Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dao krv, upoznao crnog sunca (jbt padež) koji radi na obližnjem tojotinom štandu, odneo flajere o japanu odatle drašku, i vratio se gajbi znojav ko svinja.. jebem ti :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam se smorio za sve pare. crtezh na kojem sam radio zadnjih par dana sam sinoc chachkao, i danas se vratim gajbi da ga dovrshim..

..a gajbi me cheka 250x200 rasterizovani fajl. upucao bih se da nisam pichka [:D]

nazad na projektovanje..

to je inache crtezh sa mog avatara..

veshanje.gif

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

Bio juche joca spomfleks u kraju i kaze da vas pozdravlja sve redom... tako da znate da nije nikoga izostavio... voli vas joca mnogo... samo shto je malo poremecen to znate i sami ali shta da se radi nadam se da ce te mu oprostiti... :)))) boze shta ja pricham ovo niko ne moze da svati... osim mojih podstanara u glavi: nade mamule,zike glinglike,nadezde mamlule,joce spomfleksa,bebe mrmic... i tako ima ih dosta da vas ne davim...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

pocheo je pakao... makar se nadam da tju se svaki dan osvezavati prskanjem posle faksa... ahhaha kraljevski je kad te gleda ceo trg sa svim turistima, policijom, taksistima i rimljanima kako se preskash \o/ [:D]

josh centar centra :D

extra, uf u sredu napokon... "izlazim" posle duzhe pauze... tje da se cirkaju kokteli, a u cetvrtak test eeeek al dobro nekako tje se pretji preko toga valjda :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Proveo 60x vishe vremena nego sto treba uz "igru" the da vinci code (oko 30 min, treba da uradim opis) ovo je najodvratniji komad sofvera koji sam video godinama, pravi motion sickness za 15 min bez po' frke...bruka... sad chekam da me prodje muchnina ...

Link to comment
Share on other sites

Proveo 60x vishe vremena nego sto treba uz "igru" the da vinci code (oko 30 min, treba da uradim opis) ovo je najodvratniji komad sofvera koji sam video godinama, pravi motion sickness za 15 min bez po' frke...bruka... sad chekam da me prodje muchnina ...

Kol'ko si mu dao, reci slobodno? :)

Jel ti radi

Link to comment
Share on other sites

bio sa ortakinjom u setnji......ne verujem da smo se ljuljali na ljuljaskama dok nije lik dosao....i kao ovo je za decu pxaxaxa......sparina neka smorio sam se

što ga nisi poslao u 3pm?

Link to comment
Share on other sites

dosao sa posla

kupio cigare

i sad razmisljam sta cu jesti sutra i za koje pare jer imam otprilike 7 dinara i 50 para u novcaniku... a cimer mi je u mitrovici i dolazi tek sutra uvece. bice interesantan dan sutra

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Došao iz škole,smoren,hasao

jebote jedva čekam odlazak četvrtaka

koje će pijančenje da bude

jel znas tacan datum toga?

btw...ceo dan sam skidao kojekakve patcheve za tft,skinuo non steam cs,ortaci mi se privalili na bleju pa skidali pesme...prosto se muchim sa ovim kablovsim netom [:(]

danas je vreme bilo uzhasno,moglo 'ladno da se umre :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

U subotu bila na dva rodjendana, na prvom se smorila, na drugom kod neke devojke koju bash i ne poznajem je bilo super....odvalila se:)...Doshao i bivshi dechko pa smo onako pijani jedni drugima vezali mashne oko vrata od neke ukrasne trake...

Naravno da nishta ponovo nisam uchila ali smo bar imali probe za svirku+ uvalili su mi josh jednu pesmu da nauchim(Santana feat. Steven Tyler-Just Feel Better)...Dobra je pesma...

Sutra imamo test iz engleskog koji ovaj put prof. sama pravi jer je nashla nekoj glupachi kopije onih koje obichno daje...

i takooooooo:)

Link to comment
Share on other sites

U subotu bila na dva rodjendana, na prvom se smorila, na drugom kod neke devojke koju bash i ne poznajem je bilo super....odvalila se:)...Doshao i bivshi dechko pa smo onako pijani jedni drugima vezali mashne oko vrata od neke ukrasne trake...

What a load of phun :PPP

eh shto meni nije bilo tako u subotu :PPP

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...