Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha mohi ima natures swifness oma je udario save ;o))

mohi je elf bitch, izdao fellow druida >_>

Realno gledano je original znacajno bolji za razbijanje gay monotonije [:D]

Hm, i da sam slikala samo svoju (zensku) patiku bilo bi dovoljno za razbijanje gay monotonije..

sta imash sada na sebi ?[;)]

Bilo bi dobro da kazem "nekog frajera", ali nije tako [:D]

[roflmao]

HAHAHAHAHAHAHAHA!!!

joj, yebote, suze mi na ochi poshle...

alo, riba vam malo prospe feromon i vi odma` za njom ko dzhuktzi?  [:D]

mislim da ne pomislite da nisam gej, fotka je ok.

qq, ubi nam gej pride toliko dugo stvaran...

Moja greska sto sam i pokusala da ovaj topic malo ucinim heteroseksualnim, ali ako vi vise ovako volite (a vidi se da volite), ne bih da vam kvarim medjusobno uzivanje [:)]

Mora da je sad presretjna shto tje do sutra topic da naraste za deset strana...

Finally, my life has meaning [:o)]

@voodoo_nbgd

Da, ja sa Kojot koji vas sve zajebava [;)]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo sretan da je neko drugi preuzeo stafetu isticanja slichnosti izmedju dotichno dvoje ljudi tako da sam cool, josh kad bi Lex imao dokaz za svoju izjavu - sretja nikad vetja ;o))

edit

a ako nas neko zeza na ovom topicu to nikako ne mozhe biti kojot jer on

a) nikad nije budan ovako rano (tj tek je legao da spava),

b) nema mentalne kapaciteta da pishe ispravno tolike postove (pogotovo ne tako rano) i

c) **** ** ***** **** ***** ********, * ** ** ******* (ne smem da kazhem javno, kjoot je ipak moj drug =o))

Link to comment
Share on other sites

[jupi] е та је ноћ била врх!!! [8D][:p]

Иги, не бацај хејт, да те не бих закључао у хејтотрон, да видиш шта је хејт. [8][:D]

него Шејли, шта би са ОНИМ сликама? нисмо сви овде тако лако попаљиви, има и нас који су lvl60... [8)][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

хехехехехехе, динај ит бејбе, бат ај ноу ЕВРИТИНГ! [:D][:D][:D]

едит:

сад видех, значи Кали је заправо најјезивије тајно оружје, због чега је рат заправо и почео, ИРАЧКИ ВОЈНИК!!!!!!! [:D][:D][:p]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

хехехехехехе, динај ит бејбе, бат ај ноу ЕВРИТИНГ!  [:D]  [:D]  [:D]

едит:

сад видех, значи Кали је заправо најјезивије тајно оружје, због чега је рат заправо и почео, ИРАЧКИ ВОЈНИК!!!!!!!  [:D]  [:D]  [:p]

sve vreme su trazhili oruzhja za masovno unishtenje, a irachani su zapravo razvijali oruzhje za masovnu oplodnju [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

не, Кали. Ирачко тајно оружје, ирачки војник је заправо психолошко оружје, против њега се нико не бори... ТИ НИСИ НИ ЗНАО ЗА ШТА СУ ПЛАНИРАЛИ ДА ТЕ УПОТРЕБЕ ЦРНИ КАЛИ!!! ју пор тинг, испричаћу ти једном приликом, открићу ти ствари из твоје прошлости, па да можеш да кренеш у расплет ситуације... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

lex, moracu da prestanem da pratim tvoje postove, ispadam ko fanboy koji se smeje svakoj fori :P

Ne znam kakva je fora u pitanju. Ja sam em pohvalio devojku koja je sposobna da izvuche takvo priznanje, em Ivana na hrabrosti da u ovom neempancipovanom i patrijarhalnom drushtvu tako neshto koristi u svoju korist. :)

ja sam samo sretan da je neko drugi preuzeo stafetu isticanja slichnosti izmedju dotichno dvoje ljudi tako da sam cool, josh kad bi Lex imao dokaz za svoju izjavu - sretja nikad vetja ;o))

Koliko svedoka se rachuna kao dokaz? Mislim, tek smo izashli sa dote... Jes' da su neki bili koncentrisaniji na odbranu od napada mlade stilgarke, koja je pokushavala da nam uzme svima josh 50 dinara, ali... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

aaargh, ja sam zanchi bio u defensive modu i platjao ceh kad se chuo taj biser...darn!

no dobro, ako imamo svedoke to je lepo =o)))

a chika drale...ti si jedan od sretnih ljudi koji nisu probali wow pa da ti pojasnim nesto: you can never duel with a druid unless on the druids terms = odustani od nabedjivanja oma =o))

Link to comment
Share on other sites

Коле, братац, можда ја нисам играо WoW, можда је тачно то што ти причаш, али ЗНАМ једну ствар, а то је ДА ЈА НИКАД НИСАМ ИЗГУБИО pvp...

[:D][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Moja greska sto sam i pokusala da ovaj topic malo ucinim heteroseksualnim, ali ako vi vise ovako volite (a vidi se da volite), ne bih da vam kvarim medjusobno uzivanje

Mislim, kako da ti kazhem? To je samo mehanizam odbrane. Ustvari mi se svidjash od kako si se pojavila na forumu, ali nisam imao hrabrosti da ti pridjem. A imash i dechka, blah, ja sam tradicionalista, ne diram u tudje dvorishte.

Sad poshto smo videli i tvoje druge "kvalitete", bezveze je da pomislish da je to sve samo zato [:D]

Mislim mi te svi ovde kapiramo kao drugara, a onda, tras, servirash nam neshto tako. Mnogo je to za nashe troshne srchke [:D] Ne bih da ti popujem ali sledetji put molim te imaj malo vishe takta ("ide matza oko tebe").

Ustvari si mnogo dobra riba... "Pa ako si spremna za jedan umetnichki zhivot u dvoje, dodji, sve ti je oproshteno" [:D]

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Mislim, kako da ti kazhem? To je samo mehanizam odbrane. Ustvari mi se svidjash od kako si se pojavila na forumu, ali nisam imao hrabrosti da ti pridjem. A imash i dechka, blah, ja sam tradicionalista, ne diram u tudje dvorishte.

Sad poshto smo videli i tvoje druge "kvalitete", bezveze je da pomislish da je to sve samo zato  [:D]

Mislim mi te svi ovde kapiramo kao drugara, a onda, tras, servirash nam neshto tako. Mnogo je to za nashe troshne srchke  [:D]  Ne bih da ti popujem ali sledetji put molim te imaj malo vishe takta ("ide matza oko tebe").

Ustvari si mnogo dobra riba... "Pa ako si spremna za jedan umetnichki zhivot u dvoje, dodji, sve ti je oproshteno"  [:D]

what he said ^^

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Poshto niko skoro nije postovao slike, a nash omiljeni user je banovan na par dana, direktno iz Airbusa pozdravlja vas sa porukom :)

ali slika je vrh :))))))

el originale :]

WOW [:0] od tri ribe dobar je prosek [;)]

Uh, evo drugari, chisto prva pomotj, da se povratimo... Tako to rade pravi mushkarci :))

... dzontrin san [:o)]

[roflmao]

ista reakcija moje zene kada komentarishem lepu devojku na ulici.

a ja je dobijem kad gledam ftv [:D]

I know! [:p]

ccc kako si skromna ;)

heheheh qzmo slamacu srca postideo si je [8D]

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...