Jump to content

Prvi srpski ninja forum


Recommended Posts

Ma Milena je sto posto. Setite se samo fataliteha iz drugog dela MK kad ona skine masku.

A Kitana je dobra, ona je neka kraljica/princeza koju je zatochio Shao Khan i koja pomazhe dobroj druzhini da osvoje turnir ;>

aj ponovo :>

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima sexuality... odradio sam to i koliko znam ima samo sa 2 lika... sa sonyom i sa lu kengom...

nego.. mortal kombat deception je extra ... to shto neki ne znaju da igraju ne moraju da kazhu da igra ne valja.. :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

bas bi voleo da vidim skrin seksualitija:)kolko su samo puta drugari dolazili sa pricom "joooj sto sam odradio seksualiti u mortalu" i onda se zabodemo kod ortaka sa segom nas desetoro,od kojih je 3 reklo da zna kako se radi:)i ono,nije da nisu probali "ali nesto nece...ne valja dzojped!":D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

bas bi voleo da vidim skrin seksualitija:)kolko su samo puta drugari dolazili sa pricom "joooj sto sam odradio seksualiti u mortalu" i onda se zabodemo kod ortaka sa segom nas desetoro,od kojih je 3 reklo da zna kako se radi:)i ono,nije da nisu probali "ali nesto nece...ne valja dzojped!":D

Ili su zaboravili

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

Zar se to nije zvalo sexality?

Sexuality = seksualnost

WTF??

BTW dole napred 2Xnazad C - najkulji fatality.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...