Jump to content

treba mi pomoc.!>!


Jackal90

Recommended Posts

eeee ovako:

--konacno cu rl druga uvesti u wow svet..shto znachi da treba poceti iz pocetka-zajedno....ja sam mislio da igram neku dps klasu-rogue/fury warrior/maybe hunter:)..on ce biti druid..meni najvishe odgovara warr..ali poznato mi je da dps warriori imaju problema sa endgame gildama(shto za druida nije slucaj)..i da li cu biti u hordi ili alijansi..zavisi od servera(igram hordu ceo zivot pa sam mislio da malo promenim)(btw HORDE RULES:))....epa sad frakcija nije bitna vec SERVER..

ako uzmem warra da li cu moci da udjem u neki bolji guild(barem MC)..na tooom Vek'nilashu poshto je to kao server u razvoju..ili ima neki bolji gde necu morati da igram 5 meseci da bih ushao u gild..i

kakva je alijansa na vek-u?..samo zelim normalan guild,,ako kojim slucajem upadnem u taj incorporated..bicu najaktivniji clan..ko je odavde u toj gildi?:)

e sad neka noob pitanja:)..

1.da li shamanov windfury totem utice i na mainhand i na offhand kod warra i rogue-a..ako je odgovor da..onda cu se kajati shto igram alijansu sa rogueom:)

2.increased 2handed swords +10..ljudi imaju josh +5 pa je to +15skill with two handed swords..e sad..kad je neko za 1lvl veci od mene onda je moja shansa da promashim za 3%veca(ili samo 3%)?.kad je 2lvl-a onda 9%...3lvl-a 17%..

poshto jedan nivo daje +5skill znaci li to da tih +15skil with 2handed swords da ja udaram kao da sam 63nivo??

3.evo i trece..da li warr generishe rage i offhand udarcima?

i preporucite mi neki server gde mi nece biti dosadno..

ty..cya

Edited by Jackal90
Link to comment
Share on other sites

Iskreno,ja sam napravio palu i isfurao ga do 30 lvl na veku i koliko sam ja shvatio tamo je boje ne pocinjati u alijansi a za hordu ne znam! Toliko n00bova nisam sreo u zivotu ili sam ja samo sa pogresnim ljudima komunicirao! A sad neko sa tog servera da se javi da me opovrgne!

...

Link to comment
Share on other sites

kiligor je prestao tamo da igra ...bar mi je tako rekao .. iskreno ne preporucujem ni tebi da krenes .. ja sam batali sa burazerom 2 maga na vll 42

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

oki jumperu,aaa scione gde ti beshe igrash tog paladina?..cini mi se da si tu opremu neshto brzo nabacio:)..mozda nije brzo ali imam jedan tvoj screen gde nosish shtit i mac u crap opremi:D:)

ok znachi vek'nilash otpada..shta mi josh ostaje?

Edited by Jackal90
Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao samo pvp do 10og ranka i prestao da igram posto je server propao .

posto je 2-3 normalna guilda ,server je postao recomended ,dosta ljudi rerolalo itd

u svakom slucaju vek nije server na kome bi preporucio nekom da igra ,kao ni bilo koji novi server koji je otvoren skoro.

Link to comment
Share on other sites

ziv se pojedoh od nervoze...evo dva sata uredjujem lvl1 chara..menjam kosu,lice,boju itd,znate vec..

na kojem serveru bih mogao da pocnem da igram sad?..trebace mi max 25-30dana za lvl 60..i ostaju mi 2 meseca letnjeg raspusta za igranje...pa na kojem bih najbrze mogao da udjem u neki ozbiljan(normalan) guild koji radi 40men instance?.?.?

Link to comment
Share on other sites

@Jackal90 : Da imam ceo tier 1 ; 6/8 tier 2 i jedno 28 epica u baggovima + jedan deo avangera :) . Pet guildova radi Ahn quiraj na Ahn quiraj serveru koji je star jedno 4 meseca pa sada vidi :) mi smo na princezi a jedan horde guild je na twin emperorsima :)

Zadovoljan sam serverom dobar je pvp etc defnitivno najbolji od svi servera otvorenih posle cuvenog haomarusha najvishe zbog dobrog pvpa insntat ulazish u wsg tokom ceolg dana i za ab je slichno kada je ab nedelja itd naravno smaranje je ako nemash premade ... alijansa pushi dodushe u AV as allways , ali nisam ulazio jedno 3 meseca u av tako da me zabole ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ako me neko ne ubedi da krenem na nekom drugom serveru onda cu ovaj AQ..ako ne udjem u dobar guild barem cu videti kako se igra wow:):)...

ostao je josh sylvanas-taj me muci:)..kakav je on shto se tice gildi?

iz ovog topica nize vidim da ima dosta nashih i u hordi i u alijansi..ali verujte mi nema nista gore nego kad sretnete neprijatelja(a ono nash covek)..kao shto sam ja na haumu sa mojim shamanom "Shamanijak" sreo dwarf huntera-nick Manijak....prvo smo se gledali u oci jedno 5 min i ocajnicki pokushavali jedan drugom da saopshtimo svoja osecanja...i poshto nismo uspeli da uspostavimo vezzzu(jebeni blizz...burr krentokk..bur)..vidim ja plavichastu strelu kako leti ka meni(concussive shot)...i svinja trci ka meni..frost shock..wing clip..windfury...itd...onda smo se gankovali ceo dan..dok nam itemi nisu pocrveneli..eee to ste trebali videti:::moj frost shock skida 150hp na 60-om nivou. [:D](e sad da ovo objasnim da ne pocne sprdanje..crveni itemi+ressurection sickness:)

i daj bre nooobovi odgovorite mi na ova 3 noobovska pitanja [:D]:))

Edited by Jackal90
Link to comment
Share on other sites

hmmm..niceee...moram da probam dual wield sa mortal strike-om:)

nemoj ... sranje je zestoko ... nemoj dual wield uopste da se cimash

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi sto se toga tiche koliko si popularan i koliko te vole ljudi ... kada te glavne baje pocnu da bole odmah te svi dizu i nebesa i najskilovaniji si etc :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...