Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daki sreco moja to nije kupaci :)

i laze sreco to mi nije drugarica, tj ne jos dugo :)

moj stomak je priceless a vi pricajte sta hocete...

ja znam samo jednu stvar

u tom bazenu je bilo oko 40 likova i oko 8 riba, od kojih su 5 bile mnogo gadne.

od tih 40 likova ja sam bio najlosije gradjen, tj svi su bili nabildovani, i slicno.

ja sam joj jedini uzeo telefon

ja sam jedini sa njom posle grada isao na kafu

i ja sam jedini od tih likova jutro posle isao na plazu sa njom i njene 2 drugarice

good night and good bye

alfa muzjak has spoken

edit: migsha vidim da citas. odgovor je ne. necu te upoznati sa njom, niti ti dati broj fona :P

brate, zashto ti mene sad ubedjujesh da si ti jako dobar?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

statore zasto su na slici tri mushkarca a zhvaka za javnost je bila "idem ja sa curicom i 2 njene ortakinje na kamping"? ;oP

hmm jok nesto si me pobrkao sa SOAD ona je isla sa decom buvsim i njegovim ortacima :) mada je trebala da ide jos jedan ortakinj ali je ispalila u poslednjem trenutku :)

Link to comment
Share on other sites

daki sreco moja to nije kupaci :)

i laze sreco to mi nije drugarica, tj ne jos dugo :)

moj stomak je priceless a vi pricajte sta hocete...

ja znam samo jednu stvar

u tom bazenu je bilo oko 40 likova i oko 8 riba, od kojih su 5 bile mnogo gadne.

od tih 40 likova ja sam bio najlosije gradjen, tj svi su bili nabildovani, i slicno.

ja sam joj jedini uzeo telefon

ja sam jedini sa njom posle grada isao na kafu

i ja sam jedini od tih likova jutro posle isao na plazu sa njom i njene 2 drugarice

good night and good bye

alfa muzjak has spoken

edit: migsha vidim da citas. odgovor je ne. necu te upoznati sa njom, niti ti dati broj fona :P

Ne bih da umanjujem tvoj jebacki podvig ,super je sto si navatao ribu i to , ali u Lazuru je svako navatao sta je hteo.Do sad ne znam puno odbijenih likova , osim ako si skroz rtd.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

longly > jedno je navatati ribu na jedno vece kad znate i ti i ona da se vise nikad necete videti, a potpuno je druga stvar ici na kafu posle diskoteke, ispricati se i razmenuti brojeve telefona da se vidimo kad se vrati sa mora...

vidis imas malu razliku izmedju toga da poljubis mrtvu pijanu ribu, i da se dogovoris da se vidis sa njom posle mora.

a sto se tice mog jebacnog podviga sam sam rekao da niti sam bio sa njom niti sam je jebao...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

longly > jedno je navatati ribu na jedno vece kad znate i ti i ona da se vise nikad necete videti, a potpuno je druga stvar ici na kafu posle diskoteke, ispricati se i razmenuti brojeve telefona da se vidimo kad se vrati sa mora...

vidis imas malu razliku izmedju toga da poljubis mrtvu pijanu ribu, i da se dogovoris da se vidis sa njom posle mora.

a sto se tice mog jebacnog podviga sam sam rekao da niti sam bio sa njom niti sam je jebao...

a zar nije bolja kombinacija, tjaskate, bambusnete se, i posle se dogovorite da to isto uradite u bg`u uz neobavezno tjaskanje... ? [:D]

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Crno Sunce, mass rispekt sa moje strane. Ja sa bio u sličnoj situaciji u Bugarskoj pre 2 godine, s tim

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo ljubomoran

provalio si me

rispekt

btw, imash "1" u imenu

elem, de tjesh u bugarsku da shetash bugarku za ruku... to mozesh u bg`u.... al sa nahsom poenta je da se napijesh pa da odesh do plazhe da se kupash u moru pijan, i da se probudish ujutru na krevetu polu mokar/raspadnut... i da ti niko ne sere za to :D

aaa n00b! nije mu to ime to mu je nick! :)

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

a zar nije bolja kombinacija, tjaskate, bambusnete se, i posle se dogovorite da to isto uradite u bg`u uz neobavezno tjaskanje... ? [:D]

( [;)] )...

ili josh bolje, da ne pojeftinjujesh celu prichu kachenjem slika po forumima

btw hvali se onim shto si postigao, a ne onim shto cesh tek postici [;)]

Link to comment
Share on other sites

ili josh bolje, da ne pojeftinjujesh celu prichu kachenjem slika po forumima

btw hvali se onim shto si postigao, a ne onim shto cesh tek postici [;)]

ko se hvali? ja samo rekoh sha je dobra kombinacija

ele... el si meni to napisao?:)

inache... for z rekord aj vaz vunded... :)

( [;)] )...

Edited by -MiGsa-

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...