Jump to content

Dushan Petkovic umesto Vuchinica


OrthodoX

Recommended Posts

Evo sad chitam na b92...

Vezni igrač OFK Beograda Dušan Petković zameniće povredjenog napadača Lečea Mirka Vučinića u sastavu reprezentacije Srbije i Crne Gore za Svetsko prvenstvo u Nemačkoj, saopštio je u ponedeljak Fudbalski savez SCG.

Selektor SCG Ilija Petković je doneo definitivnu odluku da u tim za SP pozove svog sina Dušana, koji će se "plavima" pridružiti na pripremama u Austriji.

Vučinić se povredio u prvoj utakmici mlade reprezentacije SCG na Evropskom prvenstvu u Portugalu, prošlog utorka, pa je od tada njegov nastup na SP bio pod znakom pitanja. Njegova povreda je prilično ozbiljna, pa mu je za oporavak potrebno najmanje dve nedelje.

Pa ne mogu da verujem shta je ovo...

Dal je bre on normalan jebem mu mater da zove sina pored bar deset drugih / boljih igracha koje je mogao da pozove u reprezentaciju!! Nepotizam i dalje vlada u nashem sportu...

Puuu breeeee

Bruka & sramota.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shto se uzbudjujes?

to da smo frsli na prvenstvu je odavno vidjeno, ne verujem da bi ni Lukovic koga je trebao da pozove nesto promenio.

veliki je uspeh shto smo se uopste i kvalifikovali.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jbga,

ma ima da useremo kurac...

ja se nadam da nece ni igrati tamo...

jbga, morao je da pozove nekog i da sedi na klupi...

jedino mi je krivo sto Zigic nece imati neku minutazu,

daj boze da mu da vise,

ali mnogo se respectuju Sava i Kezman, tako da ga Ziga duva...

ma sloshio sam se...

:(

poz

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Ovoga sam se i plasio. [:(!] Umesto da pozove Krasica ili Lukovica ili Paunovica, on zove svog sina. Strasno!!!!

Uopste nece da me cudi da nastane losa atmosfera u ekipi.

Sve u svemu sramota [:(!]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

oookkkk ja sam totalno zatecen!

Ali nemojte da pljujete josh, cekaj da odigramo pa posle drvlje i kamenje ako treba :D

/me pocinje da skuplja kamenje :P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Petkovic je daleko bolji od Ergica...Ergic je taj koji treba da duva...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a Krasic je za obojicu izmislio fudbal, dok Ramba necu ni da spominjem, za njega svi znamo koliki je kralj, osim selektora i fudbalskog saveza.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a Krasic je za obojicu izmislio fudbal, dok Ramba necu ni da spominjem, za njega svi znamo koliki je kralj, osim selektora i fudbalskog saveza.

znamo i za jova stanojevica koliki je kralj u kosharci, zar ne? ochigledno postoje debeli razlozi zbog chega nema ramba...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

postoje, tradicionalna srpska glupost i shurovanje, mada mislim da u ovom sluchaju je shurovanje na prvom mestu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav bre Rambo, po tom rezonovanju i selektor Brazila bi trebao da pozove Romaria zato sto je najbolji strelac njihove lige...brazilska liga ti je joga bonito sa malo trcanja...

@topic

Gledao sam Petka na OBN-u, kako se samo kurcio pa to je nevidjeno...bacao je neku spiku tipa ma kako li smo primili i taj jedan, a mogli smo da udjemo u ginisovu knjigu...doduse provalio sam da je hteo da savata Nadu Obric, matori jarac...sad koga je zvao to je manje vise nebitno jer se taj nece naigrati, a cenim da je hteo da nagradi sina i da na kraju karijere bude sa ekipom na SP-u i to je ok, ali i dalje ne mogu da prezalim sto Lukovic ne ide

fml

Link to comment
Share on other sites

koju si sad glupost odvalio.

Brazilci imaju 4-5 boljih napadacha od Romaria, to je normalno, mi od Ramba na sredini nemamo ni jednog na njegovoj poziciji, mozda Deki koji moze da igra iza napada, ali on moze vishe pozicija da igra (u interu igra levo, u zvezdi je igrao desno, a sad kod nas igra sredinu, nije pravi polushipic ko Rambo).

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se toliko svidja nosi ga kuci :D

Paz' ovako poluspica mogu da igraja i Vukic i Deki, a vrlo je moguce da ce Ljuboja da bude na toj poziciji, a Rambo koji nije odigrao ni jednu utakmicu u kvalifikacijama samo bi mogao da poremeti amtosferu.

fml

Link to comment
Share on other sites

nije ni Ergic odigrao nijednu, za Petkovica ne smem da tvrdim, zar ne?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako cemo vec da pricamo o igracima koji nisu igrali kval. onda moram da pomenem zaboravljenog Nikolu Lazetica! ocigledno se i on nekome zamerio... u reprezentaciji se igra "preko veze" i dan danas nazalost, po meni je cak i Darko Kovacevic bolji od Save al jbg

@topic: nadam se da je sina poveo cisto da mu dete malo oseti draz SP, ali da nece igrati, to bi vec bilo previse

Link to comment
Share on other sites

znamo i za jova stanojevica koliki je kralj u kosharci, zar ne? ochigledno postoje debeli razlozi zbog chega nema ramba...

upravo! definitivno ima necega sto mu ne da da igra za repku.

pricalo se ranije da je trebala neka kinta da se daje da bi imao sansu u reprezentaciji, ali svojevremeno. verovatno nije hteo da pada na taj nivo. mada vise nema tih ljudi u savezu, sada ne znam koji je problem. verovatno racunaju da je njegovo vreme proslo, ako me secanje ne vara rambo ima 33-34 godine.

ako cemo vec da pricamo o igracima koji nisu igrali kval. onda moram da pomenem zaboravljenog Nikolu Lazetica! ocigledno se i on nekome zamerio... u reprezentaciji se igra "preko veze" i dan danas nazalost, po meni je cak i Darko Kovacevic bolji od Save al jbg

@topic: nadam se da je sina poveo cisto da mu dete malo oseti draz SP, ali da nece igrati, to bi vec bilo previse

darko je bio povredjen, tek se nedavno (pre par dana) oporavio. tako da je sasvim logicno sto nije igrao, tj sto nije bio pozvan.

