Jump to content

Uredjenje stana


Recommended Posts

brate, gle da ti je TV... umreces od zrachenja... bas kao i tvoje ribice u akvarijumu!  :D

ja josh gledam zashto mi opada kosa :))) a kod ribica nisam nishta primetio... dodushe plivaju pod chudnim uglom u zadnje vreme, ali ne brinem se :)))

Jaooo akvarij!!

Konacno pravi a ne screen saver. :)

Datju ti ga u zamenu za plazmu istih dimenzija :> ... sa screen saver-om [deal]

Link to comment
Share on other sites

R.W.D. - RUR World Domination is comming! [:D]

my 5 cents:

Shto se stola tiche tu moram da priznam da su ljudi odgovorili mnogo bolje nego shto bih ja mogao - moj stil je neshto tipa: "treba mi sto? idem u Ikeu..." :/

Shto se tiche poda - laminat, laminat i samo laminat - mnogo je jednostavniji za odrzavanje.

I na kraju kauch - vazno je da bude relativno udoban da bi mogao da se odmorish kada sednesh na njega. Gledaj josh da bude od nekog materijala koji se lako chisti da ne bi morao da se smarash s tim. Kozu (koju generalno i ne razmatramo u ovom sluchaju) i skaj izbegavaj u shirokom krugu. Eto...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno drustvo na savetima. Ok, laminat je znachi odneo pobedu ... pazite, imam ga ja vec kod kutje, al' rek'o da se raspitam, mozhda postoji neki dobar razlog da ide itison ... za dvosed sam i kapirao da nece biti puno pomoci a i bacio sam pogled na taj od 11k, kul je ... E sad, sto se tice stola, slucajno sam skapirao da jedan ortak sam to sebi radio i time se kao polu-bavi, pa cu sa njim da odem do neke radnje i vidim koliko bi kostalo da tamo to sastavimo, napravimo, etc etc. Za slucaj da to ne da zadovoljavajuce rezultate, iscimacu vas sto imate brojeve telefona rodbine i poznanika koji bi to mogli da odrade :)

aj sad laki odaj nam tajnu shta se to deshava. mislim nabavljate kompove, pravite stolove, sredjujete podove, imate prostor (u bigzu ?). jel to rur krece u neki ozbiljan biznis ? :)

Hehe ... ma nista tako dramaticno. Prostor u bigzu postoji odavno, a i kompovi u njemu postoje odavno ... Ovo sto sam pitao ovde je polu za redakciju, polu za kod kutje, a kompove bi vredelo malo osvezhiti. Prolece je, pa prolecno spremanje ;) A da se nesto valja iza brega, valja se, al' nista toliko ogromno. Mada, nikad se ne zna ... u svakom slucaju, bicete na vreme obavesteni o svemu, nista se ne brinite. Prvo vi drugari sa foruma, a onda svi drugi :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe ... ma nista tako dramaticno. Prostor u bigzu postoji odavno, a i kompovi u njemu postoje odavno ... Ovo sto sam pitao ovde je polu za redakciju, polu za kod kutje, a kompove bi vredelo malo osvezhiti. Prolece je, pa prolecno spremanje ;) A da se nesto valja iza brega, valja se, al' nista toliko ogromno. Mada, nikad se ne zna ... u svakom slucaju, bicete na vreme obavesteni o svemu, nista se ne brinite. Prvo vi drugari sa foruma, a onda svi drugi :)

:) mogao bi da konacno neko gituje prozore umesto mene... pa posle kad sve sredimo - zurka u bigzu!!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pazite, imam ga ja vec kod kutje, al' rek'o da se raspitam, mozhda postoji neki dobar razlog da ide itison

Pa postoji, ako si alergican na grinje i prasinu, a pritom mazohista :)

sto se tice dvoseda, uvek mozes da ustedis, i da napravis dobar fazon, tako sto ces da kupis one velike "krofne" u kojima se sedi/polu lezi :)

nazalost, ako ti dolaze i ozbilne stranke u redakciju, onda to bas i nije najbolji izbor :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sto se tice dvoseda, uvek mozes da ustedis, i da napravis dobar fazon, tako sto ces da kupis one velike "krofne" u kojima se sedi/polu lezi :)

a kao lazy bag / crazy bag, kako god da to ljudi zovu. Nesto sam video u oglasima, slucajno naleteh, za to trazhe 50-60 evra, pa nije bas neka usteda ... osim naravno ako ja ne uzmem dzak od krompira i napunim ga novinama, onda je jeftinije ;)

Link to comment
Share on other sites

50 jura [:0] nisam znao :/

ali dzak od krompira punjen novinama =) odmah mi je pred oci iskocio dzak iz crtatja, sa jednim ofucanim coskom, i -xxx- natpisom :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

50 jura  nisam znao :/

pa stas' mislio ... povampirio se taj fazon, kupovace ga tinejdzeri, roditelji ne mogu da se odbrane, sto da ima realnu cenu kad mozhe da se visestruko isplati :)

ali dzak od krompira punjen novinama =) odmah mi je pred oci iskocio dzak iz crtatja, sa jednim ofucanim coskom, i -xxx- natpisom :))

Ako nadjes takav daj odma' da napravimo nas lazy bag ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...