Jump to content

Fury Warrior


coll

Recommended Posts

bogami ima par komada kad nije nesto izbafovan a izlecu mu preko 1.5k beli kritovi...to je bash lep dmg...lichno mislim da su hordashke 1h sekiririce nalepshe rank 14 oruzhje ali kad bih ishao na furry wara ili 2x AQR ili 2xrank 14 1h mach jer svi znamo da je mach >>> sekira ;o))

Link to comment
Share on other sites

moze lep dmg sa fury buildom da se postigne samo shto smara shto morash da se ubijesh od kliktanja, uzasno je teshko za pvp/duel igrati tako, a i ne vidim poentu jel bi onda trebao reroll rogca ako si u tom fazonu.

ali kad bih ishao na furry wara ili 2x AQR ili 2xrank 14 1h mach jer svi znamo da je mach >>> sekira ;o))

ne u ovom sluchaju jer kao fury se trudish da smanjish misovanje, a ovako u kombinaciji orc/sekire si postigao (bez opreme) najvishe.

<edit> sad kad sam odgledao 2gi video po 3x, 3300crit lepo, samo jebesh to kad da bi to postigao morash da zrtvujesh svoju #1 funkciju, a ona je izdrzljivost </edit>

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ta jebiga, kad fury warr nabaci iteme koji mu daju bar +10-11% na hit, 25+% crit i oko 1200 AP moze da ima oko 4200-4300hp sto je malo :) Al bije ko lud ...

Ja sam kao crit warr imao unbuffed 5300 25% crit (sword spec) i oko 1170 AP ali nisam tuko ko ovaj lik ... :p Hulksmash bas sabija ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ako ocete vishe helta igrajte taurene ko mushkarci... orc je next best thing, a tvoj i migshihn egzotichni ukus koldore i ove sto oce da duelishu warrom pa uzimaju ruzhne wotf warrove necu da komentarishem =o)

takodje primeti da lik ima najubavije (po statsima, inache fugly) warr sholere ...znachi da ima preko 1400 ap samo tako...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...