Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa lepo, da vidim dal je ispravno kupio, il je bacio pare :)

FS ide od savrshenih modela do totalnog djubreta btw.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf...ustao pre 7...malo radio po kuci, odigrao 3 turna heroja, zapalio do grada na pres projekciju da vinchijevog koda...samo film je 2.5 sati zhivota koje vam niko nece vratiti...sa upisivanjem raznih novinara koji oce da gledaju josh 40 min vishe...smor...zbog 3 duhovite replike sir iana mckellana ne isplati se gledati ovaj film...highlits bili trejleri za supsa, x3 i click!

sad u redakciji malo overavam forum dok drugari zavrshe neke poslitje pa idemo da sednemo ko ljudi napolje...

@ shaylee: odista, deca drzhe glavu tek od 3. meseca, ali to ne znachi da mali ne treba da izgleda damn cool =o), also zhelim tvoju supermotj da sam gladan a ne mogu da jedem ;o))

@ mlohi+lex - sve zavisi od toga sta je pisac hteo da kazhe, mohi je pomenuo hunter-seekera i zaista to je ono sto reaguje na pokret ALI Lex je aludirao na chinjenicu da se harkoneni ubijaju gm jabarom jer su zhivotinje (za picajzle: iako je paulov deda harkonen to ne znachi da on nije atreid i da se harkoneni ne ubijaju gom jabarom)

Link to comment
Share on other sites

Odradio sam integrale, skinuo prokletu matematiku s kurca. Najjachi sam. Dan je divan. Ja moram da uchim. Ali ne mari. Napicu se prvom prilikom. A i tad ce biti lep dan. Valjda.

cestitam matori! shto potvrdjuje moj stav da ti ucis redovno, bio bi jedan od najboljih djaka shkole... bez zajebancije :)

eh, nisam imao srece da me proglase nesposobnim za vojsku. (kao recimo rev koji je dobio privremeno oslobadjanje) lik je bash kralj. :)

btw

dobio sam da budem vezista :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@ mlohi+lex - sve zavisi od toga sta je pisac hteo da kazhe, mohi je pomenuo hunter-seekera i zaista to je ono sto reaguje na pokret ALI Lex je aludirao na chinjenicu da se harkoneni ubijaju gm jabarom jer su zhivotinje (za picajzle: iako je paulov deda harkonen to ne znachi da on nije atreid i da se harkoneni ne ubijaju gom jabarom)

A ne ne... Fora je u tome, shto je u 10:00 Tjebitj napisao da Harkonene juri gom jabbar, onda sam ja ironichnim tonom u 10:05 ponovio njegovu konstantaciju ovde + na icq, objasnivshi mu uz to i gde je i kako pogreshio, a onda je u 10:09 Tjebe smislio podlu prevaru i editovao post tako da izgleda da on nije pomeshao hunter-seekera i gom jabbar, vetj ja.

Zakljuchak - Tjebe je zhvotinja.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

pa lepo, da vidim dal je ispravno kupio, il je bacio pare :)

FS ide od savrshenih modela do totalnog djubreta btw.

-AMILO Pro V2035.

-Za 693e.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

A ne ne... Fora je u tome, shto je u 10:00 Tjebitj napisao da Harkonene juri gom jabbar, onda sam ja ironichnim tonom u 10:05 ponovio njegovu konstantaciju ovde + na icq, objasnivshi mu uz to i gde je i kako pogreshio, a onda je u 10:09 Tjebe smislio podlu prevaru i editovao post tako da izgleda da on nije pomeshao hunter-seekera i gom jabbar, vetj ja.

Zakljuchak - Tjebe je zhvotinja.

Koji si pacenik mlohi, editujes postove :(

Link to comment
Share on other sites

Danas, sa zaljenjem u srcu, odajem poshtu Prednjem Bicikla Tocku koji me je napustio posle 9 godina vernog sluzenja, brojnih krivljenja i ispravljanja, i nebrojenih krpljenja njegovog drugara gume. RIP.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zaboravila je na malu pishu kad je videla sexy pogled ? :D

Tako mi i treba kad postavljam penale :)

eh, nisam imao srece da me proglase nesposobnim za vojsku. (kao recimo rev koji je dobio privremeno oslobadjanje) lik je bash kralj. :)

Znachi ja mu dodjem polubog, poshto su me trajno oslobodili [:D] Poklonite se sledbenici...

Krule, zapalitju mu svetju :) Kako je mali tachno skonchao?

Sad se setih dana kad sam skinuo pomotjne tochkitje sa ponike... to je bilo neshto.

