sire poglede ... ali ovako (parade) je smesno i degutantno ...

zasto ni brak ni usvajanje ... jer ako budu dobili "gradjanski" brak trazice i crkveni ... ne radi se samo o crkvenom, vec o principu "napredovanja" takve ideje. i to ne samo od jedne crkve, vec od svake lokalne ... posto ja to vidim, ne kao pretnju mom nacinu zivota, vec na silu uvodjenje gej nacina zivota svima ... imaju sva prava i slobode kao i bilo ko drugi realno ... zna se zasta sluzi gradjanski brak a cemu sluzi crkveni ... da se ne uplicemo u temu da neko nece brak ...

usvajanje ... pa mislim stvaaaarno ... dokle ide ta devijacija, jel vi zaista mislite da ce dva geja podici dete sa sirokim pogledima na svet ili sa otprilike pricom "znas ti hetero, ima ih ok, al vecina bi nas tukla" ... da onako banalno to postavim ... i slicno, zasto da dete trpi eksperiment jednog takvog braka ... mislim ima zaista parova/likova kojima ne bih dao ni plasticnu patkicu za kadu a ne dete, nevezano da li su hetero ili gej ... ali ako cemo tako da pricamo SVAKOME ako zagrebete malo po zivotu nije da uzgaja ni pamuk a kamoli nesto drugo ... drugo je sta mi subjektivno mislimo o nekome ... svako koliko je sposoban/voljan/zeljan ce omoguciti detetu (citajte pazljivo ovo je dvosekli mac)...

u principu usvajanje sluzi kao surogat reprodukciji na delu ... s tim da ti gejevi imaju JAKO nadobudnu ideju po mom misljenju o uzgajanju dece ... tipa ne mozemo da imamo fizicki decu, mozemo mentalno/duhovno ... kao da ti dete mozes da oblikujes ... a znam hetero porodicu (jebote zar postoji druge vrste ...) koja je usvojila dete i dete je manje vise oduvek znalo da je usvojeno. usvojeno je iz razloga da bi se pruzilo nekome dom i roditelji, da ne bi imao "usamljen" zivot. stavio sam pod znacima navoda jer u domu za sirocice sve imate, samo ne usamljen zivot, da se pogresno ne razumemo. poenta je sa usvajanjem je da dete treba usreciti i pruziti mu malo vise a ne iz nekog drugog, ne daj Boze devijantnog razloga, imas dete ... i to po svaku cenu otprilike ...

i, mislim se, nije mi jasna jedna stvar od manje-vise prvog posta: zasto neki heteroseksualac brani "prava" homoseksualca? (nije hejt) ili se varam za opredeljenje (nije hejt)?

ima jedna stvar s kojom nisam nachisto i pitao sam gomilu gejeva koje znam, i drugara koji je posle X godina izjavio da je gej: a sta je to genetski homoseksualac?

posto socijalni, seksualni, itd momenat mogu da skapiram da ima neku vijugu, ili manjka, ali bas rodjen ... nisam jos naisao na takvog ... mislim SVI gej likovi koje ja znam (misli se i na osobe zenskog pola) imali su prvo hetero iskustvo (moram da napomenem nikako lose), pa su se tek kasnije "presaltovali" na homo ... i kao "otkrili" se ...

i to pomodarstvo mi ide na qrac, pogotovo odraz muske populacije po tom pitanju, kao lezbejke su ok, a pederi nisu ... mislim manje razmisljajte kitom, znam da je lepa fantazija, nekom i java, "dve ribe jedan tip", ali svi znamo da cemo, manje vise na ovom topiku, zavrsiti sa jednom osobom :)

a realno gej populacija nije rasna ili ne-znam-kakva populacija vec populacija sa drugacijim seksualnim opredeljenjem ... pa pobogu, nije to ne-znam-kakvo pitanje, realno jel nekog od vas zanima da li onaj s druge strane monitora gura svojoj devojci u dupe ili picku ?? ... ??

mislim razumeo bi da ih je neko kroz istoriju zlostavljao kao crnce ili neke robove slicne prirode, pa kao nemaju prava da sede dok belci stoje i slicno, ali ovo je jebeno ajde svi sad kao da mislite kao mi ... kao ... kao me boli kurac ... mamine sisice sto placu "zivot me nije mazio" ... kroz istoriju je homo bilo pomodarstvo i bice, da ne pominjem biseksualizam u antickih rimljana i grka... prost primer: uporedite spartance i amazonke - ko je vodio bolje bitke ;)))

i na kraju cherry on the top: i mogu da mi sviraju za politicki korektno obracanje ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

jebem mu mater,zakasnim na pocetak diskusije...elem,slazem se sa Lagom,za koju godinu mislim da cemo svi da se zacudimo koliko je ljudi oko nas biseksualne prirode tako da to sve brze i brze postaje globalni trend,mozemo da ih mrzimo,ali da ih prihvatimo,moracemo...po meni najveca tuga je to sa usvajanjem dece,a ovo ostalo me apsolutno ne dotice zato sto apsolutno ne utice ni na koji nacin na broj recki koji cu drmnuti na mom zidu :)))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...