@topic

pa dobro, odlucio da mu sin vidi svetsko prvenstvo. ali, ako odigra i minut to ce biti povod za novi topic i konstantno prozivanje petkovica..

Link to comment
Share on other sites

ja sam rekao i kad je izabran smesni Ergic da je sansu trebao da dobije Veljko Paunovic,jer je covek u zivotnoj formi...da ne pricam da je u ovakvoj situaciji gde se povredio napadac,opusteno mogao da zove Marka Pantelica...ovako,imas 2 vezna igraca koja ne sluze kurcu,gde su lepo mogli da igraju Rambo,Krasic ili Paunovic...a sto se tice Lukovica,glupo bi bilo da njega pozove umesto napadaca,a vi sad razmislite nakon ovih tekmi mlade repke sta sam vam ja pricao za Bastu...Lukovic je 6x trebao da bude ispred njega na spisku...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice kovacevica i milosevica, jasno je da milosevic drzi ekipu na okupu i da sa svojih 100 utakmica u nogama puno znaci svim mladim igracima, i nekoliko puta je deki rekao kako je savo pravi kapiten repke, a on ga samo menja po potrebi, znaci milosevic je tu i zbog team spirita.

dalje, da li je zvanje petkovica u repku pravi potez, videcemo na prvenstvu. slazem se da je imao mnogo boljih opcija, djokica, prvog strelca lige, jestrovica, paunovica, na kraju krajeva i pantelica. meni nije jasno koji kurac se svi loze na kezmana, koji nije u zivotu dao konkretan gol, niti nekog predriblao. zigic je za njega izmislio fudbal, sto je i pokazao protiv urugvaja, pet puta je dobio loptu i pet puta izmamio uzdahe publike svojim potezima. slazem se da su pozive mogli dobiti i milijas i krasic, koji igra kao zmaj.

sto se tice ramba, to je tesko pitanje, zelim verovati da postoji razlog zbog kojeg nije u repki od '96, u savezu se dosta promenilo od tad, ali njegove igre u brazilu me pobijaju.. ne znam sta da mislim sto se toga tice.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ako cemo vec da pricamo o igracima koji nisu igrali kval. onda moram da pomenem zaboravljenog Nikolu Lazetica! ocigledno se i on nekome zamerio... u reprezentaciji se igra "preko veze" i dan danas nazalost, po meni je cak i Darko Kovacevic bolji od Save al jbg

@topic: nadam se da je sina poveo cisto da mu dete malo oseti draz SP, ali da nece igrati, to bi vec bilo previse

AAAAAAAAAAAA...kakav bre Nikola Lazetic, taj i kad je igrao, igrao je preko neke debele veze, a u medjuvremenu totalno je i ono malo sto je znao zaboravio...Dare Kovacevic je zestoko povredjen isto kao i Jestrovic koji ce polako privede kraju svoju karijeru u Kataru ili tako negde. I naravno to sa izostavljanjem ovog ili onog je uvek aktuelno, ali samo da podsetim da su na primer francuzi kada su uzeli SP 98 izostavili Kantonu i Papena i svi su hteli da siluju selektora...naravno daleko od toga da cemo mi da uzmemo prvenstvo, ali treba malo da se olabavi sa tim ko je pozvan, ako nije...

fml

Link to comment
Share on other sites

slazhem se

srpski mentalitet dosao do izrazaja,svi bi da budu selektori umesto selektora i svi se razumeju u fudbal bolje od selektora.ne znam cemu tolika rasprava oko dusana petkovica kad je on tek 5-i napadac u ekipi koji nece uci ni jedan minut.a realno na svetskom ne bi trebali ni grupu da prodjemo i sa petkovicem i bez njega tako da ako udjemo u 1/8 treba da budemo i vise nego zadovoljni.

mislim da su dvojica lika rekla da je kovacevic bolji napadac od milosevica(na osnovu cega?)mozda zato sto je zvezdas?:))

Link to comment
Share on other sites

Nije bre poenta u tome da li ce ulaziti u igru uopshte ili ce sve vreme sedeti na klupi, i dokle cemo dogurati na prvenstvu...

Stvar je tome da postoji gomila drugih igracha koji su svojim igrama ove sezone MNOGO VISHE ZASLUZHILI da odu u Nemachku od Ilijinog sina.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

moje licno misljenje je da ramba nema u rep zato sto zivi preko bare u p.... materini i kad treba rep da igra uvek mu treba bar nedelju dana dok dodje i bar toliko dok se vrati i adaptira

a to je nekad stvarno cim

a ovo sto je petkovic zvao petkovica

i ja donekle razumem cvek je imao dosta problema da sastavi ekipu dosta ljudi je iskulirao i sad kad se neko povredio treba da zove nekog napadaca da sedi na klupi

niko normalan to ne bi prihvatio plus bi pravio sranja

ovako je verovatno pricao sa sinom os na ekskurziju u nemacku i to je to

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...