Jump to content

WCG


NBA

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa pazi cartman koliko je docina grska toliko i tvoja. A sto se tice tog pricanja .... O boze pa o cemu pricas

Igras sa DULETOM koji kada legne tek tada pocne da prica a dok igra mute [:D] Poz i nhf

Edited by PlatoPlus|DODGETHIS

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

Aj mrsh bre...

Brate, nemoj na nama da se istresash. Mi smo znali da treba da igramo sa vama, posle pobede nad crew-om lik nam kaze: Palite , vidimo se sledece subote.

Mi se zbunimo, kazemo mu da treba da igramo sa vama, on kaze da ste otishli i da smo dobili default win. A to shto sam ti rekao da nemas pojma o chemu prichash znachi da ti nemash pravo da podcenjujesh nekog, kad ne znash da li je ta ekipa stvarno loshija od one za koju ti mislish da je bolja. nhf

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

Ne naravno da nema NHF-a kapiram ja... Nama je isto rekao da idemo... nego nas neki sad okrivljuju da smo namerno otishli da pao ne bi proshla dalje...razumesh... Brate tebi se ne deshava 2 puta ista situacija na 2 velika turnira zato o tome nemamo shta da prichamo ja i ti !

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

onda je u pitanju skriveni motiv :D

i ne znam kako ti mislis da je organizacija dobra mislim za mene nije...jes da sam ja tamo dosao cisto da vidim kako to izgleda ali cs je igra na zvuk a tamo sam mogao komotno bez sluski da igram :D posto nije imalo poente :D

e sad za tu pricu kad su mrtvi ja mislim da je to dopusteno ....barem je mi se cini da je to rekao neko iz g-ja ili gcv-ja kad su bili preko....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

onda je u pitanju skriveni motiv :D

i ne znam kako ti mislis da je organizacija dobra mislim za mene nije...jes da sam ja tamo dosao cisto da vidim kako to izgleda ali cs je igra na zvuk a tamo sam mogao komotno bez sluski da igram :D posto nije imalo poente :D

e sad za tu pricu kad su mrtvi ja mislim da je to dopusteno ....barem je mi se cini da je to rekao neko iz g-ja ili gcv-ja kad su bili preko....

Da to je dozvoljeno na CPL-u ili ESWC-u zato shto organizacija ne moze da dovodi sudije koji znaju srpski,nemachki,shvedski... i tako dalje... e zato je to dozvoljeno...

A i to za zvuk koja galama je bila,i onaj dj koji besni ne chujesh nishta :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

pa eto to su ti pripreme kad budes isao preko :D

a to da je muzika glasna tj da je ima uopste na svim turnirima....

to mozda sada....pre se znalo nema muzike nema price ko god da gleda ako oce da gleda :D

pitaj "starije"igrace :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice sudija u pravu si...znaci likovi veze nemaju sa cs-om i to nije prvi put vec 100-ti...pitam lika,posvetli mi ekran a on kaze "pa imas tu dugmice" ...ja reko sve stoji na 100 i gamma i contrast,a on kaze "pa podesi u igrici" ...ja reko podesio sam i u igrici i dark mi je totalni,a on kaze "e pa ne znam onda"...NO COMMENT!A inace organizacija i ostalo bar do 15 sata koliko sam i bio tamo je bila ok...

P.S. slazem se sa Cartmanom koliko sam razumeo sve ovo posto su i nas ojadili za 2 mecha...

..::BaXuz

Link to comment
Share on other sites

Glupo bi bilo ali tako stoje stvari, ranije smo mi (organizacija) bili tu zbog vas, a sad ste vi tu zbog nas i ne interesuje nas dal ste osteceni, dal smo bili nefer dal ste imali dobre ili lose uslove. Nemojte pogresno da me shvatite, sistem je takav, a i vremena su se promenila. To dal cete vi sad reci e ako je tako ja necu vise da ucestvujem i to nas ne interesuje jer ce uvek biti nekih novih klinaca koji ce da ucestvuju. ;)

nhf

jebi ga life is a bitch.

P.S. A niko ne pominje to da ja moram 65 puta u minuti da kazem da ljudi ne mogu da stoje iza igraca jer smetaju i njima i sudijama ali ne vredi. E pa ko vas jebe, sami ste krivi. Molim lepo.

V

Link to comment
Share on other sites

O fala bogu da im je neko rekao

Muzike ima svugde u svetu. Te fore sa pro uslovima oko tisine, kubljanja i sl su nasa topla voda.

P.S Ako ti je i brightness i kontrast na vrhu, i slicno, kako mislis da ti "lik" posvetli monitor? Bacacem plamena?

Inace mali hint za sve igrace : lose je na TFT igrati u rezolucijama koje nisu "prirodna" recimo za 17" tft pritodna je 1280*1024, i tu je slika kristal i ne muti. U 1024*768 takodje moze da se igra.

Medjutim vecina je igrala u 800*600 ili 640*480. Nema leba na tft igrati tako, uzasno se slika muti. Probajete 1024, nisu likovi sitniji, drugaciji je malo princip rada tft i crt.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma ja cu doci i sledece godine :D i da se bude igralo bez sluski i monitora :D samo dok ima majica :D hemiskih olovaka :D nagradnih igara :D i klima uredjaja :D.....ne znam igore za tisinu kad se igra mec meni je bila neophodna dok sam igrao....sad mi je svejedno :D posto igram radi gore navedenog :D a to sto si 300 puta govorio da se sklonimo toga je uvek bilo i uvek ce biti :D jel uvek ima novih klinaca koji ce doci da igraju :P a cekaj sta bih jos mogao da navedem :D da ..jel bio neki video bim gde su se mogli pratiti mecevi ? posto ga ja nisam video :D mada ga nisam ni trazio :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@zeki: pa chekaj shto bi mi onda ko debili dolazili i davali vam pare da nas vi zajebavate... stvarno mi nisi jasan... ja sam ti juche rekao na wcg-u da se pomerish 15 puta... :D

Ali stvarno ste mogli da nadjete sudije koje barem neshto znaju o pravilima sudjenja itd... samo toliko...

nhf...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

E alo buljasi iz SAPCA sta vi mislite ko ste, nemate pravo uopste da pricate nesto i nemoj da ste bezobrazni i ne prozivajte druge ljude ovde SMK je MILIJARDU PUTA BOLJI OD VAS!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrav od Nap4sT-i.sad cu da cimam ljude da nameste mech sa vama da igramo !!!!!!!!!!!!!!

LOL? Denise ne loz' se... prebicu te...

Edited by Cartman_

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...