Jump to content

Omiljeni brendovi ...


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cigarete - zlatni Marlboro

Phone - nokia

PC Components - Intel

Non Alcholo - GUARANA!!!

Alcohol - domace rakije i civas sa redbulom

Kafa - nes

Kozmetika - nivea

Auto - megan

Patike - puma

Sat - Festina

Parfem - puma jamajka

Cvike - /

Odetja - puma,sergio

Edited by travar

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

E brate nemoj da me smaraš, nit nosim pocepane stvari nit izgledam ko metalac nit imam kosu i bradu. I neću da zaobilazim topice, ovaj mi je naročito glup jer ste ko deca u osnovnoj školi kad popunjavaju leksikone...

A zashto to tebi drma kavez? Ako ti se ne svidja, prochitaj i nemoj da odgovorish...as simple as that. A ne da na svakom topicu moram da chitam tvoj hejt na ljude koji ne slushaju metal i ne ponashaju se u skladu sa tr00 metal kulturom. (bar se stiche takav utisak iz tvojih postova)

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

A zashto to tebi drma kavez? Ako ti se ne svidja, prochitaj i nemoj da odgovorish...as simple as that. A ne da na svakom topicu moram da chitam tvoj hejt na ljude koji ne slushaju metal i ne ponashaju se u skladu sa tr00 metal kulturom. (bar se stiche takav utisak iz tvojih postova)

Taj fazon , bash sam se i ja smorio , ali ako mi neko nije jasan onda su to metalci , svi propagiraju individualnost , ne bivanje u shablonima , ne uniformisanost , a jebeno su svi isti nose iste kozhne jakne i crne majce i imaju duge crne kose ( shto duzhe to jache) i neke raspale cipele crne vechno , i onda se okupe i kenjaju o "fensi" masi koja je uniformisana i rob televiziji i slichno znachi kenja mi se od takvih likova....

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon , bash sam se i ja smorio , ali ako mi neko nije jasan onda su to metalci , svi propagiraju individualnost , ne bivanje u shablonima , ne uniformisanost , a jebeno su svi isti nose iste kozhne jakne i crne majce i imaju duge crne kose ( shto duzhe to jache) i neke raspale cipele crne vechno , i onda se okupe i kenjaju o "fensi" masi koja je uniformisana i rob televiziji i slichno znachi kenja mi se od takvih likova....

Bash tako.

liv end let aders liv...

do sad uspeva:)

( [;)] )...

Opet bash tako.

Na shta sam bacio 3000-ti post, i dobijanje 4-te tachkice... [:)]

Link to comment
Share on other sites

neka ih, mislim pustish ljude neka misle da su superiorniji od vas/drugih, desilo mi se par puta da budem u drushtvu metalaca, neki su totalno kewl a neki su zeljni dokazivanja njihove "superiornosti" , jednom prilikom sheto sam se sa ortakom naleteli na neke njegove metalce... i prodje par minuta i krene neka metalka da me hejtuje neshto... i pogledma ortaka i kao neka nek hejtuje idiot netju nishta reci... sere sere sere... a ja smao jeste upravu si, popizdela... josh krenula da spominje iq kao ti mislish da si bolji od mene ja imam ovoono..., ebesh ti taj iq kad sedish pored dragstora svaki dan i cirkash 2-3 piva... i "tracarish" o ljudima koji ne furaju isti stil il o onima koji nisu tr00 metalci... ako to znachi biti tr00 jebiga.

a inache nemam nishta protiv ljudi koji slushaju metal muziku, niti hop niti narodnjake... nishta mi nisu skrivili, samo oni trenseri shto koji k. nose cvike kad idu na zurku? nisu mi jasni [:D]

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Smorili ste sa raspravama. Niti je vudu u pravu, a ni vi. Mislim lepo je nositi brand ali do neke mere. Imash likove koji se obuku sasvim pristojno, a ne utroshe puno kesha, dok sa druge strane imash likove koji stil traze u city-u preko Boshka, a kad obuku tribale izgledaju ko pokretni cirkus. Metalci ili fenseri isti qrac, imam brdo ortaka koji ne izbijaju iz lukasa/drame, ortake metalace kojima je KST druga kuca i svi imaju zajednichki komentar kada vide fensera/metalca: Vidi ovog chupavog/geyastog, noge bi im polomio!!!111

Poenta?

Svako treba poshtovati tudji ukus ma kakav on bio.

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

Cigarete - lucky strike

Phone - Nokia

PC components - /

Non Alcohol - next

Alcohol - pelinkovac (ne simexov) , bacardi breezer

Kafa - c kafa :)

Kozmetika - max factor , pupa , babelle ...

Avto - nissan

Patike - adidas , nike

Parfem - ultraviolet

Cvike - adidas

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon , bash sam se i ja smorio , ali ako mi neko nije jasan onda su to metalci , svi propagiraju individualnost , ne bivanje u shablonima , ne uniformisanost , a jebeno su svi isti nose iste kozhne jakne i crne majce i imaju duge crne kose ( shto duzhe to jache) i neke raspale cipele crne vechno , i onda se okupe i kenjaju o "fensi" masi koja je uniformisana i rob televiziji i slichno znachi kenja mi se od takvih likova....

E pazi kad ja tako ne izgledam uop

Link to comment
Share on other sites

u jebote vudu, ne verujem koliko si plitak... znachi ja treba da preslusham SVE bendove na svetu da bih rekao koji mi je omiljeni ? wtf bre, ponekad je zaista bolje precutati....

Ok, jednostavno ne volim diskusije o parfemima i kozmetici i zato mi ova tema ide uz qrac. A sad se povlačim da ne bi' najebao od strane administratora zato

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...