Jump to content

ALLIANCE RACE: Draenei


coll

Recommended Posts

nisam siguran za puske, to mi je vise might&magic fazon, ali meni su dovoljno glupe i ove pande. kakva je to glupa rasa? pa to ako ubace to je stvarno previse.

perune ne znam za tebe, meni jos nista ne otpada, mada polako pocinje sve da me boli ;)

Link to comment
Share on other sites

1. dont dis the pandas or i'll whip out the tuskars on your ass!

2. tauren 4 life! (ili dok ne ubace neutralne pande koje mogu da se opredele da budu clan horde ;oP)

3. i najopakiji hardcore fan bi izbalavio da bude neki dual wield set koji lichi na zealotske psy bladeove

Link to comment
Share on other sites

yep, blizz reko, lvlv cap raised to 70!

Mada zaista shit, svi ce da navale, Drenaje da igraju i da imaju jewelcrafting kao profesiju, ali imace to svoje loshe i dobro, siguran sam, mada i kad je moonkin ubachen u drood talent tree, to je bila jedna od privih vecih promena, i svi droodovi postadoshe moonkini, vec nedelju dana kasnije nije ni 10% ostalo moonkin :P

Link to comment
Share on other sites

heheh svi toliko nalozheni na izgled draeneia da niko nit puita koje klase su im dostupne nit sta im je racial ... vidi se da mogu da su warrovi i pale ali sta ostalo to je pitanje...

lockovi sigurno nece jer su kijlaeden i archi bili lockovi a ovi kao nisu u demon fazonu...pristovi su ok opcija jer su ovi u holy tripu...sve ostalo je podlozhno tumachenju...

Link to comment
Share on other sites

heheh svi toliko nalozheni na izgled draeneia da niko nit puita koje klase su im dostupne nit sta im je racial ... vidi se da mogu da su warrovi i pale ali sta ostalo to je pitanje...

lockovi sigurno nece jer su kijlaeden i archi bili lockovi a ovi kao nisu u demon fazonu...pristovi su ok opcija jer su ovi u holy tripu...sve ostalo je podlozhno tumachenju...

Ja samo kapiram da neće biti ni rougovi, verovatno ni hanteri i sigurno ne druidi. Dakle, moj tip je prist, pala, war, mage.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo kapiram da neće biti ni rougovi, verovatno ni hanteri i sigurno ne druidi. Dakle, moj tip je prist, pala, war, mage.

mogao si makar slike da pogledash :| hanter je na jednoj od slika u full dsu sa hakkari blejdom ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ako se ne varam josh uvek nema cryptstalkera nigde...damn shame...mada mozda i bolje nego da opet naprave nesto uzano visoko i purpurno kao ds...

za drenaje da ce biti hunte moglo je da se ochekuje jer horda vetj ima 3 rase koje mogu da budu hunteri...lichno ne znam zasto human hunte nisu ubacili...mozda da ne budu total reputation farm mashine =oD

@mohi video sam te clawove i ranije i nije da ne liche ali em polozhaj ostrica nije kao zealotski, a ni duzhina i chak ni sa enchantovima nikad nece tako da svetle...a i kako sva 1h rank 14 oruzhja imaju identichne statove bilo ko iz alijanse ko ne koristi one imba looking swordove (eventualno axeove) operisan je od ukusa =o)

Link to comment
Share on other sites

i would like protos couse protos zealot > you :)

bice hunteri priestovi paladini warriori prema ovim slikama i moguce magovi ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

krave su zakon, krava u judgementu = best thing ever =o)

on a side note, pomalo je turba da rasa stara 25k godina (i pored frke sa legijom i orkovima) bude "tehnoloshki/magijski" ravna sa likovima iz alijanse ali kao ajde dobro =o)

Link to comment
Share on other sites

ahahaha to tabo care! =o)

jes vala presahli su, draenor je suvo mesto =o)

also u prichi kazhe da su im blood elfovi marnuli nesto iz tog njihovog dimensional shipa...sve u svemu sada me vishe interesuje da vidim dalji razvoj priche izmedju drenaija i orkova u WC4 nego nesto u wowu da gledam =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...