Jump to content

Mladi


shoosh

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ona grupa je skroz luda,apsolutno se ne zna ko ce da nam uleti,iskreno voleo bih bas Italijane,jer su oni favoriti a igraju ko kurac,dok ovi ostali izgaraju,trce,ne znaju de biju koliko pucaju od motiva...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

huh,tek jutros sam saznao kad sam procitao u novinama:)

samo jedan komentar za tekmu protiv portugala.davno me nije bilo tolko sramota.ne zbog igre,nego zbog onoliko bezstidnog valjanja po terenu.ne znam stvarno koji im je bio,nadam se da je ono bila neka okukina taktika...posle svake reprize "faula" sam prebacivao kanale od blama(jeste,bilo je izuzetaka-basti kad su pocepali bradu).

a u polufinalu se nadam da nece igrati purovic.stvarno mi nije jasna taktika bunarenja za njega kad decko jednostavno ni jednu loptu nije primio,ili poslao ka saigracu.a da ne spominjem akcije kad dobije loptu u noge.ne znam koji izbor imamo u napadu,ali iskreno ne verujem da moze gore od ovoga.

sve u svemu,mislim da imamo sanse za finale.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

bedniche, slazem se da ne treba da se igra na purovica, ali realno pogledaj, kako mi drugacije da dodjemo do njihovih 16. ? kada jednostavno ne znamo da prenesemo loptu preko pola. ko ce da je prenese? basta? covek je u prvih 20. minuta 4 puta izgubio loptu na sredini i posle toga francuzi su imali 2 velike sanse. bas sam pratio. tek negde u 25-26. min je imao PRVI tacan pas... strasno, ne znam sta se sa njim desava, mozda je stvarno napumpao onu maloletnucu ;p

opet igra bez JEDNE PRAVE AKCIJE! dobro, mozda kakim, bilo je akcija, ali nista za pohvalu. definitivno nemamo napadaca, sto ne daje burzanovicu sansu?

nismo zasluzili prolaz, ali mislim da posle ove ukazane sanse mozemo do titule, ako proradi nas inat.

stojanovic je KRALJ, onakvu euforiju nisam dozive od strane nekog komentatora. kao da osecam da ne bi toliko vristao da smo osvojili svetsko prvenstvo. ali pozdravljam njegovu informaciju oko devojackog prezimena majke nasegg najboljeg igraca na prvenstvu, stepanova. [^]

Link to comment
Share on other sites

Ma gde da mi bude zao shto smo proshli. Boli me kurac, milion puta do sad smo nesrecno ispadali a prolazili su budjavi spanci ili tako neka druga kenjatorska reprezentacija koja se uvek provuce. Boli me bash paja shto nismo zasluzeno proshli!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ma gde da mi bude zao shto smo proshli. Boli me kurac, milion puta do sad smo nesrecno ispadali a prolazili su budjavi spanci ili tako neka druga kenjatorska reprezentacija koja se uvek provuce. Boli me bash paja shto nismo zasluzeno proshli!

ali kapiram da ce biti:"ko ne plati na mostu platice na cupriji"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kako mi se cini, mi ni krivi ,ni duzni, osvajamo prvenstvo [:)]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Znachi, igramo protiv Ukrajine, koja je jednako smeshna kao i mi, ako ne i smeshnija poshto ih odvalismo 4:1 svojevremeno. Inache, ovi dobishe Dance 2:1, ali su dali dva sluchajna gola, a Danci su promashili x 100% shansi.

Koliko sere ove mlade... Valjda tje iskoristiti poklon i utji u finale.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koju ste vi to Ukrajinu gledali pa da pricate da su loshi.Sigurno jedna od 3 najjace ekipe na prvenstvu su.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

daleko od toga,ali ljudi igraju kao sto je nasa repka igrala pre dve 'dine...jebeno pucaju od motiva...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Realno, ako budu igrali loshe kao protiv Francuske, i svaki igrach ne bude pokrivao onaj deo terena za koji je zaduzhen, ne bih pobedili i mladu repku BahreJna, a ne Ukraine... Znachi, i protiv Nemachke, puste onog Polanskog da shutne, nema nikog oko njega... ffs [:D]

Znachi, jest da sam cigan, ali Boshko je odigrao ubedljivo najgore u sve 3 tekme... A i Basta je tu negde... A od njih se najvishe ochekuje... Banija savrsheno sve 3 odigrao...

Nek im je bog u pomoci :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...