Jump to content

Do jaja sajt ...


coll

Recommended Posts

Imp. Imp + Imp. FIreball i fel intelect imaju kombinaciju da podignu dps Imp-a na ~100dps. Dodaj CoE na to...Odlicna stvar de se od najcheshtje korishtjenog pet-a u PvE-u napravi solidan izbor za PvP. Ovome josh doprinosi poznati bug, da kada poginesh sa, recimo, Felpup-om, ozivish sa Imp-om.

Naravno da ce uvek biti boljih izbora, ali to je odlazak skroz u PvP ili skroz u PvE talente. Ovako zadrzava korisne aspekte i jednog i drugog dela igre (pve i pvp).

Blargh

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

yap .. ali bug je ispravljen .. ako summonujesh peta npr sukubusicu ili felhuntera dizesh se sa njima ...

medjutim prilichno je velik rizik da koristisish impa posto umre u sekundi a onda grupa ostaje bez bloodpacta . ali opet ako imash fel domination taj rizik je ok i tako u nedogled :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Igram aktivno na dva servera i stvarno je porazno koliko ljudi u wow-u ne znaju neke najosnovnije stvari, kolika im je misterija pročitati forum, izdrndati talent calculator, pitati drugog... :(

Mislim, nisam je neki uber pro, ali znam da slo

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

hehe ajde svi lepo vratite jednu stranu unazad i procitajte o cemu je ovaj post

i ona druga guilda navedena omg koj shit Molten core i navedeni delovi iz onyxie

muhahaha znanje imanje i tecah jel si video @ntu skoro ?

Ma stvar je shto dodju likovi na forum i pochnu tipa "ja ovo.. ja ono.. btw ne hvalim se.. samo kazem, ovo, ono..", znachi je*eni uzas, misle ako su "baje na net-u" da su neki ku*ac :-)

btw @nta i kompaniju organizuju neku kantericu vecheras, zvali me ali me boli da idem da igram CS na xp-u :P a i nisam vishe freak :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma stvar je shto dodju likovi na forum i pochnu tipa "ja ovo.. ja ono.. btw ne hvalim se.. samo kazem, ovo, ono..", znachi je*eni uzas, misle ako su "baje na net-u" da su neki ku*ac :-)

btw @nta i kompaniju organizuju neku kantericu vecheras, zvali me ali me boli da idem da igram CS na xp-u :P a i nisam vishe freak :-)

Dete, 'ajde idi na adu, igraj taj basket, va

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...