Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bleja maximalna, dobro je da sam pametan chovek pa nosim kishobran sa sobom. Nogavice i patike skroz mokre ali sam sachuvao suvu glavu!

Malo sam umoran, treba da odradim maturski za sutra popodne a nisam ni pocheo. Horor.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

opet ne mogu da spavam, dođem na forum ne znajući šta drugo, i sačeka me pm u kome mi neki sada banovani korisnik psuje mrtvu kevu i nerođeno dete, il tako nešto.. hrabri ljudi kad su iza monitora, pa to ti je :)

Link to comment
Share on other sites

odlepio... prsao mi bio beotel nesto, nije hteo da se nakaci, pa sam uzeo malo da pikam d2... odjednom pogledam, kad ono 4 sata.. i aj reko, da probam jos jednom, kad zeka peka radi :)

i tako, sad malo forumanja, pustio sam dl neka krlja.. pa palim uskoro off i na kunt...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Pitam se kad cu vishe da zavrsim sve ove neke nagomilane obaveze, i jedva cekam nedelju da odem na odmor. Sad nesto vagam dal' da krenem u poneki poslitj, ili da ipak odustanem jer uskoro moram do grada. Cekir'o forum malo, sa'cu da stogod calabrcnem, i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

iako sam lepo i dugo spavao probudio sam se shlogiran :) ovo vreme me uzasava, al bar mi ide u prilog da sednem ozbiljnije da finishiram ovaj ispit.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

или РАДИТЕ нешто у животу, па да видите како ћете да спавате...

Rece covek koji je na forumu samo dok radi [roflmao]

Elem sinoc mi bilo neko opste veselje, neki sastanak gde sam se dobro ispickarao sa svima zivima i sad sam u zen fazi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

iako sam lepo i dugo spavao probudio sam se shlogiran :) ovo vreme me uzasava, al bar mi ide u prilog da sednem ozbiljnije da finishiram ovaj ispit.

Ja kad sam se probudio bilo je sunchano, pa cak i delimicno toplo ... i odjednom vidi kakvo sranje opet nastade. Nema ... sa'ce ovako do sredine maja i onda ce da udari odma' na preko 30 stepeni.

reckam neki dvd, setih se da imam nekog posla kojeg mogu da odradim pre negoli krenem, i tako.

Link to comment
Share on other sites

i tako dan za danom, pred kockastim ekranom...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Citam forum... ovako bih mogao da zapocnem svaki svoj post ovde... i vidim kako ima puno teretichara prakse. Naravno to je logicno jer da su prakticari ne bi bili na forumu, a da su teoreticari nikada ne bi zavrsili post. Eto i ja se uklapan. Ziveli!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

i vidim kako ima puno teretichara prakse. Naravno to je logicno jer da su prakticari ne bi bili na forumu, a da su teoreticari nikada ne bi zavrsili post.

ovaj bole kad kaže, rekao je.

Link to comment
Share on other sites

standardno...ujutru fax, sad se malo smaram ovde...posle treba da se vidim sa ortakom i pokupim neke diskove i tako...

btw, jedno pitanje za native beogradjane...jel zna neko kada ce se vratiti normalan rezim saobracaja oko slavije, tj. konkretno, kada ce bircaninova opet da bude dvosmerna...mnogo me smara to...mislio sam da ce to biti samo dok se radi nemanjina, ali jos uvek je isto...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

posle kraceg razmisljanja , pronasla sam svoje drugo ja :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
gargamel5dg.jpg

ali ovo pufnasto cudoviste me uvek oraspolozi ( mada ne dovoljno da bih volela sve oko mene) :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
c17496c6bea3bdb08vn.jpg

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

- Poceo sam da redovno idem na fax od kako su uveli nes kafu za 30 din :) Morate da priznate da je cena vrlo "studentska" a ni kafa nije toliko odvratka koliko je jeftina :)

- Bio mi juce ortak gaibi i kada je video da imam brz link na netu dao mi domaci da mu skinem oko 35 zajebancija sa net-a, ono smorio sam se :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...