Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf... prebili se sinoc nas par... nishta ne osecam, ni kljun, ni perje, ni krilca... grrrrrrrrrr... mrzi me da radim, a posla preko glave...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ja sam konachno nakon 10 dana cedjenja napisao opis HoMM Vice...plakatju ako mi ga skrate...ako ne bitje soo freakin' huuge =o)

sad idem da se otushiram, doruchkujem i palim u grad da gledam The Last Stand, samo da me ne slozhi alergija =o))

Link to comment
Share on other sites

poslala sam mail profanki da mi posalje primere testova :D i to sve na nemackom , mora da zvuci kao pretnja :)))

inace...ucim , kijam , suzim/placem.... ocu jesen , hajli pridruzi se mojim molbama ! :)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Pravim prezentaciju nacinalnog parka "Okamenjna Suma" ...

Jos sutra i cao-zdravo XV bgd gimnazijo...

ovi nasi do sledece srede rade :(

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

i ja sam na poslu, ako se tako graficki dizajn moze nazvati. od tri do 6,7 imam faks, pa onda kada umine zega palim kuci, da bih nocas uchio za faks sutra, od 8 ujutro....kada samo pogledam svoj raspored za sledecih mesec dana pozli mi. Ili je to mozda do ove klime koja bije neki vazduh koji me stipa za nos.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ lex - ako chitaoc nema osecaj da je malo igrao ondak ja nesto nisam dobro uradio, samim tim moj opis MORA da lichi na turorial/manuEL ;oP

@ moxi - i love u too

@ topic - vrnuo se iz grada, vreme je pakleno, lepe devojke namrshtene i smorene od sparine shetaju ovim gradom...jes da su letnje obudhene al kad nisu nasmejane nije mi merak...

odgledao film, smejurija od proseka...ono...blah film sa 3 cool i 2 jako dobre scene ali nema tu nista da valja...sem 100% gole rebeke romijn...to je redeeming feature filma ;o))

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno pizdim od vrucine, a jos pored toga vec 15 dana ucim manje vise ceo dan.

A pre 6 godina otkacio fax i otupeo od igara :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...