Jump to content

GotFrag Nation Rankings


ch1cha

Recommended Posts

Ne znam jel neko izvalio ovo na gotfragu ja sam danas video pa rekoh da postavim...e sad jel smo stvarno zasluzili 42. mesto...ovo me malo podseca na FIFIn ranking u fudbalu(tipa ono Nigeria ispred nas i tako to)kad vidim da je recimo Novi Zeland ispred nas[lol]...????TABELA

Edited by ch1cha

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel neko izvalio ovo na gotfragu ja sam danas video pa rekoh da postavim...e sad jel smo stvarno zasluzili 42. mesto...ovo me malo podseca na FIFIn ranking u fudbalu(tipa ono Nigeria ispred nas i tako to)kad vidim da je recimo Novi Zeland ispred nas[lol]...????TABELA

novi zeland nas je dobio prosle godine, u cemu je problem ?

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja ni hteo da potenciram smo zasluzili neko mesto vise(mada je izgleda tako zvucalo : ) ), nego jednostavno da pitam za vase misljenje...

@ Bjeli

To sam slucajno lupio Novi Zeland...evo Malezija(nismo valjda i od njih izgubili) :))))

Edited by ch1cha

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

meni lepo sto smo ispred bih i hr :D:D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Мени је најсмешније то што смо више поена скупили на 1 такмичењу у 2004. него на три (WCG, ESWC i SEC) у 2005. години... Ако је за утеху, најбољи смо од свих бивших СФРЈ република. [:D]

Link to comment
Share on other sites

dobro je sto smo u prvih 50 xD kakva nam je scena dobro je :)

Pa pazi kakvi su nam turniri dobro je ovako.. Pogledaj kakve su nagrade ovih danasnjih turnira a setite se kakve su bile bre nekih godinu-dve.. pre su svi pravili turnire radi promocije igraone ili nekog sponzora a sada te igraone gledaju da zarade na uplatama.. Setite se da su se nekada delile nagrade do recimo 8 mesta, setite se da organizatori nisu pokusavali da vas zajebu na kraju , setite se da su nekada bile robne nagrade... Jel se neko seca kada je poslednji put neki tur imao nagradni fond od recimo 1000e i neke tipa robne nagrade?! Jednostavno pitanje - Sta mislite koliko bi se prijavilo ekipa ako bi bile bilo kave nagrade do 8 mesta ?

Pazi nije sve u igracima ima dosta toga i u nasim samozvanim organizatorima ,selektorima , igraonicam itd..Ali i ovi novi danasnji igraci su trube..Jebes ti nase klanove kada dodje neki mix na tur i osvoji prva dva mesta..

jbg-a jeste smor u cs sceni ali je smor i u zemlji...

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

jbg-a jeste smor u cs sceni ali je smor i u zemlji...

А у Бугарској и Румунији паре падају с неба само зато што би требало ускоро да уђу у ЕУ... Ма како да не! Али то није сметало XPD-у да далеко догура у CSCL 3, нити TeG-у да буде трећи на SEC 2006.

Link to comment
Share on other sites

Brate ova lista je laz.... Koje su ovo zemlje ispred nas to je strasno!!!!

30 Indonesia Indonesia Mislim da smo njih na wcg u SF-u dobili u prvom kolu i to nesto 13-5 ili 6 neam pojma...

34 Greece Greece Dobili ih na SEC-u, sta vise izbacili ih...

37 Philippines Philippines 16-1 u parizu haha

40 Thailand Thailand Ovo ne vredi kometaristati... :DDD

26 Portugal Portugal Dobili ih u SF-u, dalje dogurali na sec-u valjda ? :D

22 Czech Republic Czech Republic Izbacili ih na SEC-u mada verovatno je SEC racunat u CS:S rankingu

19 Hungary Hungary Ok dobili nas na SEC-u ali ljudi pa tamo smo sve razbili na turniru u 1.6 ali opet ko je to gledao...

15 Kazakhstan Kazakhstan Jedan jedini turnir i to u source-u gde su nesto uradili 2nd place ali opet source i samo 1 turnir

Lista je smesna i daleko od toga da je merodavna ali sta ces... Kada pogledas gde su nam ostali sportovi jos smo i do jaja plasirani :DDD

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Indonesia Mislim da smo njih na wcg u SF-u dobili u prvom kolu i to nesto 13-5 ili 6 neam pojma...

Greece Dobili ih na SEC-u, sta vise izbacili ih...

Czech Republic Izbacili ih na SEC-u mada verovatno je SEC racunat u CS:S rankingu

Hungary Ok dobili nas na SEC-u ali ljudi pa tamo smo sve razbili na turniru u 1.6 ali opet ko je to gledao...

Индонезија - нисам знао да су били пети на WCG 2003, због тога су испред нас.

Грчка - топ 16 на ESWC 2004, имали су топ 4 на CPL Greece (mouz, Titans).

Чешка - neph је био четврти на WCG 2002 и топ 8 на ESWC 2003, сасвим довољно.

Мађарска - Сорс...

Доста земаља типа Филипини и сл. је испред нас зато што учествују на великим такмичењима од самог почетка за разлику од СЦГ...

SEC спада у "остала такмичења" а ту се бодује само топ 8, а ми смо оба пута били 9-12, небитно кога смо све избацили.

Успут, закинули су нас за поене са CPL Belgrade, јер колико се сећам Глорија је била топ 8 тада, што би морало да нам донесе неки бод. [:)]

Link to comment
Share on other sites

sta se tripujete ljuci pa dobro je da smo i u prvih 50

to je sad realnost kod nas ne postoi niko ko moze da garantuje da moze da organizuje tur sa 32 ekipe a da ne pricam o tome da ne postoji 5 normalnih ekipa i ocekujete da budemo medju prvih 20 na osnovu cega ? a za to su sve krive igraone koje boli k***c za sve i zele samo sto vise para da uzmu pa kolko je bilo ekipa pre 3 godine bar 10 12 standardnih o ceme vi pricate u opste prvih 20 omg pa gde vi zivite ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...