Jump to content

Roland Garros


Lucky

Recommended Posts

Sad se setih da je pitanje za milion kuna u hrvatskom milioneru bilo - Kako se pravilo pishe Roland Garos ... Lik naravno nije znao :) Sve u svemu, povela se pricha u "pricajte" topicu, pa da prebacimo ovde, red je.

Novak Djokovic ftw!

vs Haas 7/5 6/1 7/5

Svaka cast, odlicno je odigrao, i zasluzheno je pobedio. Mada Haas se stvarno raspada, zao mi coveka, sjebale ga one silne povrede koje je zadobio. No, sta je tu je, barem Novak da nas obraduje kad je Ana izgubila danas :)

Sad naravno kombinovani prenos rukomet/slagalica dok pishem neke tekstitje ;)

Trenutno cetvrti set Nadal vs Mathieu, 5/7 6/4 6/4 za Nadala ... a delovalo je kao da Math mozhe da ga "slomi".

Ajde, ko igra u muskom a ko u zenskom finalu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bih vol'o da u finalu vidim zastin, nesto mi se dopada kako igra roland ovijeh dana. Sa druge strane, morezmo bi mogla da bude al' sam juche protiv jelene vid'o da 'em sto ima neki trip od turnira, a em sto se nesto gubi pokusavajuci da u tenis unese neke svoje poteze i slicno, kao "ja sam faca, sa'cu ja nesto novo da smislim" i kapiram da je to nece daleko odvesti.

btw, Mathieu vs Nadal jos uvek igraju, cetiri sata i cetrdeset minuta ... 4:3 poveo Math u cetvrtom setu, pa da vidimo dal' ce da upropasti rodjus Nadalu ;) E ali pet sati covece. Ako mech udje u peti set, ima da se zavrsi sutra :)

Link to comment
Share on other sites

Mathieu vs Nadal

MA SVAKA CHAST ODGLEDAO, SAM CEO Mech ... mech za pamcenje, svaka chast josh 1x i Nadalu a pogotovom Mathie, kontam da ce postati veliki igrach posle ovog turnira.

Ko je odgledao ceo prvi set zna o chemu govorim.

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za Noleta, pokazao je koliko je sazreo kao igrac. Gledao sam samo poslednji set, sigurno je odigrao tie break. Nisam gledao prethodni mec koji je igrao, to je tek podvig Gonzales je 3 ili 4 sljakas sveta. Bice zajebano ako mu dodje Blake on je ja mislim skoro dobio Nadala i igra na momente.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

nole razbija.ako ovako nastavi,opusteno do kraja godine ulazi u top20.cini mi se da monfils i blejk jos nisu odigrali,ali kapiram da monfils nema sanse protiv blejka.a bas bi voleo da vidim monfilsa protiv noleta,cini mi se da je nole daleko vise napredovao u poslednje vreme.

sve u svemu i protiv blejka ima sanse,psihicki je izuzetno jak.jedva cekam mec,valjda je u ponedeljak?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

GOLD digger or misunderstood saviour? No, we are not talking about Heather Mills-McCartney here but Novak Djokovic. Earlier this week, and indeed hours before the McCartney's delivered their bombshell, it was revealed that Djokovic wanted to apply for a British passport and play Davis Cup for Britain.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

hehe :) Jel ovo nesto novo ili staro, posto kao sto rekoh ne pratim scenu? Al' me ni najmanje ne bi cudilo cak i ako je istina ... jedino sto ce neko da ga "sa'vata" ako to stvarno uradi ;)

btw, sta je to mccartney/mills bilo?

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce to uraditi. Uopste, mislim da bi sada Nole trebalo malo da smiri, znam da kada je uzeo Federeru set rekao je "ja sam imao kontrolu meca", to je naravno smesno, super je igrao ali Federeru je to bi prvi mec na sljaci i opustenije je odigrao. Nadal koji ima 5 - 1 skor sa Federerom uvek prica sve najbolje o njemu znaci po meni bitno je da Noletu ne udari slava u glavu.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

Roland Garros ftw.. meni najomiljeniji Grand Slam.

Gogogogo Federer, nije da mi je najomiljeniji teniser ali zasluzio je da dobije i taj Grand Slam koji mu fali da upotpuni kolekciju!

Federer 6:3 6:2 6:3 Berdych, upravo se zavrshio. Potez Federera u 3. setu je bio jednostavno OMGZORZ!

Trenutno imate prenos mecha Gaudia i Davydenka.. mada Davy. dobija 100%. ;)

EDIT:

Da li neko zna da li se danas ili sutra igra mech izmedju nasheg Djokovitja i Mofilsa? I otprilike u koliko sati?

Link to comment
Share on other sites

mauresmo-myskina (nema bash shanse, ali za nju navijam)

nakon sto je i miskina ispala od Zhastin, sad mogu sa sigurnoscu da kazhem - Odlicna prognoza kolega, odlicna! :)) I ti draganche isto, i ti ...

Da li neko zna da li se danas ili sutra igra mech izmedju nasheg Djokovitja i Mofilsa? I otprilike u koliko sati?

U 12h krecu mecevi na tom terenu na kom igra novak, i ima ih dva. Prvo pika Ljubicic, onda posle on. Znachi realno nece poceti pre recimo 14h kapiram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...