Jump to content

Riplaj na Koletov Segmentarni putopis


Recommended Posts

strava.. jeo si sarme u nemachkoj! kakav je filing? :)))

pa nishta ti se samo lepo provodi i apdejtuj nas.. i kupi prokleti foto aparat! :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

znachi nije mi dosta sto me hejtuju brat, snajka i drugari-neforumashi za taj aparat nego morate i vi...uf...

danas bio opusten dan, polako se navikavam...sutra pochinje SP a mozda i strajk u zdravstvu! 5 dana ovde i vec sam iskvario drzhavu! =oD

Link to comment
Share on other sites

znachi nije mi dosta sto me hejtuju brat, snajka i drugari-neforumashi za taj aparat nego morate i vi...uf...

generalno, danas je digitalac vec i za 150 evra neki ok koji ce ti "raditi pos'o", da ne kazhemo da vec za 200 mozhes kupiti neke "best buy" hvaljene modele. A tamo u nemackoj sto posto negde mozes da nadjes te malo starije (a nove) ono po nekimp opustima, ili kako vec to sve ide.

Link to comment
Share on other sites

e samo jedna idejica.. baci svoj topic - segmentarni putopis u vazhnije topice da ga ne zagubimo, ovako tje da ode na page 2 or samting :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

chika maude jel ce mnogo da me deportuju ako nasrnem na neku obdarenu maloletnicu u naletu euforije kad nemci daju golove? ove mass akcije gledanja tekmi u bashti barova su vrh!

zlajo nece da nestane neboj se, mozda uskoro padne neki post tamo =o)

sto se tiche nemachkog imamo realan problem...

kad "radim" ne mogu da se koncentrishem na nemachki i medicinu istovremeno, da ne pominjemo da na faxu nisam mogao i engleski i nemachki da uzmem tako da struchne termine uchim u hodu...i nije mi jednostavno....

mnogo realniji problem je da kad malo popijem onda se opustim pricham mnogo dobro...kad popijem malo vishe pochnem da zaboravljam rechi pa bude gore ko da nisam pio...naravnone mozhesh odbiti familiju...pa jednu za rodu, jednu za bebu, jednu za put...und dan geht es richtig los ;o)

Link to comment
Share on other sites

chika maude jel ce mnogo da me deportuju ako nasrnem na neku obdarenu maloletnicu u naletu euforije kad nemci daju golove? ove mass akcije gledanja tekmi u bashti barova su vrh!

ma nemice su to .. i bolje je da koristish euforiju kad se brani go jel onda uvek mozesh bolji fazon da prodash ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...