Kupio tike, otishao po bele, uzeo crne. Generalno mi je garderoba u kurcu, mogao bih da se prijavim za neku srednjovekovnu predstavu. Cirkam si sokitj, oznojio se dok sam stigao sa posla, napolju je "eeeeeej, kako je dobro" vreme. Stizhe leto. Uz reggae koji mi pichi, cirkam ananas i mozhda bar na trenutak istripujem da sam negde na nekoj plazhi sam, a polugole meleskinje okolo, koje mi se smeshe i masiraju me svojim prstitjima i shaputju mi u uvo dok vetritj pirka... jaooooooo!

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

ma najbolje je kad te oslobode

mene su skrndelji hteli da stave u gardiste, da nisam poznavao jednog od likova iz komisije to bi i dobio, tipa razgovor je tekao ovako

aha koliko si ti visok?

- dva metra

koliko imas kila?

-sto

pa mogao bi ti nama u gardu?

-a mogao bi ja i u veziste?! :)

ma svejedno who gives a fuck. ko da cu ici u vojsku.

danas mogu da sa ponosom kazem da nisam uradio apsolutno nista korisno! :)

sad treba da mi dodje neka ekipica pa cemo videti sta cemo.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dodjoh kutji iz grada, najeo se obilno (negde pred kraj klope sam pomislio na par sekundi kako bi bilo lepo da sam stao na pola puta), sad preletim forum pa malo da odmorim...heroji ili san, vreme ce pokazati =o)

za odsustvo apetita zbog nervoza - sa jedne strane to je bolje posto je navodno mnogo nezdravo jesti kad si nervozan/u badaku...nesto hormonski vezano loshija/nezdravija probava...

sadly, i've never found a single condition that would make me lose my apetite...

Link to comment
Share on other sites

ma najbolje je kad te oslobode

mene su skrndelji hteli da stave u gardiste, da nisam poznavao jednog od likova iz komisije to bi i dobio, tipa razgovor je tekao ovako

aha koliko si ti visok?

- dva metra

koliko imas kila?

-sto

pa mogao bi ti nama u gardu?

-a mogao bi ja i u veziste?! :)

ma svejedno who gives a fuck. ko da cu ici u vojsku.

danas mogu da sa ponosom kazem da nisam uradio apsolutno nista korisno! :)

sad treba da mi dodje neka ekipica pa cemo videti sta cemo.

kaze on meni:

-hm... vidim najbolje si uradio IQ testove. ali te nesto vid zeza... gde da te stavim?

-pa gde Vi mislite da je najbolje?

-vezisti

-opusteno (a neam pojma shta cu da radim kao vezista, ako se vratim iz US ikada i savataju me da idem u vojsku ali sam ipak happy da budem vezista shta znam )

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

psihicki sam ubiven... a josh mi je profanka rekla il shta je vetj da sam profaund [:D] duboko ovoono :D elem... pogani faks... ko da tju ovde neshto da nauchim... allalala uf, kunta mi se al dobro letjitju oko 9-10 ebem ga valjda tju izdrzati dotle...

ebem ti mrzi me da bilo shta pravim a has, kontam da tju naruchiti pastu... bla

sledetje nedelje najverovatnije na plazhu :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

kaze on meni:

-hm... vidim najbolje si uradio IQ testove. ali te nesto vid zeza... gde da te stavim?

-pa gde Vi mislite da je najbolje?

-vezisti

-opusteno (a neam pojma shta cu da radim kao vezista, ako se vratim iz US ikada i savataju me da idem u vojsku ali sam ipak happy da budem vezista shta znam )

pa ti cesh recimo da razvlachish vezu 10 kilometara (kalemi na ledjima), po uzbrdicama i ostalim kurcima, da se pentrash po banderama i drvecu i slichno... al' opet bolje od peshadije :)

Link to comment
Share on other sites

mene su skrndelji hteli da stave u gardiste, da nisam poznavao jednog od likova iz komisije to bi i dobio, tipa razgovor je tekao ovako

aha koliko si ti visok?

- dva metra

koliko imas kila?

-sto

pa mogao bi ti nama u gardu?

-a mogao bi ja i u veziste?! :)

hahaha ovo me je podsetilo na moje ..

ulazim tad sam bio malo jacha strvina od sada, a mladji, leto u nekoj majchici bez rukava (seva bidza [:D]). u komisiji dva smorena lik i neka baba:

daj podatke.

- bla bla

visina, tezina ?

- 183, 80

pa shta bi ti hteo ?

- pa, hteo bih vezu ..

ma kakav vezista, vidi ga kakav je ko od brega odvaljen, daju ti lepu uniformu

- pa znate nekako nisam ja za to .. imam slabo koleno

dobro, dobro evo ti veza

posle mene ulazi moj ortak od 2.2m 110kg, i odmah sa vrata nisam ja ni izashao

- dobar dan

GARDA

[:D]

realno to shto dobijate tu ima jako male veze sa tim shto ce se dobiti jel to ide prvo po principu gde chega fali pa tek onda po tome.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...