Jump to content

Vreme je da se farmuje reputacija za AD


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno ste smorili... zar stvarno mislite da neko chita vasha prepucavanja? samo spamujete topic...

I shaman i pala su bulja i svako ko je izdrazao da ih igra posle lvl60 je budala... IMO...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Cek bre ja citao na official wow forumu da je taj pala  gej(m) masterov lik. Ako su tamo slagali izvinjavam se :P

doshlo nadrnadno razmazeno i uobrazeno nemacko derishte i reklo da je to gm pala i da je imao cheatove ... idioti tamo 90 % onoga sto kazu nije tachno / lazu ili nema veze sa zivotom :)

to je dechko rank 14 regularan lik .. no lifer ali to se ne racuna :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e lol kada sam i ovo docekao da mi ti to kazesh znachi da sam stvarno da dnu dna :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E super vrnite se temi i recite mi koji je sad najlaksi nacin da isfarmujem jos 8k reputacije :)

Uzmi josh 1 - 3 choveka i sa njima zaposedni gharrons whittering, stavish ffa i kazhesh im da ne lutuju oni nista nego sve ti, za sat vremena tako radish oko 300-400 rep ako se ne varam...

Link to comment
Share on other sites

uslov N1. - doticne osobe moraju da budu ili retardi ili jako dobri prijatelji(naglasak na jako) ili dobri prijatelji koji su vec exalted(sto je retkost). tako da srecno

uslov N2. - na doticnoj farmi ne sme(sme ali ne bi trebalo ^_^ da bude horde)

P.S. : AKO STE SE VEC NADRKALI I OBUKLI U TOM BWL-U IDITE I FARMUJTE STRAT BARON SA AOE GRUPOM XD

Link to comment
Share on other sites

za strat baron aoe farming treba neki group makeup, gharrons mozhe kako god ocesh...i naravno da se podrazumeva da su ti ljudi ortaci...mi smo budzhili jednog lika za cenarion rep tako...takodje #2 - rekoh zaposednite gharrons, a alijansin gy je blizhe od hordashkog kad si na gharonsu tako da =o)

Link to comment
Share on other sites

ja ti opet rekoh sta je najbrzhe za jednog choveka...baron side farm donosi maaalo vishe reputacije za 5 ljudi sabrano u odnosu sto ovaj uzima sve za sebe...mada poenta je da solo farm na gharronsu 2 notji po par sati = kesh za attunement i caaao =o)

Link to comment
Share on other sites

jbg, smor je to sto je farm strata kao takav pojam zamro od 1.10, ali opet kazem, ljudi koji farmuju reputaciju zbog naxxa(inace treba samo enchanterima i to revered, sto je smesno) mogu lagano da prepisaju strat baron, cak i bez barona i(donekle, bez tanka) tvrdjih abominationa pre barona. problem je sto se od revered do exalted uopste ne dobija reputacija za sama ubistva(osim bossova, ali nisam siguran) tako da je genijalna ideja(pa moja je, kakva moze da bude ^_^) da od honored do revered(ako kojim slucajem niste mnogo isli gore) cuvate tokene i punite rep samo ubistvima. kada izadjete na revered, spucate sve valor tokene i pasce lepa kolicina repa :)

Link to comment
Share on other sites

ma fora je ni stonove ne pretvarash u tokene, kad predas 20miniona/10invadera/1corrupter, dobijes 25 repke, ili manje, vishe, u svakom sluchaju ^^

jbga ja i nisam bash tako mislio :(

chin ti rep predje preko honorda, u revered, odma ti nishta ne daje reputaciju, tako je i za CH, samo bossovi daju, baron daje 50, gandling 50, svi ostali po 25, tako da jedan scholo run (najbrzi, znachi: rattlegore, lich, 6 mini, gandling) 250 repke, bez stounova, kad bi sve stonove sabrao, dobio bi josh 450 repke, dakle samo od bossova, jedan fast scholo = 700 reputacije !

dakle 30-ja-lootujem-sve scholo runova i eto exalteda !

u stratu ud je to mnogo manje, jer ima samo 3 bossa na ziguratima, frankenshtajn, rammstein i baron, 5+1 = 125+50+300 od stonova = 475

sad ovo je sve bez invadera, i miniona, rachunajte barem josh jedno 200 na njima, sa obzirom da padne baren 40 invadera po runu !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...