Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

<rev`> a realno mohi da navuche minic i obuje shtikle

<rev`> jebo bi i njega :)

<mohican> realno

<mohican> mada dlakav sam ja

<rev`> nema nishta shto malo voska ne mozhe da sredi

<Stator> sta u vojsci ti briju dupe, a u kakavoj si ti to bio vojsci rev? :))

<mohican> vosak statore

<rev`> omg

<rev`> ...

<Ivan> :)))))))))))))))

<Ivan> stator plv

* Stator je corav :)

<rev`> :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od pre 7 danas budan...jebavao se po nemachkoj ambasadi manje vishe do podne...pun negativnih utisaka za koje namam energije da podelim sa okolinom...onda malo cunjao gradom...opustio se...sad doshao kutji pa malo da odmorim pa neko pisanje....sutra ako ne nabavim heroje 5 prekosutra ce da bude mrvih...i tako... =o)

Link to comment
Share on other sites

Smorio se u shkoli. Blejao posle neshto po gradu, qpijo farbu za tkaninu i maju pa bih trebao neshto da zvrljam po istoj, mrzi me. Oshishao sam se, tj. skratio kosu 3 cm. [:)] Sutra se ne ide u shkolu, uzivancija. Chekam matore da dodju sa posla da mi daju neshto da jedem, lenj sam...

.

Link to comment
Share on other sites

Dosla na posao vrlo zedna, zaletela se u kuhinju da popijem malo vode i kad sam vec popila pola case, ulazi kafe-kuvarica i pita me "A sto pijes vodu iz cesme kada danas ciste cevi?" [xx(] nije mi bilo cudno sto voda ima malo cudan ukus ..

Sad zajebavam koleginicu koja ima strah od gromova i brinem se za svoje zdravlje, ne znam cime se ispiraju cevi [:D]

Edited by shaylee

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

спава ми се...

удавио нас неки предавач 3 сата и не даде нам паузу. сад гледам ову гужву на Бранковом и питам се како ћу и кад стићи кући.

гња...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dosla na posao vrlo zedna, zaletela se u kuhinju da popijem malo vode i kad sam vec popila pola case, ulazi kafe-kuvarica i pita me "A sto pijes vodu iz cesme kada danas ciste cevi?"  [xx(]  nije mi bilo cudno sto voda ima malo cudan ukus ..

Sad zajebavam koleginicu koja ima strah od gromova i brinem se za svoje zdravlje, ne znam cime se ispiraju cevi  [:D]

Popila si mr muscula :(

Prokletnice.

Link to comment
Share on other sites

jebs nevreme... nemam pojma kako je kod vas bilo, al ovde u zrenjaninu je bilo kerin kurac...

nit gromova, nit nicega.. koja kap kishe, i to je to.. :\

inace, malo sam kucao scriptu za termo, pa sda palim da se istrujem diablom :D

pa posle o5 kuck :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

smor

ne ide mi se nigde

i ne radi mi se nista

uzecu sad da citam neko sranje

jos uvek sam u gargamel raspolozenju i sve bih ljude potamanila kao glupe male strumfove .

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ma uzas zajebavaju coveka sa naocarima, doduse bez naocara ali bi ocigledno trebao da pocne da ih nosi :)

ista priča i samnom :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

od pre 7 danas budan...jebavao se po nemachkoj ambasadi manje vishe do podne...pun negativnih utisaka za koje namam energije da podelim sa okolinom...onda malo cunjao gradom...opustio se...sad doshao kutji pa malo da odmorim pa neko pisanje....sutra ako ne nabavim heroje 5 prekosutra  ce da bude mrvih...i tako... =o)

Hihi, neko vec uveliko ima i to reloaded :P

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

haha moj odmor od 30 min se pretvorio u full fledged popdnevnu dremku od 3 sata, i pwn ;oD

sad ono pomenuto pisanje...mada sam probio rock =o(

@mohi - full gold version naravno, mnogi druzari kao lexsh i dandy vetjs kidaju ovo, sve ostalo se odavno ima/probato...

@shaylee - voda na teritoriji gtrada vetj preko 8 godina balansira izmedju klase 2 i 3 (3 je nepitka za choveka) i preko 60% populacije ima uvetjanu jetru samo zbog vode (pijte alkohol ljudi!)...ako je neka stara zgrada u pitaju verovatno si uzela vishe olova nego sto treba, ako ne onda si uzhivala u nechemu malo baznom + razne soli...sve u svemu predji na flashiranu vodu =o))

@vreme - e stvarno bi moglo malo da poche leto kako treba...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...