Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

ok. a zbog chega onda EU odgovara na optuzbe koalicije za zajednichku drzavu recima:"ko je protiv nezavisne Crne Gore on je protiv EU?"

A ko od njih je upravo to izjavio? Oni su izjavili da oni koji ne postuju volju gradjana koja je iskazana na referendumu su protiv EU, i rekli su da se koalicija za zajednicku drzavu ponasa neodgovorno, a moram priznati da i ja delim taj stav.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bata Drale, i ja se slazem sa Stijom, sta ima da se meshamo, dobili su SVOJU drzhavu,

nama ostaje NASHA, medjusobne relacije ce ostati OK, ali NIKAKO ne treba da im sad mi

kao nesto solimo pamet i da ih poducavamo dokle god smo banana republika, treba da

gledamo kako cemo se iscupati iz govana sa kosovom, hagom i polumrtvom industrijom,

pa kad standard krene osetno da raste za x godina, onda mozemo jedan dan na RTS1 da

posvetimo pitanju nasih odnosa sa nasim susedima, pa da ih analiziramo uporedo sve...

Oni su GOTOVA PRICHA, i sto se mene tiche, moze da im dodje tamo na vlast i Klunton

i Putin ili Chombe juznoafrikanac i da im strelja studente po trgovima, Z.A.B.O.L.E. M.E. !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...