Jump to content

Dushan Petkovic umesto Vuchinica


OrthodoX

Recommended Posts

Ljudi stvarno mi niste jasni. Sad ste se sazalili?

Covek je mislio da smo svi mi budale i da ce mu to proci, pa kad je video da ne moze onda udri po emocijama. Sta je ocekivao da ce se svi oduseviti sto rezerva OFK Beograda igra u reprezentaciji, kada 5 boljih igraca moze da igra? Dajte, pa nije on neki balavac da ne moze da proceni situaciji i da se kao nasao u cudu.

Sad jos hoce da on izadje kao pobednik iz ove price a mi malogradjanske budale koje ne razumemo te ljudske kvalitete koje on razume.

Odmah po njegovoj prici moze da se zakljuci da je vise vremena u karijeri proveo u sredjivanju kombinacija sa trenerom nego na treningu.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad jos hoce da on izadje kao pobednik iz ove price a mi malogradjanske budale koje ne razumemo te ljudske kvalitete koje on razume.

on ne moze da izadje iz cele price kao pobednik nikako.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ma mnogo mi ga je zao, on treba da jebe celu naciju zbog toga sto njega jebe zena - milion likova je u slicnim problemima pa ih ne svaljuju tako bezobzirno na druge a i ako je hteo da svali na druge neka to otvoreno kaze a ne da glumi moralistu.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno jedno, prvo se pravi linc zato sto je usao u reprezentaciju, a potom se pravi linc zato sto je napustio reprezentaciju???

"svetu se ne moze ugoditi"

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

^

brate kakve ti teorije zavere pricas jednom recju gluposti,kako si mogao da znas da Vucinic nece da putuje???Jel su ga namerno povredili kamikaze iz fudbalskog saveza?Ne razumem...

nema sta da tebi objasnjavam jednostavno, ipak si ti u tim fudbalskim krugovima.

Sta ja znam nemam pametnija posla pa pravim teorije zavere.

Link to comment
Share on other sites

brate uozbilji se samo malo i ukapiraces da ova tvoja izjava lici samo na teoriju zavere a nema zdrave logike,glupo je malo pricati da se znalo 3 meseca za ovakav scenario...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tebi moze da bude glupo koliko hoces. i nisam rekao da su svi znali nego se pricalo o tome pre 3 meseca, nije to bila "Javna tajna" da svi pricaju nego samo jedan odredjeni krug ljudi,ali dobro ponovo uozbiljicu se i necu da se pravim pametan jer sigurno nisam kompetentan da pricam o fudbalu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...