Jump to content

Flight Simulator


Recommended Posts

Za FS2004 ti ne treba nesto preterano, moj konf. je AMD Sempron 2500/256RAM/i neka stara graficka (mislim da je GF 2).

Dzojstik je obavezan, jer ako hoces da usavrsis letenje, moras da naucis da poleces, radis approach i sletanje bez pomoci board kompjutera. Ja sam poceo sa Cessnom i sa njom naucis osnove, onda predjes na neki duo-propelerac pa onda na neki jet. Najvise letova obavljam na B737-400, mada je Lear Jet 45 najbolji za savladavanje jet aviona.

kao sto bi rekao kolega Modli: Zelim vam lepo vreme puno oblaka ;)

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Oho ho :)

Leti se i te kako :)

Inache najvishe shto sam leteo u FS2004 su London - Pariz, Pariz - Beograd i klasika: Beograd - Tivat :)

Posedujem Logitech Thrustmaster shto se igrachkica tiche i to je to :)

Inache trebalo bi od sledeceg leta da budem na kursu za Commercial Pilot-a u Vrshcu.

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Jok, nego cu da se zaposlim, tu negde u oktobru. Za 8 meseci rada = 5-6k evra + neki kredit cu da dignem, zajmim tu i tamo - voila. Ako uspem da se zaposlim posle, super, ako ne .. Jebiga.

-edit- izostavio sam jednu rech [|)]

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Ja sam oduvek igrao FS na tastaturi.......dok nisam probao na dzojstiku i onda sam se smorio i rek'o dok nekupim dzojstik nema FS......

Sad imam parice, pa koliko kosta neki solidan,ne preterano besan dzojstik.........????

P.S. FS je profi moj stric koji je inace pilot, redovno vezba rute na FS pre nego sto leti........

Link to comment
Share on other sites

2 us fed marshal:

ja sam ti kolega pilot koliko toliko, vozio sam iljushina u mrezi sa ortacima i mogu retji da je bio skroz gotivan osetjaj. onaj ko nije znao (na pr. cali) najbolji avioni su la-5 i naravno yak-3. mada je to vishe bila individualna stvar, nekima je extra chuchao i me-109f. ali nikad nisam leteo civilne pa sam zato napomenuo koliko toliko"

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...