Jump to content

KONACNO STEAM


Recommended Posts

Konacno je doslo do dogovora vodechih servera na nasim prostorima da predju na steam platformu! Znaci svi Srpski i BiH serveri su bili u dogovoru !

Akcija je trebala da se finalizuje ovih dana ali iz "TEHNICOMA" je iznenada stiglo obavestenje da nemaju vremena da prebace server na steam [nemaju 15 min :s].

Tako da sada sve visi u vazduhu jer neki ljudi ne mare za dogovor !

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo forum o igrama ili forum gde stalno neko tuzaka nekog?

Jao jao nece da predju na steam...jao jao kakva propast.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Oh hvala bogu .. pametan ovaj Tehnikom :)

@Kal1mero gde smeju da krenu u to sranje bez jednog servera (i to najveceg) nebi imali igracha. Dok, ako se svi serveri prebace neki ce pasti u iskusenje da kupe steam ^^.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

ne bi imali igraca....sta kao svi ce da predju na tehnikom ?pa to tesko koliko sam ja primetio on je uvek pun i tesko da ce ostalih recimo 200igraca min sa ostalih servera da predje tamo...mislim ko bi od njih izdrzao da ceka 1 mesto na njih 200 >? uhvatice ih kriza otici ce i kupiti steam i trla baba la :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ma necemo cekati na tehnikom ljudi sta placete [xx(]

Terra je vec podigla steam i pitanje je dana kad cemo ugasiti nosteam, sbb ce ugasiti nosteam cim im stigne nova masina, ali kako kazu brzo ce, EuroproNet (emp) je vec steam i ugasili su nosteam a isto ce ovih dana uraditi i Teol (ilija) i Logosoft (lol), e sad nam ostanu valjda ovi PAnet i Maksnet, ali evo ja ispred Terra kazem da vec sledece nedelje nece biti nosteam, znam da ce biti manje ljudi u pocetku ali nema drugog nacina da ljude koji vole taj server kupe steam, neki ce mozda otici na drugi nosteam server ali mislim da kad skontaju da to nije to, ima da kupe steam...eeee onda ja stupam na scenu :D:D kome treba steam nek mi se javi [:p]

Link to comment
Share on other sites

Ma nije me briga za te servere, ko nece da kupi steam koji jedva da kosta 10 eur neka onda igra na tim serverima, terra ce ugasiti steam server najverovatnije u utorak

hehe tera ce da ugasi ono sto nikad nije ni imala ?:D mislis ugasice nonsteam server :P:P:P evo ti na :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam za "sk" server al meni puca cs i lose radi svima ako oces da budesh koristan sredi to ako ne stfu

ajde smorio si...cela liga se igra na cw sa tim modom a samo ti places, imam resenje za tebe..format c:, install winxp, play solitare :/

jel mislis da te izbaci sa servera za vreme igre ? i meni se to desava

to sa izbacivanjem je bilo do crack servera, evo otkad smo ugasili nosteam i otkad je public steam vise se to ne desava :), cim se liga zavrsi i cw ide na steam jer nam neko stalno rusi cw server, dok public ostaje...

Link to comment
Share on other sites

Mozda zato sto to nije legalno, a ako vec 2 godine prdimo o legalizaciji, kako onda jedan je**ni ISP sme da drzi piratski softver na svojim serverima?????

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ajde smorio si...cela liga se igra na cw sa tim modom a samo ti places, imam resenje za tebe..format c:, install winxp, play solitare :/

to sa izbacivanjem je bilo do crack servera, evo otkad smo ugasili nosteam i otkad je public steam vise se to ne desava :), cim se liga zavrsi i cw ide na steam jer nam neko stalno rusi cw server, dok public ostaje...

desilo mi se vec 2x da me izbaci i na stemovom serveru :D i ne samo meni :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...