Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bio do supermarketa kupio neku hranu, a svrnuo sam do poslasticharnice, pi bre ona zena me ne gotivi... stalno mi daje raspale kolache :(

ishao bi u drugu poslasitcharnicu, al ovi drzhe monopol u ovom kraju jedini su... :/

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

migša, žan reno kralj.. nadam se da nisi gledao onaj naš smeh sa lečićem :))

skuvao sam kafu i razmišljam šta koji moj da radim sa danom kad sam spavao 3h.. trebalo bi da pospremim gajbu nekako.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam shta da napishem sem .. KOJE JEBENO VECHE. moram da sumiram josh sve utiske i da se otreznim, jel sam se sinoc toliko napio da sam se probudio danas u podne pijan. srecom tu je bio ivan sa svojom 20 sekundi nesom da me digne na noge dovoljno da odem kuci. ja josh uvek ne znam shta da mislim sve o prethodnoj noci .. u kojoj sam u jednom trenutku doziveo otkrovenje neke vrste al ne mogu da se setim tachno shta je to bilo. toliko toga se izdeshavalo da je to prosto prajsless. samo cu reci mohi ftw ! sa njim akcije nikad nisu dosadne i normalne :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

morate i men da zovete sledeci put.

Evo ja i danas radim, iako je nedelja. Da odradim gradsku vladu i uzmem neki kesh, za novi komp,posto sam onom starom juche dao dve nedelje.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Čekaj bre, jel on to izbacio novi album? Zadnje što sam čuo je "Sve sami hedovi", kad je ovo izašlo?

"Shtrokavi Pazuh", ne znam tachan datum. [;)]

@topic

Posle 10 sati provedenih za kompom, ne znam de bijem.

Odo da se odmorim malo, pa uchenje, pa anime, pa ako stignem i malo cs-a da opalim.

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

bio na basketu.

sva tri izgubio... :(

eh, koliko ne volim da gubim...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...