Jump to content

ESWC WC3 - nedelja 28-i maj


Recommended Posts

Mesto: Dom Omladine, Beograd (u blizini trga Republike)

pochetak: 9.00 - placanje ufura

Placanje ufura obavljaju oni koji su se prijavili preko sajta,a nisu uplatili novac. Oni koji su se prijavili i uplatili novac u igraonici Forum, mogu da dodju u 10. Ako se niste registrovali, ne postoji nijedan nachin da upadnete na spisak, ni da uzmete mesto nekog drugog! (moguce je naravno da meni tutnete koji euro (chitaj minimum 50 [:D]). Beogradjani koji su uplatili ufur se mole da ne kasne, ali ako kasne bice diskvalifikovani bez pardona ako ih nema u 10:00.

Uplata je 400 din.

Od 10h se igraju grupe, posto za sad ima 51 igrach, igrace se 8 grupa po 6/7 igracha, i prva dva idu u duplu eliminaciju. U w/l se igra bo3 u oba dela kostura.

Nosioci red1: Vladica, Ghost, Mile, Voodoo-man, Sentence, Fata, Yuri, Zaba

Nosioci red2: Wolf, MV, Goga, Domi

Ovo znachi da ce grupe A, B, C i D da imaju po jednog nosioca od Vladice, Mileta, Ghosta i Voodomana, dok ce grupe E,F,G i H da imaju nekog od nosilaca iz reda 1 (Sentence, Fata, Yuri i Zaba)+ jednog od nosilaca reda 2. Ostatak grupa bice random popunjen. Mozda sam nekog i izostavio, ali poshto sam dobio samo ime i prezime bez nicka, ne znam ko je ko :)

Unapred da znate da ne postujete bezveze tipa "E ja sam taj i na tom i tom turniru sam dobio tog i tog" - ne zanima me

U grupama se igra bo1 prema izvuchenom rasporedu.

GRUPE!

Map pool:

LT

TM

TR

EI

TS

GW (samo za grupe sa 7 igracha kao poslednja mapa, takvih grupa ce biti 3, ova mapa ne moze da se bira u duploj eliminaciji jer nije oficijelna ESWC mapa)

I najvaznije, nikako nemojte da kasnite! Ovo se takodje odnosi na sva kasnjenja u toku dana i smaranja "e jel mogu da idem da hasam i sl". Bice sigurno vremena kad zavrshite grupe, i smanji se broj, ali se ipak naourzajte nekim stimulansima za dizanje shecera, ako ogladnite :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

not my choice, ja bih prvi izbacio lt koji favorizuje humana i orca.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a jel mogu ja da igram warcraft3 frozen throne na ESWC turniru a da ne platim? a kada to pocinje sve? dobio sam mileta 1v1 a nisam nosioc :(

(prvo pitanje sam bio ozbiljan^^)

p.s. morao sam da promenim lepo prvo pitanje da ne bude posle igraj uz muziku i te fore^^

Edited by Misha-King
Link to comment
Share on other sites

ne mozes, nema vishe prijava ko shto rekoh :)

a ko nije dobio mileta realno ^^

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma lt bre ceo tur :) sta bre da se izbacuje ;) i sta je TS ?:)terenas? uuu tu je human dobar ;) sve u svemu hvala za privijegiju nosioca dacu sve od sebe da to mesto i opravdam i vidmo se tamo u 9 u domu omladine

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

da, TS je terenas.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam zashto GW nije ESWC mapa, a ovaj Orc/Human Temple jeste?!?! Bedak... U svakom sluchaju vidimo se tamo!

hahah ;), pa budalo, idi dredlorda, i sa 8 gula na sredu, dok human zabada exp, ti okripujesh sredu , dobijesh 3ci lvl, u najboljem slucaju dobitjesh buk i skrol of d bist, i onda opusteno 10 gula dl lvl 3 book i bist, mozesh da mu srushish bazu i exp za nekih 5-6 minuta ^^

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Dejan Minic (chitaj "MINIC" [:D])

To Ghost: Veruj mi to mozhe da prodje u 1 od 10 partija... + dzabe ja igram war ako se molim da li cu da dobijem book of gg i greater healing... I onaj Terenas je njesra vs Elfa, qpi ona 4 creepa ne smesh da mrdnesh iz baze...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Pita moj drug u kojoj je ulici dom omladine... U kojoj ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Dejan Minic (chitaj "MINIC" [:D])

To Ghost: Veruj mi to mozhe da prodje u 1 od 10 partija... + dzabe ja igram war ako se molim da li cu da dobijem book of gg i greater healing... I onaj Terenas je njesra vs Elfa, qpi ona 4 creepa ne smesh da mrdnesh iz baze...

pa kad vidish da ide na ta govna, odesh sa akolajtom, kada odvuce kripove sa vispom, samo kupish onog sto ensneruje i on ce kupiti onog asasina :) samo mu ensnerujesh jebenu imbu i ostavish da ga kripovi pojedu ^^

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

djuk, ja tek juche kad sam dobio spisak sam video da se ti nisi ni registrovao, a recheno mi je da nema registracije na dan turnira, tako da jebiga.. imali ste metar dana da se prijavite

i ne moze ko nije prijavljen da se prijavi vishe,a beogradjani koji nisu dali ufur a prijavili su se mogu da dodju u nedelju u 9 i da daju pare.

i josh jednom NE MOZETE da uzmete mesto od nekog drugog, kraj priche.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

djuk, ja tek juche kad sam dobio spisak sam video da se ti nisi ni registrovao, a recheno mi je da nema registracije na dan turnira, tako da jebiga.. imali ste metar dana da se prijavite

i ne moze ko nije prijavljen da se prijavi vishe,a beogradjani koji nisu dali ufur a prijavili su se mogu da dodju u nedelju u 9 i da daju pare.

i josh jednom NE MOZETE da uzmete mesto od nekog drugog, kraj priche.

Tnx.

Link to comment
Share on other sites

editovan prvi post, dodate grupe. Po dva iz svake grupe prolaze, grupe pocinju u 10:00!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...