Jump to content

Patch 1.10.2 wth ?


Recommended Posts

znaci igra je totalno ne igriva. Kad se ulogujem ukoliko ne dobijem disconect, mogu da vidim samo neke skillove u barovima dok su ostali i torbe koje su mi inace bile pune itema su sad pune ikonica sa "?" znakom. Char se uopshte ne vidi, na "c" vidim model chara, belog bez textura. Mail ne radi, probam da pokupim mail i dobijem dc i izbaci error. Ljudi se shetaju polu goli ili skroz goli bez itema, iako oni kazu da su u full equip. Sve ovo posle ovog 1.10.2 patcha. Noc pre ovoga sve je radilo savrsheno. Da napomenem da latency uopshte nije velik, kad probam da menjam stance ili iskoristim neki skill relativno brzo reaguje, nishta loshije od drugih maintance dana. Vidim josh se neki ljudi zale da im se ovo deshava posle patchovanja igre. Ima neko slicnih problema ?

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

to je do modova (bar kod mene) na prvi log posle patcha to mi se pojavilo, samo se izloguj i stikliraj da ti loaduje addonove iako su out of date, posto on posle svakog patcha sam vidi sta je out of date i nece da ga loaduje iako ti je do tada bilo stiklirano da ih loaduje

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

vidim ja da nema pomoci od vas :P, ali np, nashao sam gde je problem i kako da se reshi :

idite u control panell > network connections > desni click na local area connection i properties > onda tu treba da vam pishe nForce network controler, ako nije nforce onda jbg, mada mozda pomogne > Idete Configure > Advanced > onda izaberete "Checksum Offload " i Value = disable

GL [;)]

edit : nije do modova, evo ja sam izbrisao ceo wtf i wdb folder, uradio cak i repair al ne pomaze. Kad sam ovo sredio, vratio sam backup modova i sve shljaka kao pre.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ne samo podeshavanja oko addonova nego i podeshavanja oko spellova u dodatnim barovima ( mislim da hot bar ostaje ) hot keyeva , chat podeshavanja etc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i meni se deshavalo odma posle patcha, mislio sam da je patch trazio verovatno nove drivere za grafiku i sl. Al' reko aj par relogova, i posle jedno 10ak relogova mi se sve vratilo u normalu, pritom sam svaki put neki parametar u video opcijama pomerio za malo ka lower. Problem je bio do servera, te nije slao pakete informacija kome koja tekstura, zato su svi bili goli :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...