Jump to content

WCG


NBA

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predkvalifikacije u Srbiji i Crnoj Gori ce biti odrzane tokom jula/pocetkom avgusta, dok ce veliko finale biti odrzano poslednjeg vikenda u avgustu.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

i mi se nadamo :)

Ipak, jos uvek je polu-rano da se govori o bilo cemu, potrebno je da rur <> wcg obavi par nekih preliminarnih dogovora, pa da se usaglasimo oko igara.

Ono sto ja znam, a trebalo bi da bude prilicno sigurno, jeste da ce ovoga puta finale biti samo jednog dana, a ne dva kao prosle godine, sto u mnogome smanjuje kolicinu slobodnog vremena za organizaciju bilo cega.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Ali organizacija na WCG-u je super , sve to stoji. ALi oni imaju sudije koji pojma nemaju da sude , ne znaju nishta vezano za cs... ama bash nishta samo stoji ko biljke tamo i bleje.... katastrofa... Situacija na mechu ja ostanem 1 na 1... i lepo glasno se chuje kako saigrachi koji su mrtvi govore gde sam... nije to shto su oni rekli... nego shto sudija ne reaguje uopshte... ja ustanem i kazem mu da se rekli i da su to 2 opomene ili barem 1,on me gleda belo i smeje se... njemu je bitno shto ce da dobije kesh shto blene ko koza tamo... ja to nerazumem... stvarno... I bedak mi kaze mi DOCA koji je bio zaduzen za cs... posle 4 mecha da idemo kuci nama ostao 1 mech josh da odigramo... mi odemo kuci...ispostavi se da smo izgubili sluzbenim rezultatom 16:0 i da zbog nas nije proshla beogradska ekipa , nego neka ekipa sbc... shabac clan ili kako vec.... strasno... tamo su glavni ljudi oni koji pojma nemaju o cs-u... I sada nas okrivljuju da smo namerno otishli da ekipa poa nebi proshla... pre cu njih da pustim da prodju nego sbc...realno... Stvarno mi je krivo !

Edited by Cartman_

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ali organizacija na WCG-u je super , sve to stoji. ALi oni imaju sudije koji pojma nemaju da sude , ne znaju nishta vezano za cs... ama bash nishta samo stoji ko biljke tamo i bleje.... katastrofa... Situacija na mechu ja ostanem 1 na 1... i lepo glasno se chuje kako saigrachi koji su mrtvi govore gde sam... nije to shto su oni rekli... nego shto sudija ne reaguje uopshte... ja ustanem i kazem mu da se rekli i da su to 2 opomene ili barem 1,on me gleda belo i smeje se... njemu je bitno shto ce da dobije kesh shto blene ko koza tamo... ja to nerazumem... stvarno... I bedak mi kaze mi DOCA koji je bio zaduzen za cs... posle 4 mecha da idemo kuci nama ostao 1 mech josh da odigramo... mi odemo kuci...ispostavi se da smo izgubili sluzbenim rezultatom 16:0 i da zbog nas nije proshla beogradska ekipa , nego neka ekipa sbc... shabac clan ili kako vec.... strasno... tamo su glavni ljudi oni koji pojma nemaju o cs-u... I sada nas okrivljuju da smo namerno otishli da ekipa poa nebi proshla... pre cu njih da pustim da prodju nego sbc...realno... Stvarno mi je krivo !

Ja stvarno ne znam u kom si ti fazonu???U cemu je problem momci iz sbc-a su odigrali mech protiv point-a posteno,bilo je nereseno.Pobedom bi osigurali prolaz,zasto ih nisu pobedili,nego vi treba da igrate protiv sbc-a da bi poa prosla????Ne razumem.....Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...