Jump to content

C'thun down?


Kemp.

Recommended Posts

rekoshe da ce okaciti video killa, ali nece da otkrivaju taktiku, aka sakrice je. Gledam sad i us forume, ameri whinuju shto je lego prvo u evropi, kao njima je hotfix izashao kasnije [:p] . Svaka im cast

mohane, kako napreduje alijansa tamo ?

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

big GZ bratji hordashima....i josh vetji plach mene koji sam stuko 450dkp na applied force a ima ovaj imba ringzorz ;oP...also ako cloak nije ruzhan kao/ruzhniji od shroudeda i firemawa eto meni konachno nekog kandidata da zamenim cotbb...mada sve nesto mislim da je bolje da se steka dkp za neki masivni agi koji ce da bidne u naxxramasu =o)

sto se tiche amera sto whinuju - to je mnogo gay

sto se tiche svih kojima je chudno sto svi imaju flaskove - jedan quote mog GMa: "go LFG scholo if you don't want to get the consumables for the raid"

Link to comment
Share on other sites

rekoshe da ce okaciti video killa, ali nece da otkrivaju taktiku, aka sakrice je. Gledam sad i us forume, ameri whinuju shto je lego prvo u evropi, kao njima je hotfix izashao kasnije  [:p] . Svaka im cast

mohane, kako napreduje alijansa tamo ?

par gildi je na 15ak % sace padne i u alijansi

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

smao dokazuje koliko je Magth HC, svaka chast bajama, a za alijansu, verovatno je KR ta guilda koja je na 15%, zar ne ?

kr showtime i praemium callidus su na oko 20% tj u drugoj fazi valjda nisam siguran

a i ad noctum su bili na cirka 15% al su se raspali pre mozda metar dana zato sto nisu mogli ga ubiju :D sad bivshi gildmaster ide naokolo u gildi pod imenom <cthun is bugged> :D

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...