Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rekoh da sednem da opalim neku dotu da se zagrejem pred rhh i upadoh i neke dve nikad debilnije partije i sad sam se toliko smorio da mi se ni ne igra :))) al chim vidim boletove lice to ce se promeniti .. josh ako je neki alkohol u igri .. maidi ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

a ma evo bash dobio poziv da izadjem veceras kao zurka ovoono... al eto iskuliro [:D]

da odmorim malo... a inache ushtedetju em kesh em... kalorije ebeno sat vremena da se cimam do grada i ebenih sat vremena da se vrnem.. 2 sata peshacenja xxxxx kalorija... lele :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

dosla mi zena... domela digitalni... tako da cu slikati onu chuturicu sto sam spomenuo pre 2 nedelje...

inace, ovde olujcina nikad gora...

savrseno za sex.. nista kao uz gromove [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

brate, mislim ovo ono, jebao sam policajcu nocas kevu na mrtvo ime dok me legitimisao. Sta on meni - "sto ti zvizdish, si nervozan?" Nisam bate nervozan, zapalio sam pljugu, kao posle seksa sa tvojom sestrom. Znachi ovo ono. Ja sam, batice, iz zemuna, meni policajac prilazi sa "gospodine, ako imate vremena, mogu li vas nesto priupitati?"

klasichno rasno profilisanje, samo zato sto sam nosio hoodie.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma batice kapiram te. NIko ne sme meni tako da pridje i da me disrispektuje. Ali sam presao ovaj put preko toga bez nasilja. Nisam hteo kruku, maudu i margiju da pravim probleme.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...