Jump to content

Neki dobri potezi :)


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj da jos malo hvalimo grubija.na finalu wcga 2004 valjda protiv  zacarda na gnollu, zacardov fire lord na oko 30 hpa i zad pali teleport a grubi za to vreme baca lighting shield na far-seera i onako teleportovani svi u gomilu fire lord izgori od shielda.

To je standarna situacija kada na teleportovanu,polu mrtvu vojsku bacish ls i sve izgine :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To je standarna situacija kada na teleportovanu,polu mrtvu vojsku bacish ls i sve izgine :)))

to je bilo pre 2 god i tad je bio vrh potez a to sto sada svi znaju ne znaci da ne valja.setio sam se jedne partije fov vs Krawiec(ili kako se vec zove onaj poljak) na plunderu kad mu fov 3 puta uzastopno baca coil na wispa koji ima manje od 100 hp-a a ovaj sva 3 puta postavi moon well dok mu leti coil i fov napise gg i izadje:))

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Moon vs Grubija na echu, kada Moon u istom (ISTOM) trenutku sa onim elfovskim imba staffom teleportuje 2 talonca (U ISTOM TRENUTKU).... Bolest...

Razmisli malo,jednostavno je nemoguce da ih stafuje u istoj sekundi.

Bilo je ovako..

Heroji su mu bili u bazi dalje od talonaca koji su prilazili bazi i onda je on sa svakim herojem stafovao po 1 talonca tako da su heroji krenuli i stafovali ih kad su prisli dovoljno blizu pa ti je to izgledalo kao da ih je stafovao bas u tom trenutku kad su se susreli..

ae poz odo da spavam

Link to comment
Share on other sites

No offence ali nemash veze sa topikom...

GoStop vs nekog humana na LT-iju... I sada Human ima AM na 100 hp-a a GoStop ima lvl 3 DK-a... I Human mu smara exp sa cepelinom... I tri puta je GoStop bacio coil na AM-a i ovaj je 3 puta ubacio heroja u cepelin i nije ubio... (mozhda je to bio onaj Nilkafnapdorigjfodgjl) [:D]

EDIT:

A da evo ga i rep :) overite samo prvih 10 minuta :)

http://my.opera.com/voodoo_man/homes/Repla...stTemple_RN.w3g

u pitanju je Play.Thark-own (HU)

i nije tri puta nego dva :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Razmisli malo,jednostavno je nemoguce da ih stafuje u istoj sekundi.

Bilo je ovako..

Heroji su mu bili u bazi dalje od talonaca koji su prilazili bazi i onda je on sa svakim herojem stafovao po 1 talonca tako da su heroji krenuli i stafovali ih kad su prisli dovoljno blizu pa ti je to izgledalo kao da ih je stafovao bas u tom trenutku kad su se susreli..

ae poz odo da spavam

to i ja tedok da kazem,to je isto kao kad sa farom pacis chane i sa nagom cek d ova pridje

btw:ovo za ovcu i kosturcice lol

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

No offence ali nemash veze sa topikom...

GoStop vs nekog humana na LT-iju... I sada Human ima AM na 100 hp-a a GoStop ima lvl 3 DK-a... I Human mu smara exp sa cepelinom... I tri puta je GoStop bacio coil na AM-a i ovaj je 3 puta ubacio heroja u cepelin i nije ubio... (mozhda je to bio onaj Nilkafnapdorigjfodgjl) [:D]

EDIT:

A da evo ga i rep :) overite samo prvih 10 minuta :)

http://my.opera.com/voodoo_man/homes/Repla...stTemple_RN.w3g

u pitanju je Play.Thark-own (HU)

i nije tri puta nego dva :)

u pitanju je ID.Tharkas sad, lepo reci ljudima da ne nagadjaju :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Razmisli malo,jednostavno je nemoguce da ih stafuje u istoj sekundi.

Bilo je ovako..

Heroji su mu bili u bazi dalje od talonaca koji su prilazili bazi i onda je on sa svakim herojem stafovao po 1 talonca tako da su heroji krenuli i stafovali ih kad su prisli dovoljno blizu pa ti je to izgledalo kao da ih je stafovao bas u tom trenutku kad su se susreli..

ae poz odo da spavam

Sorry, moja greshka [xx(] Onda kad je krawiec igrao vs nekog orca na turtle, i bili jedan pored drugog, i ovaj orc mu sve srushi (imao je jedno 20 towera) i krawiec pobegne sa demonom, nagom i par wispova i ponovo se razgradi i sabije. Znam do ovo ne zvuchi neshto extra, ali kad odgledate rep shvaticete o cemu pricham...Btw, verzija je 1.18 :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, moja greshka  [xx(]  Onda kad je krawiec igrao vs nekog orca na turtle, i bili jedan pored drugog, i ovaj orc mu sve srushi (imao je jedno 20 towera) i krawiec pobegne sa demonom, nagom i par wispova i ponovo se razgradi i sabije. Znam do ovo ne zvuchi neshto extra, ali kad odgledate rep shvaticete o cemu pricham...Btw, verzija je 1.18 :)

dobro, to nije nista novo, gledali smo kako goga toweruje sharkija i sharki se bije sa 2 heroja protiv 60 populacije ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

tj gledali smo kako svi toweruju sharkyja :) Ravage 2x, Rista ko zna koliko puta, Vladica isto ranije, fire_de svaki put kad su igrali ladder itd itd :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tj gledali smo kako svi toweruju sharkyja :) Ravage 2x, Rista ko zna koliko puta, Vladica isto ranije, fire_de svaki put kad su igrali ladder itd itd :)

ehh, to su bili dani, josh samo da se sharki mane trenutne zavisti i da se vrati na war scenu i josh vladica da se vrati u helms deep formu i mozemo da se kvalifikujemo za wc3l ^^

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

da, i josh da veverice polete..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ee nemoj sad, ja sam mislio na pravo letenje, krila n stuff :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

ehh, to su bili dani, josh samo da se sharki mane trenutne zavisti i da se vrati na war scenu i josh vladica da se vrati u helms deep formu i mozemo da se kvalifikujemo za wc3l ^^

Pa u chemu je frka tu si ti, Sweet, sentence, mr.Vain/zhaba ili kako vec, shto se vi ne organizujete...

Link to comment
Share on other sites

Veverice lete, barem specificna vrsta doticnih, ali vise glide-uju nego sto lete...

Shta vishe,ta specifichna vrsta veverica,bash se i zove letece veverice :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Shta vishe,ta specifichna vrsta veverica,bash se i zove letece veverice :)

O rly ? [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...