Jump to content

Vreme je da se farmuje reputacija za AD


Silencer

Recommended Posts

Well kolko sam ja lepo procitao uzasne informacije a ja ne planiram da dam ni gold za to a kamoli arcane crystal mislim da cu poceti da farmujem Argent Dawn reptuaciju do exalterda need 9k za to :P

So mislim da ce uskoro poceti dosta scholo / strat da se LFG u IF / Ogrimar :P

At Honored with Argent Dawn you have to give 60 Gold, 1 Righteous Orb, 2 Nexus Crystals and 5 Arcane Crystals. If you are Revered it is only 30 Gold, 1 Arcane Crystal and 2 Nexus. At Exalted the Attunment is free.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bre preterali su sa farmingom vishe u #@!$& materinu.

Samo farm farm farm farm farm...cela igra pochinje da se svodi na farming.

Shto ne smisle neki event za koji nije obavezno da ti opadne bulja od farming-a.

Ako i za otvaranje outlanda bude neshto tipa "Skupi 1.000.000 Fried Squids and 200.000 Rabbit-on-a-Stick da bi mogao da uzjashesh mount-a do blabla lednda" onda stvarno nek idu u #@!$& materinu.

Hvala /bow

edit: pukla mi cev u klonjari pa sam malo nervozan i lupam plochice [:(!]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Shpanac, nisam te zvao da skupljash vodu samnom...nego da me Kole ne bi pitao shto sam zapenio na sabajle.

A i da se ne lazemo...guild koji hoce/moze da napreduje u Naxx, moze lagano svim memberima da da nexuse. Odrade jedan MC i imaju 40 komada. (kao da im treba neshto iz MC-a)

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

evo vidite kako lepo kazhe chika Kha...

problem sa WPL je da ima stoke pa sprechavaju normalan farm tj svako je najbrzhi kad je solo (to kazhem kao osoba koju jednostavno nece ektoplazme i scourgestonovi) ALI dodju alije i to ne 2-3 nego 5 komada i krenu da kampuju gharons i sta ja onda da radim sem da poginem pa da se sklonim...

a kad bi nas 5 islo ne zhelim da pomishljam koliko bi to sporo bilo...pogotovo sto 3 choveka mogu da pochiste gharons da se cheka minut-dva na respon kamoli 5....

Link to comment
Share on other sites

brate ko je aktivan endgame raiding lvl 60 treba da rachuna da mu je troshak zhivota oko 100g nedeljno i da se ponasha u skladu sa tim...mislim, ako vetj farmujete AD rep farmujte sa nekim razlogom a 100 golda se ufarmuje mnoooog brzhe nego 10K AD repa (koliko vecini od nas treba do ex...)

Link to comment
Share on other sites

Ma bre preterali su sa farmingom vishe u #@!$& materinu.

Samo farm farm farm farm farm...cela igra pochinje da se svodi na farming.

Kada ova igra nije bila farm, majke ti?:DD

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

sorry za delimicni of topic ali nebih da otvaram novi topic a ovaj ima veze sa novom instancom

Imam u banci ovo i naravno cekam 1.11 :) mislim da bi mogao lepo da ga uvaljam posto znam da je jedan lik prodavao obican green ring sa 15 FireRess za 100g ....takodje sam kupio ring sa 12 FrostRess za 3g .....sta vi misliti koliko da trazim za ova 2 itema ....isplati li se kupovati jos slicnih?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sto manji server to veca cena =o)

takodje sto vishe "traljavih gildova" to veca cena

a traljavi gild = onaj de GM i oficiri ne otpkupljuju ovakve stvari i stekaju za "kad zatreba" =o)

u principu preko 50g za sve preko 10 reza samo tako =o)

Link to comment
Share on other sites

jeste 10% racial ali bitnije je sto su mu (klasno) undeadovi jedina vrsta mobova nad kojima mozhe neki ozbiljan dmg da izvuche pa samim tim samo njih i mozhe da farmuje (brzhe nego sto druid farmuje bilo sta ;oP)

imam skoro 2 puta veci dps na undeadove nego sa magom sa +300 magic dmg ) pala ima 221 spell dmg ) mojim da ne pominjem sto ne moram da pijem i sto skidam sve deasesove i magic poison efekte :) gg ^^ najbolje mesto za farm ikada za paladina .. da ne pominjem sto sam se nareidovao sholo / strat runova i farmao strat pocetak sa josh jednim paladinom jedno 10 dana :))) 12 epixa i krsh plavih itema :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...