Jump to content

Da li vam smetaju insekti?


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja imam fobiju od svih "tvrdokrilaca" tipa shvabe ,rusa a boga mi i srba :D

Nije da se bas odsecem ali nije mi bas milo oko srca kad ih imam u blizini.To me opasno nervira,najgore je kad sam sa ribom,a ona ima npr. fobiju od insekata a ja onda moram da se foliram kao "Ma nije to nista" a u pozadini me obliva hladan znoj :D

Edited by Cold Fingers

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

Jako lukava muva, skriva se majstorski (chak shta vishe ja ne bih smislio bolja mesta za skrivanje).

Pa i nisi bio neki kanterash pa da imash pravo na taj nachin da se hvalish [crap]

Jok pre sam se plashio al otkrio sam pesnicu tako da mi je sad do jaja ;)

Link to comment
Share on other sites

Imam fobiju od komaraca. Ako otkrijem komarca u sobi, juricu ga i traziti bukvalno satima, a cak i kad ga ubijem, gledacu po sobi/stanu jos dobrih pola sata za sluchaj da ima jos neki. Ako cujem komarce napolju, bukvalno cu trcati po ulici da ne slete na mene. Znaci komarci su mi najveci neprijatelji.

Sve ostalo podnosim. Chak sam se u Grckoj igrao sa skorpionom koji se nekako nasao u mojoj sobi.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

NE gotivim komarce zbog toga sto kad me uhvati pocetak sna (Najsladji deo) samo cujem Zzzzzzzzz I u UVO mamu joj !@$!#@@!$!@%!@$@#!%@!#

A inache, sve sto gmize ubijam posto nista ne podnosim

Mada Strsljen malo... vise... AAAAAA

Ose+Pcele+Strsljeni i ostali "prijateljski raspolozeni" insekti me teraju da ih ubijem da ne bi bilo :"ILi ja ili oni" XD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ne volim insekte ... komarci su strava, a nikada se nisam trudio da ih ubijem, jer sam u potkrovlju, lamperija, ne moz' da ih vidis pa cak i da svetle u mraku ;) Zato neki raid i slicno, i nema problema, stvarno pomazhe. Od buba mrzim shvabe/ruse, al' ima nekih kreda koje covek iscrta po kutji, pa je onda kao opustenije ... muve i ostalo me ne smaraju toliko, sta vise kad ulete u sobu, vrlo brzo nadju izlaz napolje, pa se ni ne trudim da ih nesto teram :)

Link to comment
Share on other sites

muve ne volim jer su najprljavija bica na planeti zemaljskoj,gadim ih se kada ih god vidim...

komarce ne volim, jer su kurve... ne volis biti hrana i to je to ...

ose ne volim jer sam alergican na njihov ubod [:(]

musice ne volim jer mi kada sam na motoru,bike-u, ulecu u oci i usta.... ubi brate...

bilo koje velike i gadne bube koje smetaju ljudima ( u to spadaju i dlakavi pauci .. ovi obicni mi ne smetaju [:p]

ima tu jos svega... kada se setim [;)]

fml

Link to comment
Share on other sites

@Junkie:

pauci nisu insekti...

polako dechache ..... docices u 3 razred i pocece ti poznavanje prirode.... tu mozes da naucis mnoge stvari.....

u prevodu: ne lupetaj gluposti.... sad kao da si rekao da su delfini ribe...

@topic: dodajem i skakavce na spisak.... iz nekog razloga su mi totalno grose

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...