Jump to content

Tier 3 Sets !


coll

Recommended Posts

Evo full statsovi za sve Tier3 setove i izgledi :)

http://www.hawks-reborn.net/stuff/wapp/tier-3.html

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cryptstalker ce verovatno izgledati najbolesnije od svih setova...to su se dizajneri potruili da iskupe za purple-pinky Dragonstalker [:D]

Tier2 klovnovi su bili hunte, a tier3 ce biti warloci. Jedini problem je shto mi cemo stvarno izgledati kao klovnovi [V].

E da, nashao sam par sceernova kako ce izgledati Warlock 5set bonus kada procuje:

Efekat na enemy hunter-u i njegovom pet-u.

Your enemys have a chance to go in to LOL when they see you. This effect will

reduce enemys chance to hit with spells and physical attacks by 70%.

pic15hf.jpg

Isti efekat na Felhunter pet-u warlocka sa tier3 set-om.

Your pets now share stupid looking green goggles with warlock. These goggles add to ther LOL skill which has a chance to knock down multiple opponents when they see warlock and the pet together. This effect can only occure once evety 30sec, because it would be overpowered with no cooldown, and it would crash the servers fast.

pic36ei.jpg

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ma DS je sakovao (i dalje sakuje) samo zbog 2 stvari - colour schemea (videli se imba crno-srebrne modove?) i chinjenice da je "osnovni" deo sholdera mali i uzak tako da ceo set bolje stoji na female modelima...nije on toliko loshe osmishljen koliko je loshe implementiran...a za CS se sada bojim...popitjemo neku rugobu na sholdere opet samo tako =o(

ahaha ali ovo je odlichno...jeee kako ljudi koji igraju lockove znaju sta je smisao za humor neverovatno =o))

Link to comment
Share on other sites

ja bi ovde stavio dozivotni ban...r u gay?

kako covek sada da ne pocne hejt posle tebe i chaleta?Da li ste vi debili?Brate ja sam se zajebavao naravno, a wow sam poceo da igram dok josh ti i CHale niste ni chuli za njega.Aj ne smarajte tek ste se registrovalii a vec zakljcujete sta je hejt i pametujete nesto.

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

sta je sad bre ovo? ko smara i pametuje? ti si napisao glupu salu tipa ''wow je sranje'' ja posle toga jos gluplju ''sto hejtujes'' i na kraju najgluplja ''dozivotni ban'', ali su sve bile glupe sale. nema potrebe da besnis odma i da pricas kolko ko igra wow i kad je ko cuo. bez veze.

Link to comment
Share on other sites

sad na drugom topicu videh Joxonov link

http://www.curse-gaming.com/en/wow/naxxramas.html

lepo svi vidjeni naxx itemi su tu pa i cryptstalker...

uf...ne znam...loshe mi deluje generalno...neinspirisano i obichno...i da, loshije chak i od power ranger DSa... statsi su ogromni, i to je sve lepo ali nema rezistova uopste...nije da mi treba tih 40 na fire i 10 na sve koje ima ds ali ono..malo nekih rezova bi bilo lepo da ima...

uglavnom lockovi sto izgledaju ko da su iz star warsa izasli treba da cute, hunte izgledaju ko da su svoj t3 set nasli u BRDu..toliko je obichan ko da je meshavina zelenih i plavih itema...

ono sto jeste fino je da sa aq setom i 2 CSa imash rapid em mnogo chesto em produzhen = niiice, ali nikad vishe hunte nece imati imba looking set...to je bio GS i to je sav love koji cemo ikad dobiti look-wise chini se

on a side note, warr set je ponovo govno tenkersko...

brate ocu fury/dps oriented set za wara da postoji da chovek ima chemu da tezhi...ako treba, neka je leder (ili kombinovano leder mail i plate ali da lepo ima warr class restriction) samo da je non tanking oriented pleeease...

Link to comment
Share on other sites

sta je sad bre ovo? ko smara i pametuje? ti si napisao glupu salu tipa ''wow je sranje'' ja posle toga jos gluplju ''sto hejtujes'' i na kraju najgluplja ''dozivotni ban'', ali su sve bile glupe sale. nema potrebe da besnis odma i da pricas kolko ko igra wow i kad je ko cuo. bez veze.

ja to zovem hard core iq 2 spam ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

terani? tebi "kristali" sto strche iz ramena i power rangers helm liche na nesto iz starcrafta? LB je majka za sve ove gluposti...(primetite kako je neko whineovao da vam maknu suknju (mada ja bi pre tu suknju nosio nego ovo...))

Link to comment
Share on other sites

terani? tebi "kristali" sto strche iz ramena i power rangers helm liche na nesto iz starcrafta? LB je majka za sve ove gluposti...(primetite kako je neko whineovao da vam maknu suknju (mada ja bi pre tu suknju nosio nego ovo...))

Ma da, ali je sranje kombinovati 1 sa 3 setom. Jes da daje lude karakteristike, ali to nije to. Ili vuces komplet set ili ga uopste ne vuces. Ja se drzim svog Lawbrn. zutaca. Neprevazidjen.

Link to comment
Share on other sites

ovaj set je svakoko bolji od lawbringer BANANA NA SHOULDERIMA ! i lawbringer sux

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meriti tier 1 i tier 3 je kao meriti tier 0 sa tier 1 ... glupost ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa naravno ... ja sa paladinom imam 90 % torbi pokrivenih sa opremom , jednostavno treba ti odredjena oprema za svaki sluchaj .. npr healing set oprema , max healing oprema max mana regen oprema , max resistance oprema za svaki sluchaj , pvp oprema , pvp set oprema . judgemenet set oprema itd ...

tako cu jednostavno taj set da koristim u naxxu i u najtezim instancamma gde moram da healujem cleanse :) a za mc .. ionako radim 100 % melee u MC .. noob instanca :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...