Jump to content

Neki dobri potezi :)


Recommended Posts

Volim kada pogledam neki replay i vidim par dobrih poteza (tipa surround sa 4 foota, tp heroja na 1hp, dobar nuke itd...)

Hteo bih sa vama da podelim par dobrih poteza :)

#1 Screenshot: Chekich leti [:(]

WC3ScrnShot_060206_144135_011.jpg

#2 Screenshot: Last moment [:D]

WC3ScrnShot_060206_144137_022.jpg

#3 Screenshot: Prezhivela je [:)]

WC3ScrnShot_060206_144142_033.jpg

Ako zhelite da vidite shta se dalje desilo pogledaj replay

[;)]

Replay: http://my.opera.com/voodoo_man/homes/Repla...eLiNVaSiLeV.w3g

Bilo bi super kada bi svi okachili neke svoje screenshotove ili postavili replayeve gde ima par dobrih poteza [;)]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo je sve to ali mrzi me da postujem neke moje high skill momente,pa da se poserete si :))

Inache jedan od najseksi poteza koji sam video,a da ga je uradio neko od nashih,bio je na jedom od turova u deusu kada je lik sa dve archerke sabio herdzu uza shumu,pa ih hide-ovao a sa druge dve arche ga je ubio,polako na tetane...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lepo je sve to ali mrzi me da postujem neke moje high skill momente,pa da se poserete si :))

  Inache jedan od najseksi poteza koji sam video,a da ga je uradio neko od nashih,bio je na jedom od turova u deusu kada je lik sa dve archerke sabio herdzu uza shumu,pa ih hide-ovao a sa druge dve arche ga je ubio,polako na tetane...

to je bio mile i to je bilo slucajno xD

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

najsexy potez knji sam ikad video je od degena grubija koji se nekom liku najebao keve najrtrasnije i onda da bi spasio blejda koji ima fazon 20 helta,nasao rupu u sumi i gurnuo ga unutra i zatvorio izlaz sa sa zmijicom od shadow huntera :)

btw mislim da je partija bila na lostu vs nekog humana i ovaj je retardirano posekao sumu pa je napravio tu rupu,cisto da se ogradim od smaraca tipa hajlija :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Moon vs Grubija na echu, kada Moon u istom (ISTOM) trenutku sa onim elfovskim imba staffom teleportuje 2 talonca (U ISTOM TRENUTKU).... Bolest...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

najsexy potez knji sam ikad video je od degena grubija koji se nekom liku najebao keve najrtrasnije i onda da bi spasio blejda koji ima fazon 20 helta,nasao rupu u sumi i gurnuo ga unutra i zatvorio izlaz sa sa zmijicom od shadow huntera :)

btw mislim da je partija bila na lostu vs nekog humana i ovaj je retardirano posekao sumu pa je napravio tu rupu,cisto da se ogradim od smaraca tipa hajlija :)

Hehe, stvarno je bio dobar potez, a bila je partija vs Insomnie ;)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Moon vs Grubija na echu, kada Moon u istom (ISTOM) trenutku sa onim elfovskim imba staffom teleportuje 2 talonca (U ISTOM TRENUTKU).... Bolest...

Jbg-a apm 666755777... :S Heh, par puta dok smo igrali ja i zhaba at sam okruzivao heroje peonima dok su me harassovali [:D] i onda burrowi bumtrastzangr. [:)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

jedan od boljih poteza koje sam ja video je dok sam obzovao Insomniju vs hmm mislim riste ili nekog orka nije ni bitno. igrao se turtle orc levo dole a human pored njega i sada am mu umire ima fazon 30 helta i uvuce ga u bazu pored altara i farme a ispred toliko brzo postavi 2 riflemana da se ovaj smorio gledajuci u am-a a nije imao nijednu range jedinicu u tom trenutku i posle 2 sec je bilo samo GG...

Link to comment
Share on other sites

Ili situacija sa insom kada njegov retaridani mk bezi po mapi dok ga od iza DH polako secka sa sve orb-om,i u jednom trenutku dolazi soserka i bukvalno u istom trenutku kad i DH baca manaburn(mk ima 30-tak helta),ona baca inv. na mk-a i sad da li je neki bug ili neshto ali manaburn nema efekta,tj deshava se onaj fazon kao kod teleporta,kada se magija onako "razmunji" na sve strane...U svakom sluchaju bilo je ql.To je bila jurnjava po celoj mapi :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najjachi potez koji sam ja video je Grubbyjev surround sa farmicama :) i jedan od boljih kada Inso shalje milicajca za scout expa na TR ... Lik creepuje one crvene creepove i dolazi jedan mali budjavi milicajac i udara onog najjacheg creepa sa shockwaveom i uzima exp... [:D][:D][:D]

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

nije shto je nash, ali ghost je imao barem 3 extra poteza u prvoj partiji vs aod-linkina na turtle rocku, spashavanje bm-a bacanjem banisha, staffovanje 2 heroja i ostalo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

najsexy potez knji sam ikad video je od degena grubija koji se nekom liku najebao keve najrtrasnije i onda da bi spasio blejda koji ima fazon 20 helta,nasao rupu u sumi i gurnuo ga unutra i zatvorio izlaz sa sa zmijicom od shadow huntera :)

btw mislim da je partija bila na lostu vs nekog humana i ovaj je retardirano posekao sumu pa je napravio tu rupu,cisto da se ogradim od smaraca tipa hajlija :)

K, to zvuci prejebano, od kada je ta partija, da nema slucajnor rep ?

retired...

Link to comment
Share on other sites

@JungleBoY:I ja pitam za rep,ali ozbiljno,ne da te proveravam :),jednostavno zelim to da vidim :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

aj da jos malo hvalimo grubija.na finalu wcga 2004 valjda protiv zacarda na gnollu, zacardov fire lord na oko 30 hpa i zad pali teleport a grubi za to vreme baca lighting shield na far-seera i onako teleportovani svi u gomilu fire lord izgori od shielda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...