Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ubih se shaljuci rachune... doshlo wreme za naplatu, pa mora da se radi na veliko... ali, bolje i tako negro da se bleji... inachke, uzivam kad je ovako lepo vreme... jedva chekam da stignem kuci da zapalim u shetnju sa detetom... :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jedva chekam pola tri pa da zapalim u dgra po devojche svoje malo da proshetamo vamo tamo... posle ubijem vreme pa neki irc miting... pa posle mozhda after rhh... mada... verovatno tje irc miting da potraje... tako da ne :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Posle veoma vidokoumnom group chata na MSN-u.

Tekstove ovog Statora treba davati deci na casovima srpskog na temu "Sta je pisac hteo da kaze?"

Lep dan danas, nekako mi opusteniji od jucerasnjeg, ali je to uglavnom samo zato sto vesto izbegavam neke obaveze [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

zavrshila konachno sve... gomiletina faxova poslata, kablovski informatori spakovani i spreni za slanje, kafe ispijene, cigare popushene.... sve to dovodi do jednog zakljuchka - palim kutjici :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Tekstove ovog Statora treba davati deci na casovima srpskog na temu "Sta je pisac hteo da kaze?"

srecom znam o cemu se radi, pa mogu da ti pomognem, mislio je na visokoumni chat ;) A i nije da nije bio, razresheno je koje magije u doti poseduje koji clan foruma ... pa vi vidite tu visokoumnost :>

Trazhio ziku iz one reklame za Nokia mobilne telefone L'amour serije. Nadjoh prilicno brzo i lako, mada nisam siguran da je to to. U svakom slucaju ja ubedjen da je glas od Imogen Heap, i to potvrdjuju neki, a drugi kazu da je World of Flowers - DjSayem. I taaako ... pishem neke tekstove, sa'cu da nesto calabrcnem, pa kasnije na rhh.

Link to comment
Share on other sites

ubi me nesanica, tj. poremećen bioritam, ne znam više šta da radim, osim da prihvatim novi raspored dana i čekam neki naredni šok koji će to vratiti u normalu..

Danas imamo neki kros pa nemam prva 2 chasa....

Od nedelje shtrebanje.......

svi znamo kako smo ovo pročitali :)

Link to comment
Share on other sites

@offtopic

chizra da li si ti mozda danas bio kod picerije trg...za nekim ortacima ???

chizra je iz Zrenjanina

Danas nisam išao u školu,ostao kući da pomažem matorcima oko spremanja svega za slavu.Sad uzeo da se odmorim,overim rur i da uzmem da hasam nešto.

Nadam se da će biti lepo vreme sutra.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo smaram se, lepo sam spakovao sve stvari(sem kompa)

pa cekam ortaka da dodje sa kolima pa selidbaaaaa

jipiiii :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Tekstove ovog Statora treba davati deci na casovima srpskog na temu "Sta je pisac hteo da kaze?"

To mi ti vracas jer sam reko da drale ima bolje politicke stavove od tebe :( i posle kada kazu da nema revansizma znajte da lazu samo cekaju kada ce da vas napenale :)

Inace zapalio sa fax-a. Bulja me odvaljuje od jucerasnjeg teninga*. Sada razmisljam da li rucam sladoled ili nesto konkretno :)

*(koliko god vam se ovo cinio kao savrsen penal preskocite ga)

Link to comment
Share on other sites

HO HO HO >:)))

guess who's back :)))

nisam isla na net , pa sigurno jedno mesec dana i manje-vise mi je bilo do jaja bez njega :) isla sam na svadbu/u selo/seosku diskoteku/..... :)

danas sam imala ispit iz psihologije ,ali koliko sam izlupala pitanja , nesto sumnjam da cu proci ..al jebg :P

a da , misija dovodjenja jos jedne zenske osobe na rur mi je sasvim uspela >:)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ma aaajde..cuti !  [8D]

vidi koliko samo ima gejeva na forumu .. mora malo da se uspostavi jednaki polni poredak  [:D]

Gde su bre ti gejevi.?

kolko sam postovao samo ostavio ovde u potrazi za soulmateom :(

Link to comment
Share on other sites

Gde su bre ti gejevi.?

kolko sam postovao samo ostavio ovde u potrazi za soulmateom :(

[:D]

i odushevio si masu :D

pertu izgleda da ti ostaje da se zadovoljish ljubavlju svih forumasha na ovom forumu... evribadi lovz pertu, mozda ti nas ne al mi tebe da :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...